Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dopadł wirus prawej tylnej ćwiartki :cry:

[ ]

 

A Ty co żeś popełnił, że tak Ci się pogniotło?

 

-- 19 paź 2011, o 09:52 --

 

Pozdrawiam PKociała spotkanego w moim Kombinatorze :shock:

 

Przekładnia wytrzymała :?: :lol:

 

Wiesz, że jakoś nie może umrzeć. A naprawdę robię wiele w tym kierunku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

wwolny niefajnie, trafiłem dokładnie tak samo tylko z lewej.... słabe miejsce do klepania, wymieniałem blachy :?

 

 

 

dołączyłem do OMNT

 

 

Mam nadzieję że bez strat i zakończyło się tylko pięęęęęęęeknym poslizgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dość luźno traktują posługiwaniem się kierunkowskazami a jest to jedyny sposób "komunikowania się" między kierowcami. Ja miałem tyle przypadku olewania kierunkowskazów, że zawsze czekam na reakcję kierowcy za nim ruszę.

 

chojny, było z pełną gracją, bez poślizgów, równo i płynnie. Szkolna jazda. I wstyd się przyznać, czas o 8 sekund lepszy od mojego, który zrobiłem na lepszym zestawie opon, niszcząc klocki hamulcowe i zagotowując płyn. Polecam tor, musisz w przyszłym sezonie chociaż raz pojechać. Mało aut, dużo czasu i miejsca na naukę i fajne przeżycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy się ożenić :wink:

 

Z kim???? :shock:

 

-- Śr paź 19, 2011 10:35 pm --

 

Subarka nie wjade, może udałoby mi się namówić na uzyczenie RWD ale bym sie musiał sporo narobic na taką życzliwość 8)

 

Nooo, pole zaorać, łąkę skosić, błoto załatwić i ze skrótu wyciągnąć :P Ale w tym ostatnim to masz juz doświadczenie :mrgreen: Nie jedyna mam te problemy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręcałem w lewo z włączonym kierunkowskazem. Kierownik z przeciwka też miał włączony lewy kierunek, ale jak się później okazało jechał prosto... :shock: Tak, czy inaczej moja wina. Ale Pan przeprosił, zabrał oświadczenie i pojechał :evil:

Nie rozumiem.

Ty chcesz skręcić w lewo i on w lewo czyli mijacie się bezkolizyjnie. On mimo kierunkowskazu jedzie prosto. Gdzie Twoja wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no przestańcie na forum takie rzeczy... Chojny bierz się za orkę i depilacje, bo o ogródek trzeba dbać !!! :mrgreen:

 

-- 19 paź 2011, o 22:15 --

 

Skręcałem w lewo z włączonym kierunkowskazem. Kierownik z przeciwka też miał włączony lewy kierunek, ale jak się później okazało jechał prosto... :shock: Tak, czy inaczej moja wina. Ale Pan przeprosił, zabrał oświadczenie i pojechał :evil:

Nie rozumiem.

Ty chcesz skręcić w lewo i on w lewo czyli mijacie się bezkolizyjnie. On mimo kierunkowskazu jedzie prosto. Gdzie Twoja wina?

 

No teoretycznie wymusił, zakładając, że facet migał nieświadomie. Trzeba niestety myśleć za innych jesli sie chce uniknąć kłopotów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim opona mi nie trzyma 225 x18 i 600kM nie idzie w parze...wczoraj się przekonałem

 

 

Ale jesteście Ty i bryka cali?

 

Cos słabe te opony ostatnio robią :?

 

 

Nooo, pole zaorać, łąkę skosić, błoto załatwić i ze skrótu wyciągnąć Ale w tym ostatnim to masz juz doświadczenie Nie jedyna mam te problemy

 

nie no przestańcie na forum takie rzeczy... Chojny bierz się za orkę i depilacje, bo o ogródek trzeba dbać !!!

 

 

Musze to wyjasnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą w okolicy M1 spotkałem fajnego srebrnego forka: gajgery na desce, 18" prodrive, heble brembo, wydech i naklejka M a p t e k. na szybko zamieniliśmy dwa zdania, że ma 350KM i nie udziela się na forum ;)

 

wyglądał bardzo fajowo ;) nie goniliśmy się, bo miałem rodzinę na pokładzie, a kolega chyba zauważył naklejkę i też dał spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKocial, miałbyś jakieś napędy z STi do mojego forka ? I coś byśmy z silnikiem pomyśleli, czy zarobiony jestes ?

 

Mam dość szukania subaru do kupienia, jutro ogladam ostatnie.

 

W końcu zmądrzałeś, jak ja. Albo nowy albo pchać kasę w tego co się ma, a nie w nowego szrota. Ja czekam na nowego :mrgreen: A póki co pcham kasę w starego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKocial, miałbyś jakieś napędy z STi do mojego forka ? I coś byśmy z silnikiem pomyśleli, czy zarobiony jestes ?

 

Mam dość szukania subaru do kupienia, jutro ogladam ostatnie.

 

W końcu zmądrzałeś, jak ja. Albo nowy albo pchać kasę w tego co się ma, a nie w nowego szrota. Ja czekam na nowego :mrgreen: A póki co pcham kasę w starego :roll:

 

Jaśniej poproszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to chyba był kolega ze Swaja coś mi się wydaje... ale nie pamiętam imienia tego ombre

kręcił w tamtym kierunku, więc could be

 

btw - kręcimy jakiegoś spota wieczorem ? ;)

 

btw2 - kto ma na zbyciu białą świnię ? muszę audi oznakować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to chyba był kolega ze Swaja coś mi się wydaje... ale nie pamiętam imienia tego ombre

kręcił w tamtym kierunku, więc could be

 

btw - kręcimy jakiegoś spota wieczorem ? ;)

 

btw2 - kto ma na zbyciu białą świnię ? muszę audi oznakować :twisted:

 

Ja mam

 

 

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=52.689496,15.285958

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKocial, miałbyś jakieś napędy z STi do mojego forka ? I coś byśmy z silnikiem pomyśleli, czy zarobiony jestes ?

 

Mam dość szukania subaru do kupienia, jutro ogladam ostatnie.

 

W końcu zmądrzałeś, jak ja. Albo nowy albo pchać kasę w tego co się ma, a nie w nowego szrota. Ja czekam na nowego :mrgreen: A póki co pcham kasę w starego :roll:

 

Jaśniej poproszę :D

 

No, na nową, eeee Imprezę, eeee STI. Moja Izka bardzo chciałaby mieć, to co ja będę dziewczynie bronił :wink:

 

SPOTA MOŻEMY DZISIAJ GDZIESIK URZĄDZIĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...