Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Witam! troche nie w temacie... jestem tutaj nowy, na imie mam Grzegorz, mam 19 lat, wielki wielbiciel VW Garbusa ktorego jestem posiadaczem, Subaru Imprezy oraz Porsche... same boxery :) Jestem z Poznania dlatego pisze w tym watku... widze ze ekipa jest niezla, przyznaje nie czytalem wszystkich 140 stron dlatego pytam czy w takim razie robicie jakies spotkania gdzie mozna by sie z Wami spotkac, porozmawiac, zobaczyc auta?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maygo, z tymi spotkaniami to raczej rzadko, przynajmniej w takim większym gronie, jedyne okazje to jakaś impreza na torze czy coś w tym stylu, chociaż nie rozumiem bo można się gdzieś spiknąć na jakimś parkingu i pogadać chociażby o tym jak bardzo czekamy na pierwszy śnieg :mrgreen: tak czy inaczej witam i ciesze się że tu zawitałeś bo generalnie jesteś moim rówieśnikiem ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! troche nie w temacie... jestem tutaj nowy, na imie mam Grzegorz, mam 19 lat, wielki wielbiciel VW Garbusa ktorego jestem posiadaczem, Subaru Imprezy oraz Porsche... same boxery :) Jestem z Poznania dlatego pisze w tym watku... widze ze ekipa jest niezla, przyznaje nie czytalem wszystkich 140 stron dlatego pytam czy w takim razie robicie jakies spotkania gdzie mozna by sie z Wami spotkac, porozmawiac, zobaczyc auta?:)

 

Te spotkania... :lol: Najczęściej w Kocar/nie-ASO, tam pytaj kogokolwiek napotkasz no i oczywiście śledzić ren wątek - coś tam Huzar szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! W sobote ok godziny 17:30 ktoś Imprezką (wrx/sti model bliżej nie oznaczony) wskoczył na stara dwupasmową drogę nr92 i pomknął w kierunku poznania. Próbowałem dogonić swoim wolnossącym legacy ale niestety pozostał mi zapach spalin i echo bulgotu bo imprezka poszła jak przecinka dwupasnówką ;))) Pozdrawiam tego kierownika serdecznie. A wracałem wtedy z pogrzebu i ów kierownik poprawił mi znacząco humoru ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc teraz jak już żem jest bliżej was Poznaniaki (pozdrowienia z Głogowskiej) to mozemy się spotkać wszystkie gdzieś razem i pogadulić ja nie mowie ze kazdemu musi pasować ale chyba najlepszy bedzie jakis weekend właściwie to jest sprawa bo musze pannę swoją przekonać (popchnąć w przepaść) do subarynki najlepiej jakby to zobaczyła na własne oczy porozmawiała z kimś kto to uzytkuje itd.

 

Pytanie czy ktoś ma jakies wolne terminy nie musi byc całe popołudnie wystarczy wolna godzinka zeby się spotkać na kawę gdziekolwiek w mieście "stary B" "pestka" "plaza" gdziekolwiek. Czekam na jakies propozycje

 

Pozdrawiam

Nemo (uczestnik pierwszego zolotu plejad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...