Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

WASZKOWNIK wpadaj, najwyzej sam bedziesz jadł :mrgreen: nie no zartuje wpadaj nawet rowerem :mrgreen:

 

-- 8 cze 2011, o 13:37 --

 

Dobra to o 20 koło Nyski?,

luk skywalker bedziesz?

 

 

Rozumiem ze dzisiaj? mysle ze mógłbym wpaść ale znowu niesubaru :P czeka w N.S. ....

 

 

Taaak, dziś o 20:00 na kiełbaskach:) Wpadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fajnego spota, dosc duzo ludzi bylo jak na takiego spontana.

 

Pozdro dla luk skylwakera , Gabryśa , Owoca , Waszkownika, Oskara , Primara, Agaty , Cerbera, Ptkrally i prójącego w tym momencie do Wawy swoim pierdzilotem :mrgreen:Hogiego :D

 

Aha i jeszcze pozdrawiam wanne Dziedzica Pruskiego, dziedzic nawet daje rade ta Twoja wanna, choc na reduktorze zostala daleko w tyle na swiatlach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przereklamowana. :P

 

Ale liczy się klimat. :mrgreen:

O 3 w nocy pewnie lepiej smakuje. :wink:

 

Dzięki wszystkim za miłe przyjęcie krawaciarza, fajnie w końcu zobaczyć gęby w realu.

Pozdrowienia dla wszystkich oczywiście, oraz dla pijanego trolla, któremu mój wydech chciał rozsadzić czaszkę. :twisted:

 

 

 

Droga minęła z małymi przygodami.

Przez CB usłyszałem, że stoją przed Radomiem. Zwolniłem i się toczę. A tu wyskakuje i macha latarką jakiś świetlik. Zatrzymałem się a on do dmuchania od razu (w alkotest) :P

Pytam się czy to powód kontroli, bo jechałem wolno. A on na to, że hałas wytwarzany przez auto. Niech pan przygazuje parę razy... Ja tak delikatnie pyr, pyr. A on: mocniej i dłużej. No to dałem trochę mocniej.

Nachylił się, pyta gdzie tłumik. A ja na na to, że w bagażniku. Kazał otworzyć, sprawdza.

A ja mu, no wie pan. Tego tłumika już nie produkują, zdjąłem go do renowacji (auto to moje oczko w głowie) a musiałem pilnie do Krakowa pojechać. Uśmiechnął się pod nosem. Powiedział, żebym przygazował parę razy i pojechał. :mrgreen:

 

Primar, dzięki za oranżadę. Następnym razem ja stawiam. 8)

 

-- 9 cze 2011, o 02:53 --

 

prójącego

 

 

prującego :P

 

Mam Cię! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...