Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny spot, dość aktywnie spędzony w porównaniu do kiełbasek :mrgreen: Podziękowania dla eMTe za zorganizowanie, warto było ;)

 

Zajawiłem się strasznie po pierwszym razie, piszę się na kolejne gokartowe upalanka, jeżeli oczywiście czas pozwoli ;)

 

Giechu dzięki za transport !!!

 

ze względu na wagę naszą rożną przyznawać punkty za poprawienie własnego czasu

 

A jak ktoś ewentualnie drastycznie zgrubnie to jak będzie miał swój czas poprawić?? :lol:

Z drugiej strony jest to dobra motywacja do zrzucania masy, tylko żeby nam ktoś później nie musiał pomykać z kroplówką na karcie :P

 

Arletka, fajne foty ;)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:x dziś nadal ślę dużo ciepłych myśli w stronę pana, przez którego nie mogłem na czas wrócić do Krakowa

foty fajne (patrzę i wspomniane wyżej myśli stają się jeszcze cieplejsze :evil: )... mam nadzieję, że następnym razem jednak dotrę - będzie 2 czarny blobeye do kompletu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może słówko wyjaśnienia ode mnie. Miałem włamanie do mieszkania w sobotę, stąd moja absencja.

 

Dużo wynieśli? Też jakiś ostatnio rano zauważyłem, że ktoś majstrował przy zamkach w autach ale na szczęście był za głupi i nie otworzył żadnego. Innym razem w nocy jakiś typ się skradał od tyłu, ale spłoszyła go lampa z czujnikiem ruchu i taki mały piesek sąsiada :lol: kolo tak spieprzał, że jak ja wybiegłem przed dom, to on już wsiadał do auta, zaparkowanego ładne paręset metrów dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki podam jutro, sory za tak duze opoznienia ale straszny kociioł mi sie zrobił.

 

Dziedzic ... wspolczuje, kiedys dawno temu miałem włam na baze , moze to marne pocieszenie ale kilka gratów sie znalazło na róznych melinach, wszystkie wrocily po pewnym czasie, szkoda ze były juz bezwartosciowo, np telefon komórkowy po 5latach, super :shock:

 

 

A co do włamów do auta, sytuacja miala miejsce jakis rok temu, wychodze z kumplem od niego z mieszkania i ktos siedzi aucie, a obok stoji jakas laska, koles chcial odpalac juz auto bo mial gniazdo odkryte, laska zwiała, a koles na dzien dobry dostał bombe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...