Skocz do zawartości

Koszulki forum.subaru.pl - zamówienia


landm

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio zrobilem tarte z pomidorami bazylia i mascarpone.to wszytko posypalem parmezanem i tymiankiem i rozmarynem.faktycznie bylo dobre :lol: do tego pyszne leciutkie przywiezione z livigno chianti.po tym jedzonku espresso w ogrodku i jeszcze jedno winko :lol::lol:

(cholera az mi samemu pocieklo na klawiature) :lol: jak sobie o tym przypomnialem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do tej pory milczałem jak grób, ale dość! Przegięliście. Wnioskuję do wmorderatorni o reulaminowe kary dla sadystów, do kary śmierci przez smażenie w gorącym oleju (mniammmm, tak mi się jakoś samo skojarzyło...) włącznie - albo nawet do kicka, bana i delajta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq No jak na która o 17 może 18 skończę work z Poznania do Krakowa nie wiem ile się jedzie ale gdzieś tak na 24 będzie ok.

Co do koszulek to ja poproszę dietetyczne papu

 

No i dla mnie przecie możesz pichcić a winko „Vlpolicela” to ja ubóstwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie pifko moze byc sprajt z czym tam chcecie a dla Azraela soczki ful wypas do wyboru :lol::lol::lol: rozumiem alkocholik jestes i nie pijesz :wink:

 

Jak zaczne to nie mogę przestać ;-)

Kubuś się tylko tak zarzeka... :) Strzeżcie się - to naprawdę ostry zawodnik. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie dobry sosik maslano czosnkowo winny zrobi to pycha jest... sosik.ale za sama konsystencja slimakow nie przepadam.poza tym dobrych slimakow do kupienia w polsce nie ma a jak juz kupisz to kupa z nimi pieprzenia co by doprowadzic je do stanu uzywalnosci w sensie kulinarnym. :lol::lol:

a tak w ogole to dzien dobry :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jesli chodzi o konsystencje posilku.to proponuje baklazany w sosie czosnkowym.ew zapiekane z mozarella i zolkami prowonsalskimi.(taka bardziej wypasiona wersja) obie proponuje z z goracym przypieczonym chlebem polanym oliwa z oliwek. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to pomysl :lol: ale w pracy zajmuje sie tylko projektami.wiec jak chcesz dobrze zjesc zapraszam wieczorowa pora. :D

bo gotowac uwielbiam i jest to jedyna no moze po za winkiem i ... metoda na odstresowanie :D

no a teraz jak zawsze pomocny slize nr do pizza hut. 5 36 36 36 :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie z koszulek Gotuj z Kuroniem zrobiło hehe a moze z Moniqą albo z Vertem. Ja moge zrobić hmm spaghetti albo gzike tj. Ziemniaki z serem białym w śmietanie + cebula + szczypiorek + sól :P plus dobry humor i da sie jeść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm...a co powiecie na duszone ślimaki :mrgreen:

 

hmmm - dobrze zrobione - mniam :D - tylko w PL jakoś trudno znaleźć dobrego speca :(

 

a z "dziwnych" kuchni to polecam sushi :D (tylko albo samodzielnie robione :twisted: albo sprawdzona knajpka bo rybka musi być na 1000% świeża - ew. jak się robi samemu to zamiast rybki mogą być paluszki krabowe albo płaty łososia [2 * mniam :-) - chyba w weekend znowu zadziałam w kuchni :twisted: ])

 

a jak ktoś lubi kuchnię bardzo ostrą - to polecam wybranie się do koreańskiej knajpki (w W-wie mogę cosik polecić) - i spróbowanie kim-chi oraz bulgogów (nie mylić z buldogami :D chociaż pewnie u nich to i z takiego mięsa by zjedli :? )

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie z koszulek Gotuj z Kuroniem zrobiło hehe a moze z Moniqą albo z Vertem. Ja moge zrobić hmm spaghetti albo gzike tj. Ziemniaki z serem białym w śmietanie + cebula + szczypiorek + sól :P plus dobry humor i da sie jeść.

 

A bez Humoru mówisz żeby lepiej nie podchodzić :twisted: :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie kazdy lubi zjeść coś takiego to raczej wegetariańskie bardzo jest piątkowe danie a wiesz jak wyglądają piątkowe miny wielkopolan kiedy przychodzi pora obiadu idą jeść za kare :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...