Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Ale robi się zimno, być może nawet mróz, a to oznacza, że... Można napisać petycję do zarządu dróg, żeby rozpoczęli NAŚNIEŻANIE dwupasmówki na Bora-Komorowskiego, o co proszą wszyscy członkowie Forum Subaru :biglol: Od niecałych 2 m-cy mam Subaru i czekam na ten śnieg, czekam, doczekać się nie mogę. Chcę wreszcie ocenić, czy ten cały S-AWD naprawdę taki dobry na śliskim, jak wszyscy mówią i może zrozumiem, czemu tu na forum tak się wszyscy jarają, jak nadchodzi zima :P

 

A, jeszcze coś: wreszcie może w praktyce dowiem się, czy NA PEWNO mój Forek ma ABS, bo odkąd go mam, mimo kilku dość mocnych (ale nie celowych) hamowań ani razu jeszcze nie poczułem, żeby się włączył, a nie lubię "na siłę", czyli sztucznie deptać "do oporu" tylko po to, żeby to sprawdzić :D Jeździłem sporo autami z ABS-em, ale to będzie pierwsze MOJE auto posiadające takowy system :yahoo:

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps, mijaliśmy się dziś pod multikinem, w ostatniej chwili Cie jednak wypatrzylem
Tyż Cię widziołek...

 

 

... i tyż za późno :( Ale pozdrawiam ;):biglol: Nawet Cię kamerka uchwyciła, choć niezbyt wyraźnie

Ani ja ani ty nie będziemy chyba meteorologami
No ja za stary, ale Ty :question: Nooooo masz jeszcze szansę :rolleyes:

 

ani razu jeszcze nie poczułem, żeby się włączył
Na jesiennych liściach cza było próbować :) Edytowane przez bakum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...