Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

by the way, can the members here post their best record at World Karts?

Ask Intak or Chojny, they are addicted to numbers and results, and they spend a great deal of time over them after every race - particularily Intak. :mrgreen:

(I don't give a damn. ;))

 

And Chojny - he's the fastest Kart Driver in the Universe! :cool: (local division, actually... :mrgreen: ).

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

by the way, can the members here post their best record at World Karts?

Ask Intak or Chojny, they are addicted to numbers and results, and they spend a great deal of time over them after every race - particularily Intak. :mrgreen:

(I don't give a damn. ;))

 

And Chojny - he's the fastest Kart Driver in the Universe! :cool: (local division, actually... :mrgreen: ).

 

M.

 

I wish, wielkopolanin kicked my ass on the first meeting and IntakWXR two weeks ago.

 

 

 

Wyrazy uznania dla kolegi Marudy, widzę zmiana kasku wpłynęła na diametralna poprawe wyników !

 

a slyszeliscie jak gosc z obslugi zapytal sie Marudy w przerwie "A Pan to sie chyba gdzies sciga", bylo dosc glosno bylo ale sens zachowalem.... Maruda daje nam fory a jak juz bedziemy czuc sie mocni to sklepie nas na cacy, teraz wiadomo do kogo nalezy rekordzik toru :grin:, cicha woda, cicha woda :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a slyszeliscie jak gosc z obslugi zapytal sie Marudy w przerwie "A Pan to sie chyba gdzies sciga", bylo dosc glosno bylo ale sens zachowalem.... Maruda daje nam fory a jak juz bedziemy czuc sie mocni to sklepie nas na cacy, teraz wiadomo do kogo nalezy rekordzik toru :grin:, cicha woda, cicha woda :twisted:

Sens, "mniej - więcej", ale "bardziej mniej", a "mniej tego więcej". :P;)

 

Koleś się spytał czy ja kiedyś w jakichś rajdach nie jeździłem - bo mam taki sam kask, jak jego ojciec, który jeździł.

(Kolo młody jeszcze, to nie pamięta jak dwadzieścia parę lat temu na półkach w spożywczaku ocet i musztarda królowały, a kaski by(wa)ły tylko jednego rodzaju - a do tego, rzadko gdzie i prawie nigdy... ;))

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, Maruda dał czadu !

Dał raczej ciała... ;)

 

W pierwszym wyścigu startowałem jako ostatni, i dwóch mnie objechało. A ponieważ (jak to jest w Piśmie ujęte) "ostatni będą pierwszymi", więc pod koniec pierwszej kręciawki byłem pierwszy na linii staru (bo ci co byli wcześniej przede mną byli za mną).

 

W drugiej rundzie objechał mnie Chojny - siedział mi na rurze wydechowej :mrgreen: cały czas, a że za bardzo mnie na tej ostrej nawrotce wystawiło na zewnętrzną to się, skubany, wkleił po wewnętrznej. Potem było parę metrów łeb w łeb - i przewężenie toru z mojej strony. Mogłem albo niesportowo wklepać Chojnego w bandę :twisted: , albo szlachetnie i wyrozumiale :cool: go puścić. Oczywiście, wybrałem fair play - i nieprawdą jest, że Chojny po prostu był wtedy lepszy... :lol: :wink: .

 

A potem już mnie nikt nie objechał, bo na tym torze ciężko jest wyprzedzić, i tyle. :cool:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugiej rundzie objechał mnie Chojny - siedział mi na rurze wydechowej cały czas, a że za bardzo mnie na tej ostrej nawrotce wystawiło na zewnętrzną to się, skubany, wkleił po wewnętrznej. Potem było parę metrów łeb w łeb - i przewężenie toru z mojej strony. Mogłem albo niesportowo wklepać Chojnego w bandę , albo szlachetnie i wyrozumiale go puścić. Oczywiście, wybrałem fair play - i nieprawdą jest, że Chojny po prostu był wtedy lepszy... .

