Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, coocer napisał(a):

Nie chce ktoś z was wygłuszenia? 

 

Zostało mi trochę i nie mam co z tym zrobić 

 

Oddam za darmo, mogę podrzucić na spota 

 

 

IMG20231105101825.jpg

Co to dokładnie jest? Jakie w teorii zastosowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LosioDriver napisał(a):

 

Ciemno i zimno już, może warto pomyśleć o czymś podziemnym. Bonarka jest czynna w niedzielę.

O Panie, to tu walne by trzeba było ogłosić, dać ludziom czas na przemyślenia i w ogóle :biglol:

Póki co stanęło na tym, że 18:00 i miejsce jest na sztywno, ale można zrobić odstępstwa jeśli będzie chęć w narodzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kiwi 4ester napisał(a):

O Panie, to tu walne by trzeba było ogłosić, dać ludziom czas na przemyślenia i w ogóle :biglol:

Póki co stanęło na tym, że 18:00 i miejsce jest na sztywno, ale można zrobić odstępstwa jeśli będzie chęć w narodzie :)

 

No ja do bonarki mam bliżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, aplam13 napisał(a):

Co to dokładnie jest? Jakie w teorii zastosowanie?

Taka folia samoprzylepna. W teorii ma wygluszac. Dałem na dach do Forestera.... Tyle że on ma setkę innych miejs gdzie jest głośno więc nic to nie dało. Wrzucę do bagażnika i sobie ogladniesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja :)

Dziś na spocie ogłosiłem swoją dymisję ze stanowiska samozwańczego kierownika naszej grupy (to brzmi tak kiepsko jak się to czyta:biglol:). Przeglądając strony wstecz stwierdzam, że przez ostatnie 2,5 roku, Polki i Polacy, byli zadowoleni mniej lub bardziej. To im się należało :D

Do końca roku jeszcze będę ogłaszał Waszą wolę :) 

Za miesiąc 10.12.2023 ostatni regularny comiesięczny spot, a może jeszcze przed samymi świętami coś się uda:) połamać się panewką, przedmuchać uszczelki, może inni dołącza na kielicha :biglol:

 

Tak więc do następnego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Informacja :)

Dziś na spocie ogłosiłem swoją dymisję ze stanowiska samozwańczego kierownika naszej grupy (to brzmi tak kiepsko jak się to czyta:biglol:). Przeglądając strony wstecz stwierdzam, że przez ostatnie 2,5 roku, Polki i Polacy, byli zadowoleni mniej lub bardziej. To im się należało :D

Do końca roku jeszcze będę ogłaszał Waszą wolę :) 

Za miesiąc 10.12.2023 ostatni regularny comiesięczny spot, a może jeszcze przed samymi świętami coś się uda:) połamać się panewką, przedmuchać uszczelki, może inni dołącza na kielicha :biglol:

 

Tak więc do następnego;)

 

A dlaczego, przecież dobrze Ci idzie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Dziś na spocie ogłosiłem swoją dymisję ze stanowiska samozwańczego kierownika naszej grupy

Gwoli formalności - rezygnacja nie została przyjęta wobec braku kworum. Poza tym wymagana będzie większość bezwzględna przy głosowaniu więc ja tej rezygnacji nie widzę :D

Panowie, dzięki za dzisiaj :)

@coocer niech nowy nabytek służy niezawodnie!

Edytowane przez Dr Zyber
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Dr Zyber napisał(a):

Gwoli formalności - rezygnacja nie została przyjęta wobec braku kworum. Poza tym wymagana będzie większość bezwzględna przy głosowaniu więc ja tej rezygnacji nie widzę :D

 

Na szczęście jak brałem stanowisko, to też nie było głosowania i bezwzględnej większości :biglol: 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Informacja :)

Dziś na spocie ogłosiłem swoją dymisję ze stanowiska samozwańczego kierownika naszej grupy (to brzmi tak kiepsko jak się to czyta:biglol:). Przeglądając strony wstecz stwierdzam, że przez ostatnie 2,5 roku, Polki i Polacy, byli zadowoleni mniej lub bardziej. To im się należało :D

Do końca roku jeszcze będę ogłaszał Waszą wolę :) 

Za miesiąc 10.12.2023 ostatni regularny comiesięczny spot, a może jeszcze przed samymi świętami coś się uda:) połamać się panewką, przedmuchać uszczelki, może inni dołącza na kielicha :biglol:

 

Tak więc do następnego;)

Ponieważ forum jest moderowane (czyt. cenzurowane) nie mogę używać słów ogólnie uznanych jako nieprzyzwoite. Dlatego, w krótkich, żołnierskich słowach powiem tak: Radek! Weź nie pi...ol! A tak na poważnie, nie znam człowieka z większym subarowym sercem, który lepiej nadawałby się do zarządzania tą"bandą" świrusów z plejadami na czołach. Temat jakiejś tam rezygnacji uważam za zamknięty i niebyły. Howgh!

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, trzymek napisał(a):

Ponieważ forum jest moderowane (czyt. cenzurowane) nie mogę używać słów ogólnie uznanych jako nieprzyzwoite. Dlatego, w krótkich, żołnierskich słowach powiem tak: Radek! Weź nie pi...ol! A tak na poważnie, nie znam człowieka z większym subarowym sercem, który lepiej nadawałby się do zarządzania tą"bandą" świrusów z plejadami na czołach. Temat jakiejś tam rezygnacji uważam za zamknięty i niebyły. Howgh!

A nie mówiłem, że się uruchomisz? :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aga Działanie w stanie wyższej konieczności wyłącza bezprawność. Bezsprzecznym jest, że dobro ratowane (Subaru) jest większe niż dobro poświęcone (wykropkowane słowo). Znaczenie,  chociaż marginalne, ma też dotychczasowa niekaralność.

Best regards :D

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...