Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, nie ma sprawy, przecież jak będziemy na mieście, do się możemy spokojnie spotkać. Ja mam ochotę odwiedzić Dziedzica o 23 na Lubicz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, nie ma sprawy, przecież jak będziemy na mieście, do się możemy spokojnie spotkać. Ja mam ochotę odwiedzić Dziedzica o 23 na Lubicz ;)

 

Eeeee, Panie... jesli ma sie pojawic komitet powitalny to ja przyjade do pracy swoim gruchotem i po 23:00 jestem wolny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapraszam o 23:00 na ul. Lubicz 23. :D

 

-- 1 gru 2010, o 21:34 --

 

P.S. Wlasnie przed chwila przejchal czarny STI, ktorego nieniejszem pozdrawiam.

co jest na Lubicz 23?

 

-- 1 gru 2010, o 21:42 --

 

Ken08, jutro :)

 

no tak, sorry ale oglądam mecz i forumuje w tym samym czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane firmy pod tym adresem:

Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce

Avis wynajem Samochod Krakow

AVIS wypożyczalnia samochodów Kraków. Wynajem samochodów w Polsce i na świecie

BNP Paribas Fortis Oddział w Krakowie

BRE Leasing. Sp. z o.o.

Capgemini Polska Sp. z o.o.

CBL Sp. z o.o.

Centrum certyfikacji

CopyMax System

GMagic Apple Authorized Reseller - 1 opinia

International Paper Polska Sp. z o.o.

Landmark Eame Ltd.

Marsch Sp. z o.o.

Marsh Kraków

MCI Sp. z o.o. Agencja lotnicza

Oddział Regionalny w Krakowie

Parking Centrum Biurowe Lubicz

Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie S.A. Punkt obsługi klienta

PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o.

Xelion Sp. z o.o. Doradcy finansowi

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, Ken08, dzisiaj oglądamy mecz :) Jutro się na spokojnie spotykamy :)

 

To jest ten nowy biurowiec na Lubicz. Dobrze mówię?? Czy dawny budynek Nafty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem znowu jakis artystyczny rysunek wkleic :wink: , ale zapomnialem, ze imydrzszaka niet. :(

 

1yearold, Nowe to jest CBL2. :mrgreen: Obok biurowca, w ktorym pracuje jest jeszcze nowsiejszy budynek.

 

Jadac od dworca masz Bialy Domek (police), CBL, CBL2 i Nafte. Ja pracuje w CBL w jednej z firm, ktore wymienil lewen :wink:

 

Na skrzyzowaniu Lubicz/Rakowicka (od strony dworca) skrecacie w prawo i jestescie na moim biurowym pieknie osniezonym prakingu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem znowu jakis artystyczny rysunek wkleic :wink: , ale zapomnialem, ze imydrzszaka niet. :(

 

1yearold, Nowe to jest CBL2. :mrgreen: Obok biurowca, w ktorym pracuje jest jeszcze nowsiejszy budynek.

 

Jadac od dworca masz Bialy Domek (police), CBL, CBL2 i Nafte. Ja pracuje w CBL w jednej z firm, ktore wymienil lewen :wink:

 

Na skrzyzowaniu Lubicz/Rakowicka (od strony dworca) skrecacie w prawo i jestescie na moim biurowym pieknie osniezonym prakingu. 8)

stawiam na CapGemini :mrgreen: pracujesz pewnie w jednym z krajów z innej strefy czasowej. Ewentualnie IT support lub coś w ten deseń :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się domyślam, ale to jest raczej info na PW... Lub na spotkanie :mrgreen:

Dziedzic_Pruski, ten budynek miałem na myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może tak:

 

21:00 Ci co mogą:

 

ver 1. spotykamy się na kiełbaskach- jemy - jedziemy na czyżyny- upalamy- gadamy-upalamy- jedziemy po dziedzica i reszte wtedy kierunek- plac xxxxxxxxx :mrgreen:

 

ver 2. spotykamy się na kiełbaskach- jemy - jedziemy na plac xxxxxx- upalamy- gadamy-upalamy- jedziemy po dziedzica i reszte - wtedy kierunek- czyżyny :mrgreen:

 

:!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, jak dla mnie ver 1 :) Nawet godzina jest ok :)

Resztę przeczytam jutro. Teraz spać, o 6 do pracy jadę... :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może tak:

 

21:00 Ci co mogą:

 

ver 1. spotykamy się na kiełbaskach- jemy - jedziemy na czyżyny- upalamy- gadamy-upalamy- jedziemy po dziedzica i reszte wtedy kierunek- plac xxxxxxxxx :mrgreen:

 

ver 2. spotykamy się na kiełbaskach- jemy - jedziemy na plac xxxxxx- upalamy- gadamy-upalamy- jedziemy po dziedzica i reszte - wtedy kierunek- czyżyny :mrgreen:

 

:!: :)

 

Well, somsiad... z przyjemnoscia zapraszam na moj prywatny parking pod biurowcem o 23:00, co by sie z Wami przywitac i zapoznac :mrgreen: , ale potem jednak nie bedzie ze mnie pozytku. Jade po żonę (uzylem polskich znakow :shock: :mrgreen: ) na Pradnik i nie moge obiecac, ze potem udam sie do Was czy to bedzie xxxxxx czy tez Czyzyny.

 

Jesli zdecydujecie, ze punkt 23:00 i Lubicz nie jest po drodze to sie nie obraze - odkujemy sobie inną razą. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może tak:

 

21:00 Ci co mogą:

 

ver 1. spotykamy się na kiełbaskach- jemy - jedziemy na czyżyny- upalamy- gadamy-upalamy- jedziemy po dziedzica i reszte wtedy kierunek- plac xxxxxxxxx :mrgreen:

 

ver 2. spotykamy się na kiełbaskach- jemy - jedziemy na plac xxxxxx- upalamy- gadamy-upalamy- jedziemy po dziedzica i reszte - wtedy kierunek- czyżyny :mrgreen:

 

:!: :)

ver 1 a raczej jej zmodyfikowana wersja. pojawię się na Czyżynach lub gdy już zjecie kiełbaski. Oskar, podaj mi komórkę na PW.

Właśnie wróciłem z parkingu pod jednym ze sklepów sportowych. Jeździli tam kierownicy 3 audi. Gdy się przyłączyłem, to przestali jeździć i stanęli obok. Wyszli z aut i zaczęli oglądać co robię. Zabawę miałem pyszną, cały parking dla siebie. Po chwili pojawili się kolejni gapie, stanęli na przebiegającej obok uliczce. Po chwili dopiero zauważyłem, że to auto jest granatowe i ma białe pasy oraz koguta na dachu :mrgreen:

Ale nic, pojechali dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to 21 kielbaski i wtedy jeśli ptkrally będzie to śmigniemy na plac o którym mówił, jeśspotykamy się na kiełbaskach- jemy - jedziemy na plac xxxxxx- upalamy- gadamy-upalamy- jedziemy po dziedzica i reszte - wtedy kierunek- czyżyny :mrgreen: czyżyny :D

 

Jakby co 502 231 371 :) niech ktokolwiek dzwoni jeśli mu sie uda wyrwać i pojawić :)

 

-- 1 gru 2010, o 23:50 --

 

dobranoc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tego co ktoś już wcześniej napisał, że to skandal że nie ma w naszej części kraju żadnego obiektu do szaleństw.

Zauważcie jakie to jest groteskowe. Musimy kitrać się pod osłoną nocy, rozsyłać sobie "podziemne" PW i jeździć na dzikie miejscówki, żeby bezpiecznie się pobawić i potrenować jazdę autem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...