Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Nowych chętnych na spotkanie proszę o dopisywanie się do listy, żeby było wiadomo ile miejsc potrzebujemy zarezerwować. Dotychczas zadeklarowało się 8 osób:

1. czternastka

2. Bouler

3. lewen

4. ptkrally

5. PRIMAR

6. Ken08

7. Sikor

8. GRAF

 

Czekamy też na propozycje lokali. Na chwilę obecną wydaje mi się, że z racji możliwości dojazdu, parkowania, palenia (ważne jeżeli są wśród nas palacze) lepszą opcją jest Omerta. Jeżeli nie wymyślimy innego lokalu do godziny 16:00 w środę 14.07, zadzwonię tam i zrobię wstępną rezerwację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak tam u Was spotkania czwartkowe na Bora? Uczestniczycie w nich? Forumowicze z forum Evo w ten czwartek dostali trochę po tyłku - pozabierane dowody rejestracyjne, mandaty, ktoś przekroczył 24 pkt itp. a wszystko dzięki polowaniu policji "na takie auta"... Czy Was też to spotkało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak tam u Was spotkania czwartkowe na Bora? Uczestniczycie w nich? Forumowicze z forum Evo w ten czwartek dostali trochę po tyłku - pozabierane dowody rejestracyjne, mandaty, ktoś przekroczył 24 pkt itp. a wszystko dzięki polowaniu policji "na takie auta"... Czy Was też to spotkało?

Jestem daleki od pochwalania działań policji, ale wydaje mi się że to evowcy w Krakowie sami doprowadzili do takich działań ze strony policjantów.

Jednak trochę przeginają, bo jak inaczej nazwać dwa evo, jedno za drugim w odległości 5-10 cm od siebie, zapieprzające w ciągu dnia przez Dietla (niemal ścisłe centrum) i urządzające sobie slalom między innymi samochodami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak tam u Was spotkania czwartkowe na Bora? Uczestniczycie w nich? Forumowicze z forum Evo w ten czwartek dostali trochę po tyłku - pozabierane dowody rejestracyjne, mandaty, ktoś przekroczył 24 pkt itp. a wszystko dzięki polowaniu policji "na takie auta"... Czy Was też to spotkało?

jak ktos chce starcic dowod to straci, ale jak ktos ma troche rozumu to sobie spokojnie dwie paki polata po miescie i dalej ma czyste konto tak np jak JA :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak tam u Was spotkania czwartkowe na Bora? Uczestniczycie w nich? Forumowicze z forum Evo w ten czwartek dostali trochę po tyłku - pozabierane dowody rejestracyjne, mandaty, ktoś przekroczył 24 pkt itp. a wszystko dzięki polowaniu policji "na takie auta"... Czy Was też to spotkało?

jak ktos chce starcic dowod to straci, ale jak ktos ma troche rozumu to sobie spokojnie dwie paki polata po miescie i dalej ma czyste konto tak np jak JA :mrgreen::twisted:

hmm, lubię szybka jazdę ale po mieście już dawno się oduczyłem. 200km/h???????????

Po wczorajszej trasie to w ogóle zastanawiam się czy nie zmienić auta na rower. Podczas manewru wyprzedzania, kierownik Renault Megane chciał zepchnąć mnie z drogi :evil: . Złożył mi tylko prawe lusterko swoim autem...przy ok 120 km/h :roll:

Uciekłem lewymi kołami na pobocze i na szczęście mnie nie pociągneło bo tam rów i drzewa. Po zatrzymaniu, kierownik przyznał że nie popatrzył w lusterko :mrgreen:

Uff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej trasie to w ogóle zastanawiam się czy nie zmienić auta na rower. Podczas manewru wyprzedzania, kierownik Renault Megane chciał zepchnąć mnie z drogi :evil: ...

jak ktos cie traci jadącego na rowerze to juz raczej bedzie koniec, lepiej miec bok przerysowany w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF nie chodzi mi o to że "się nie da", tylko że dla mnie nie jest normalne takie zapieprzenie po mieście.

w takich miejscach jak 3 pasmowka, sucho brak ruchu brak skrzyzowan nie widze problema, zwykle nie przekraczalem 80-100mph, nie mam pkt, nie mam mandatow nie zlapano mnie ani razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak 23 mam wyjazd w góry, wiec z najbliższego spotkania zmuszony jestem się wypisać :cry:

 

Bouler, masz już informacje o swoim terminie szkolenia dla posiadaczy klekotów :wink: :?:

Do nas dzisiaj przyszło zaproszenie na 18-tego sierpnia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak 23 mam wyjazd w góry, wiec z najbliższego spotkania zmuszony jestem się wypisać :cry:

 

Bouler, masz już informacje o swoim terminie szkolenia dla posiadaczy klekotów :wink: :?:

Do nas dzisiaj przyszło zaproszenie na 18-tego sierpnia 8)

 

Czy chodzi o technikę puszczania sprzęgła...? :mrgreen: Podobno większość nabywców wersji D nie ma tej umiejętności... :wink: i palą sprzęgła!!! Łobuzy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy chodzi o technikę puszczania sprzęgła...? :mrgreen: Podobno większość nabywców wersji D nie ma tej umiejętności... :wink: i palą sprzęgła!!! Łobuzy!!

 

Tak, to z myślą o nich to szkolenie :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak 23 mam wyjazd w góry, wiec z najbliższego spotkania zmuszony jestem się wypisać :cry:

Szkoda :(

 

Bouler, masz już informacje o swoim terminie szkolenia dla posiadaczy klekotów :wink: :?:

Do nas dzisiaj przyszło zaproszenie na 18-tego sierpnia 8)

Jeszcze nie mam. Będę chciał zapisać się na termin w październiku, tak żeby mogła w tym szkoleniu uczestniczyć czternastka. Nie była jeszcze na SJS jako kierowca więc to szkolenie bardzo nam pasuje.

Zaproszenie dostaliście emailowo czy zwykłą pocztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak 23 mam wyjazd w góry, wiec z najbliższego spotkania zmuszony jestem się wypisać :cry:

Szkoda :(

 

Szkoda :( , ale liczę, że wyjazd mi to zrekompensuje :wink:

 

Bouler, masz już informacje o swoim terminie szkolenia dla posiadaczy klekotów :wink: :?:

Do nas dzisiaj przyszło zaproszenie na 18-tego sierpnia 8)

Jeszcze nie mam. Będę chciał zapisać się na termin w październiku, tak żeby mogła w tym szkoleniu uczestniczyć czternastka. Nie była jeszcze na SJS jako kierowca więc to szkolenie bardzo nam pasuje.

 

Moja połowica była już na 1-wszym stopniu, ale chciała jeszcze raz :wink:

Szkoda, że ten termin Wam nie pasuje. Liczyłem, że może spotkamy się na torze... :twisted:

:wink:

 

Zaproszenie dostaliście emailowo czy zwykłą pocztą?

 

emailowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...