Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Witam

 

Na tej pierwszej fotce po lewej stronie jakie to drzewo ??? Autor może zrobi fotkę czubka bo nie widzę czy kiedyś nie był ułamany ;)

 

A teraz na poważnie. Tych aut niestety będzie coraz mniej więc lepiej się nie zastanawiać i jechać obejrzeć.

 

Chłopaki dobrze radzą ;)

 

 

  •  matthew jeżeli te miejsc zrobione biteksem jest pod tylnimi siedzeniami  a z tego co widzę to wydaje mi się, że tak. To nie ma powodu do paniki mój RS w tym miejscu zardzewiał a 8 lat temu nic nie było. 
Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie spojrzałem na zdjęcia Bitumu. na 99% to robota fabryczna. Miejsca załamań są bardzo narażone na korozję ze względu na wystepujące tam naprężenia i mikrouszkodzenia. gdyby to miało być z 2 składane, to przeleciał by ktoś cały spód i wciskał kit, że podłoga jest profi zabezpieczona i nic jej przez 100 lat nie ruszy. 

 

Bierz bo zaraz skoczę obrobić bank i sam go kupię.

 

Nawiasem, spec D było bez jakiegokolwiek spoilera itd więc temu trochę dalej do oryginału ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie spojrzałem na zdjęcia Bitumu. na 99% to robota fabryczna. Miejsca załamań są bardzo narażone na korozję ze względu na wystepujące tam naprężenia i mikrouszkodzenia. gdyby to miało być z 2 składane, to przeleciał by ktoś cały spód i wciskał kit, że podłoga jest profi zabezpieczona i nic jej przez 100 lat nie ruszy.

 

Bierz bo zaraz skoczę obrobić bank i sam go kupię.

 

Nawiasem, spec D było bez jakiegokolwiek spoilera itd więc temu trochę dalej do oryginału ;)

Tego się nie boję. Czytałem to wszystko widziałem zdjęcia moim zdaniem tez tam nie było żadnego dzwona ani składania z dwóch.

 

Taa trochę przywrócił mu sti, w spec d m.in. nie było jeszcze oznaczeń sti, ale te wszystkie rzeczy akurat są dla mnie na + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj matthew matthew kolega Kuba nawet zasugerował dwa rozwiązania  pierwsza z bankiem ...  a druga z flaszką :)

 

Nawet otworzyłem okno i Ci powiem, że ona świeci tylko dla Ciebie ... . 

 

Nie wiem oglądasz nie oglądasz co Ty chcesz lizać cukierka przez folijkę ?  ;)

 

A może Ty jesteś szpiegiem z grupy VW ?  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he tak tak szpiegiem wszystko wypytać się a późnej wbić nóż w plecy  :P

 

Nie ma pewnie  :P Facet musi być zdecydowany albo nie albo tak  ;)

 

A tak między nami co z tym spotkaniem majowy ???  :) Na pewno 21 maja mnie nie będzie bo mam 70 lecie ZSŁ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tak czekałem kilka razy i dorwalem mojego parę miesięcy za późno :)

Aczkolwiek bywają rekordy. Jeden upatrzony blob poszedł w ciągu 6 godzin...

Pewnych rzeczy się nie przeskoczy ;) spinać za wszelką cenę tez się nie można

Co masz na myśli "parę miesięcy za późno"?

Pierwsza myśl to upatrzony, seryjny, niebieski, nieskazitelny wrx :) który odjechał dzień przed tym, jak szedłem do banku wypłacić pieniądze...

 

 

Druga to taka, że chwile przed zakupem właściwego zabrakło mi auta. Wiec postawiony pod ścianą kupiłem egzemplarz bardzo niepewny. Na moje szczęście kilka(naście) tysięcy złotych później okazał się całkiem trafnym, a nie trefnym, sprzętem, który spełnił moje marzenia o bulgoczacym porsche killerze :) aczkolwiek chęć zakupu rodzyna,którego warto trzymać w serii dla przyszłych pokoleń pozostała.

 

Jednak wszystko zostalo stlumione innym marzeniem, takim tylko do upalania i z klatką :) teraz szukam specb,albo godnego uwagi wagona, coby na spokojnie lawetę z rajdowką utaszczyć :)

 

Z moich poszukiwań najbardziej pamiętam oględziny jednego rozbitka w budzie hawkeyea. 650km po nic, tylko żeby handlarz nie chciał odpuścić z ceną nawet 100 zł :D dla zasady, nie wziąłem...

 

A może spot Bednary 30.04?

Edytowane przez mmarcinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał być sedan :) Ty w ogóle masz szczęście z tym 2.5 bez wiatraka. Ze świecą szukać. Ja chciałbym wrócić do budy 06 w górę. Ale albo auto zabite albo cena za nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Musiał być sedan Ty w ogóle masz szczęście z tym 2.5 bez wiatraka. Ze świecą szukać. Ja chciałbym wrócić do budy 06 w górę. Ale albo auto zabite albo cena za nic...

 

W zeszłym roku wymieniłem rozrząd bo auta miało 10 lat i przebieg po niżej 100 tys, Odpukać nie narzekam wymieniam olej co rok i filtry, tarcze mam oryginalne po szlifie ... chodź muszę je w tym roku wymienić .  

 

Teraz robię nią 3 tysiące w roku ... jest w miarę elastyczna i daje radę ;) ten silnik jest podobny co w outback - u z tego roku chodź ten mułowaty automat (mam manuala)  i przełożenie (długa jedyna) to katastrofa.

 

Rok temu była do sprzedania ale jak ktoś porównuje astrę 1.6 z napędem na jedno koło i silnikiem przenoszącym drgania na całą karoserie ... to nie ma rozmowy już dla zasady ... . A niestety niektórzy ludzie na motoryzacji nie znają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz Marcinie godnego uwagi wagona w budzie hawkeye :E Możemy się dogadać  :biglol:

 

Ja to bym chciał WRX Wagona w budzie hawkeye, ale cena dość szybko usadza mnie na ziemi :E

Otóż to :)

No i w myśl zasady, kto raz wiatraka spróbuje... tez szukam wrxa.

 

Na specb za długo by czekać. Automat nie wchodzi w grę. A zdradzać markę tez trochę słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kupiłeś już flaszkę ? ;)

Hehe prowokujecie

A tak serio to poważnie myślę o wycieczce do waw (?). Tym bardziej ze i tak tam często jeżdżę.

 

za duzo myslisz  zobaczysz ze go sprzątną mi tez tak dwa kiedys uciekły do tej pory żałuje , załatwiaj formalności noo chyba ze nie zamierzasz byc na najbliższym spocie  :angry:

To co, spocik pokazówka :D

wiadomix musze tylko zalozyć LACZE i heja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...