Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja również dziękuję wszystkim i do następnego razu! :) 

 

 

Pierwszy raz w życiu wróciłem do domu z butelką wystającą z kieszeni. To jednak symboliczne i mocne przeżycie  B)

 

 To nie dopiłeś jednak tego piwa i przelali ci do butelki? :P  :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To nie dopiłeś jednak tego piwa i przelali ci do butelki? :P  :biglol:  

 

Piwa nie dopiłem swoją drogą ;) Natomiast kiedy już poszedłeś, dostaliśmy 'od firmy' po butelce piwa. No i jeszcze po kieliszku cytrynówki na wypędzenie z lokalu :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to panu i uczestnikom pomoże to byłem BARDZO zadowolony :) .

Tak poważnie było super, jedynie szkoda że tak krótko :( ..

Przepraszam że tak wyszło i ogłaszam że wszystkim uczestnikom wczorajszego "spota" stawiam kolejkę  :excl:  następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko, dla tych co to wcześniej nas opuścili, jak sprawy potoczyły się dalej.

 

Otóż jak już dopiliśmy wszystko co stało przed nami, wytoczylismy się przed Zajezdnię, gdzie Ania jako jedyna 'zdatna' zaoferowała podwózkę. Pojechaliśmy więc Dzielnym Forkiem najpierw w jakieś zakamarki Płaszowa (pierwszy raz tam byłem). Grzegorz chyba też bo kanalizował niepokój komentując "cos Ci opona nie trzyma...". Pożegnaliśmy się z Przemekkami a następnie pojechaliśmy dalej kluczyć po Płaszowie. Wtedy zgubiłem się całkowicie (gdyby Bakum założył mi worek na głowę, wiedziałbym dzisiaj tyle samo) ale chwilę później w sposób cudowny znaleźliśmy się na Stopniu Wodnym (choć strona, od której na niego wjechaliśmy, była dla mnie zaskoczeniem). Rozstaliśmy się na Placu Szczepańskim.

Ogólnie: było jak w liceum :drool:

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lotnisko na Czyżynach

 

Maks. na 15 minut jazdy, bo potem można 6 pkt i mandat zarobić. ;)

 

BTW @@bakum,  chyba już się nam skasowały zeszłoroczne punkty. :yahoo:

 

A za co z ciekawości? Kiedyś przyjechali i mi oznajmili, ze jest to teren prywatny i żebym spadał a właściciel złoży do sądu sprawę że upalam na jego działce. Na terenie prywatnym kodeks drogowy nie obowiązuje. Coś się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

BTW @bakum,  chyba już się nam skasowały zeszłoroczne punkty.
Fakt. Aż mi głupio tak z czystym kontem punktowym podróżować  ;)@@przemekka,  jak coś posypie to trzeba jechać na jakieś wygibasy?????  :rolleyes:  :biglol: 

 

A za co z ciekawości?
To jest za bardzo skomplikowana sprawa żeby omawiać na TF. Na to trzeba spota zorganizować :)   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...