Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, radek311989 napisał:

Mogę Ci pożyczyć tylko wtyczkę do gniazdka trzeba by dorobić:)

 

Kminię żeby kupić jakąś niedużą ale fajną używkę i zdemontować z niej front z przyciskami i wyświetlaczem.

"Body" gdzieś schować, a zdemontowany front wbudować w pierwszy schowek na okulary. Tak żeby dało się go otworzyć i zamknąć. Oczywiście połączenia między frontem, a resztą CB dolutować z odpowiednio długich przewodów.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Kminię żeby kupić jakąś niedużą ale fajną używkę i zdemontować z niej front z przyciskami i wyświetlaczem.
"Body" gdzieś schować, a zdemontowany front wbudować w pierwszy schowek na okulary. Tak żeby dało się go otworzyć i zamknąć. Oczywiście połączenia między frontem, a resztą CB dolutować z odpowiednio długich przewodów.
Poszukaj cb ze sterowaniem w gruszce

https://allegro.pl/oferta/radio-cb-midland-m-5-radio-w-gruszce-z-usb-nowosc-7546728726?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj cb ze sterowaniem w gruszce

https://allegro.pl/oferta/radio-cb-midland-m-5-radio-w-gruszce-z-usb-nowosc-7546728726?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Jak się mają takie maleństwa do zwykłych? Gdybym miał coś kupować chciałbym żeby w miarę to działało. Wiem że sporo zależy nie tylko od anteny, a samej anteny też nie chciałbym wielkiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, coocer napisał:

Poszukaj cb ze sterowaniem w gruszce

https://allegro.pl/oferta/radio-cb-midland-m-5-radio-w-gruszce-z-usb-nowosc-7546728726?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

Fajne to to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, przemekka napisał:

Obecny.

 

Mam model CRT Mike i jestem zadowolony. Mieści się w schowku,  gruszka leży sobie obok lewarka. Sterowanie jest proste, radio ładnie brzmi i mało szumi.

 

Czyli polecasz, a czy dokonując ponownie wyboru poszedłbyś w coś innego czy nie? :)

Jaką antenę masz do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Cenowo wypada dobrze,  jak na to co oferuje. Myślę , że nie ma co przepłacać, żeby mieć Presidenta.

 

Antenę mam Sirio na dużym magnesie. Nie pamiętam modelu, ale ma chyba metr długości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, LosioDriver napisał:

Z kim na spocie porównywałem kiedyś głośność syreny alarmu? Z tego co pamiętam mamy ten sam alarm, a potrzebuję mała informację o jego zachowaniu po naciśnięciu ukrytego przycisku.

Hej, chyba ze mną:thumbup: z tego co wiem to przycisk wyłącza czujnik ruchu aby zostawić uchylone okno lub dach lub kogoś w samochodzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, LosioDriver napisał:

Taaask :) Jak naciskasz guzik to Ci potwierdza 3 piknięciami?

U mnie nic nie pika, ale sprawdzałem i wyłącza czujki, może po naciśnięciu przycisku podczas zamykania 3 razy pika, muszę sprawdzić ten sposób;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aplam13 napisał:
U mnie nic nie pika, ale sprawdzałem i wyłącza czujki, może po naciśnięciu przycisku podczas zamykania 3 razy pika, muszę sprawdzić ten sposób

Hmm... To u mnie tak samo - dopiero podczas zamykania pika 3 razy, a według instrukcji powinno pikać w momencie naciśnięcia w środku... Chcę wysłać centralkę do serwisu, ale jak u Ciebie jest tak samo...

 

Możesz zobaczyć czy jak na zapłonie przytrzymasz ukryty przycisk 15s to coś zapika albo zamiga?

Ewentualnie najpierw naciśnij raz ukryty przycisk, a potem przytrzymaj 15s.

Edytowane przez LosioDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LosioDriver napisał:

Hmm... To u mnie tak samo - dopiero podczas zamykania pika 3 razy, a według instrukcji powinno pikać w momencie naciśnięcia w środku... Chcę wysłać centralkę do serwisu, ale jak u Ciebie jest tak samo...

 

Możesz zobaczyć czy jak na zapłonie przytrzymasz ukryty przycisk 15s to coś zapika albo zamiga?

Ewentualnie najpierw naciśnij raz ukryty przycisk, a potem przytrzymaj 15s.

Ok sprawdzę i dam znać jak auto odbiorę bo aż sam ciekawy jestem, jak chcesz to mam instrukcje chyba gdzieś do niego, poszukam i Ci przesle jak znajde;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2020 o 15:22, Kiwi 4ester napisał:

Ogłoszenie parafialne :D proponuję spota w najbliższą sobotę :dance: stawiam kratę browara :drinks:*


*oczywiście jesteśmy odpowiedzialni więc będzie bezalkoholowe :D

Patrzę co to za jakiś nowy CZŁONEK proponuje spota, ale opona w podpisie jakaś znajoma, zwierz w avatarze też... Radek zmienił nick! :thumbup: Jak dawno, to sorry za spotrzegawczość...

 

Odnośnie spota jestem "za" - żeby nas tylko nie było więcej jak 50 osób, bo będzie to już nielegalne zgromadzenie z pogwałceniem zasad sanitarnych. :biglol:  Plaza 18:00?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...