Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Mozemy sie umowic gdzies wczesniej, np parking pod M1 o 19 30 przy tej stacji benzynowej samoobsługowej :)

Rezerwacje mozna robic dzien wczesniej tylko, najprowdopodobniej bedziemy miec godzine 20:30 - 21:00 czyli podzielimy sie na 2 grupki po 5 osob i kazda z grupek zrobi po 2 przejazdy 8 minutowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kupony. Jestem na 99%.

Tyle, że będę o 20:29 pod WRT.

 

Zatem:

 

1.eMTe

2.GeFo555

3.Vasquez

4.macuser

5.ptkrally

6._misiek_

7. Dziedzic_Pruski

8.Giechu- również 50/50

9.luk skywalker 87kg + Arletka kibic

10. Wiktor7

 

 

Rezerwa:

 

11. krzysiek555 (na 90%)

12. golum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor7 mam, Twoj numer to Ci wysle smsa czy M1 czy Gokarty juz:))

 

Mozecie powysyłac mi na PW swoje numery telefonów zebym mogl Wam dac znac jakby sie cos zmieniało :))

 

-- 8 lip 2011, o 11:07 --

 

Rezerwacje mamy na godzine 20:30 do 21:00 za 10 osob płacimy 300zł, ( kazdy robi po 2 przjazdy ) , czyli za osobe nas to wychodzi 30zł, do tego kominarki dostajemy gratiss czyli koszt 5zł za kominiarke odpada, czyli cena całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor7 mam, Twoj numer to Ci wysle smsa czy M1 czy Gokarty juz:))

 

Mozecie powysyłac mi na PW swoje numery telefonów zebym mogl Wam dac znac jakby sie cos zmieniało :))

 

-- 8 lip 2011, o 11:07 --

 

Rezerwacje mamy na godzine 20:30 do 21:00 za 10 osob płacimy 300zł, ( kazdy robi po 2 przjazdy ) , czyli za osobe nas to wychodzi 30zł, do tego kominarki dostajemy gratiss czyli koszt 5zł za kominiarke odpada, czyli cena całkiem ok.

 

 

Super! mój numer masz, a cena elegancka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym wskoczył za GeFo555.

 

Jedzie ktoś przez centrum i mógłby mnie zabrać?? :roll: Bo Subarak poza Krk, a żonowóz może być wtedy w użyciu :evil: Mieszkam w okol. Pl. Inwalidów, w razie czego proszę o jakieś info z telefonem na PW, czy coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sciganko, fajnie było. Wyniki mam, pospisuje jutro i zrobie tabele , sie zastanawiam jak robimy czy 1 najlepszy czas kazdego zawodnika i odpowiednio punktujemy miejsca, np

1 miejsce 10pkt

2 miejsce 9pkt

3 miejsce 8

4....

i tak do 10:)?

Czy moze bierzemy 5 najlepszych czasów kazdej osoby , dodajemy je do siebie i wtedy porownujemy, to mi sie wydaje lepsze bo jest bardziej miarodajne, bo to ze ja zrobilem najlepszy czas okrązenia :mrgreen: wcale nie oznacza ze byłem dziś najszybszy:) Niestety nie jest to tor f1 i nie mozna jechac " kto pierwszy do mety " :D

 

Piszcie propozycje to sie zalozy nowy temat " Gokartowy " i bedziemy tam dawac czasy itp .

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquez

Napisane: dzisiaj, o 04:48

 

No to musiało być grubo :) że też nie mogłem dłużej zabawić :evil:

 

 

-- 10 lip 2011, o 09:25 --

 

Czy moze bierzemy 5 najlepszych czasów kazdej osoby , dodajemy je do siebie i wtedy porownujemy, to mi sie wydaje lepsze bo jest bardziej miarodajne,

Popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że najsprawiedliwiej ze względu na wagę naszą rożną przyznawać punkty za poprawienie własnego czasu względem poprzedniego razu .... 10 dostaje ten kto najwięcej urwie ze swojego najlepszego czasu z ostatniego razu.... tylko że po wczorajszym dniu nikt by nie dostał punktów...

 

Taki trochę tajmattak :shock:

 

Uwaga piszę trochę na kacu i wydaje mi się to logiczne ale decyzję pozostawiam wam :mrgreen:

 

-- 10 lip 2011, o 11:15 --

 

Napisane: dzisiaj, o 03:48

 

:shock: :D:lol::lol: przecież my jeszcze w knajpie byliśmy jak ty to zrobiłeś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...