 

i caly moj swiat i dobry nastoj legl w gruzach, Maruda jak mogles........ to napisac tak glosno, ja sie na wsi wszem i wobec z ambony Killem chwalilem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugiej rundzie objechał mnie Chojny - siedział mi na rurze wydechowej cały czas, a że za bardzo mnie na tej ostrej nawrotce wystawiło na zewnętrzną to się, skubany, wkleił po wewnętrznej. Potem było parę metrów łeb w łeb - i przewężenie toru z mojej strony. Mogłem albo niesportowo wklepać Chojnego w bandę , albo szlachetnie i wyrozumiale go puścić. Oczywiście, wybrałem fair play - i nieprawdą jest, że Chojny po prostu był wtedy lepszy... .

 

i caly moj swiat i dobry nastoj legl w gruzach, Maruda jak mogles........ to napisac tak glosno, ja sie na wsi wszem i wobec z ambony Killem chwalilem :cool:

Chyba z tej myśliwskiej, co? Aż wszystkie sarny i zające w lesie ze śmiechu poskręcało... :lol::lol:

 

Nie martw się, jak spadnie śnieg to zabiorę Cię na sanki - i dam Ci wygrać. Obiecuję! :cool:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z tej myśliwskiej, co? Aż wszystkie sarny i zające w lesie ze śmiechu poskręcało... :lol::lol:

 

Nie martw się, jak spadnie śnieg to zabiorę Cię na sanki - i dam Ci wygrać. Obiecuję! :cool:

 

M.

 

darlem twarz ze szczescia jak oszalaly :mrgreen: las? nie widzialem, drzewa zaslanialy :wink:

 

 

jak spadnie snieg to ja ze Scoobiego nie wysiadam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spadnie snieg to ja ze Scoobiego nie wysiadam :twisted:

Hłe hłe... :cool:

 

Wysiądziesz, kochaneńki, wysiądziesz - chociażby po to, żeby se tasiemkę do Scooby'ego podpiąć, na której to tasiemce będę swoim foresiem wyciągał twoją taczkę zakopaną w śniegu - jak to na Kąkolewie dwa lata temu już było*...

 

:mrgreen::mrgreen:

 

M.

____________

* w sensie, gietek się zagrzebał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spadnie snieg to ja ze Scoobiego nie wysiadam :twisted:

Hłe hłe... :cool:

 

Wysiądziesz, kochaneńki, wysiądziesz - chociażby po to, żeby se tasiemkę do Scooby'ego podpiąć, na której to tasiemce będę swoim foresiem wyciągał twoją taczkę zakopaną w śniegu - jak to na Kąkolewie dwa lata temu już było*...

 

:mrgreen::mrgreen:

 

M.

____________

* w sensie, gietek się zagrzebał

 

w sensie ja tego GTka lopata, co sie inni z niej smiali, odkopywalem :mrgreen:

 

a tasiemki hm... nie zapomne zabrac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie ja tego GTka lopata, co sie inni z niej smiali, odkopywalem :mrgreen:

 

a tasiemki hm... nie zapomne zabrac :cool:

 

Co za kraj, co za pogoda ... na śnieg do marca czekać znowu przyjdzie :(

 

 

nawet nie mow, co rano wstaje zanim sasiada kur zapieje, slonce ma nas jeszcze w powazaniu glebokim (znaczy sie "otworem do klienta") i sprawdzam czy moze bialo sie zrobilo a tu lipa :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z Debrzna, jakieś 150 km do Poznania (trasa Piła, Złotów).

Chętnie bym wpadł do was na gokardy czy inne.

Napiszcie kiedy sie spotykacie.

jak to jest z gokardami? Każdy moze pojeździć? Czy trzeba mieć jakieś uprawnienia, należeć do klubu, czy cóś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie kiedy sie spotykacie.

 

Rozmawiałem, z kilkoma osobami wstępnie umawiamy się na piątek wieczorem.

jak to jest z gokardami? Każdy moze pojeździć? Czy trzeba mieć jakieś uprawnienia, należeć do klubu, czy cóś?

 

Wystarczy mieć trochę* kasy i nic więcej. Dają Ci kartę, kondoma czerwonego i możesz jeździć :mrgreen:

 

 

 

* w przedziale od 50 do 100 zł powinno starczyć :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...