Skocz do zawartości

Koszulki forum.subaru.pl - zamówienia


landm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czuje się szczególnie szczęśliwy :twisted: ... Spełniony najcichszy sen dzieciństwa... Będę miał wreszcie coś niemczarskiego... nie doga, nie pancerwagena... nie cycatą Helgę nawet... ale chociaż koszulkę!!! :twisted::mrgreen:

To Cię rozczaruję, bo one są z Holandii albo z Włoch. Nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedną??

 

No bo drugą ma zawsze zajętą. Na kierownicy, ma się rozumieć... :mrgreen:

 

Te holenderki z południowym temperamentem bardzo mnie zainteresowały, holenderskiego też chyba nic nie miałem... Najwyższa pora :wink: A jak się trafi "mokra Włoszka" to też dobrze, może kiedyś wystartuję na Miss(tera) Mokrego Podkoszulka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś sposób na pewno by się znalazł

Czubaty talerz schabowych... i piwo w lodówce... "A teraz obejrzyj sobie mecz kochanie, nie będę ci przeszkadzała, pozmywam w tym czasie..."

:twisted::twisted::twisted: :wink:

 

 

))))))))))))))))))))))))))))))))0 :) (((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś sposób na pewno by się znalazł

Czubaty talerz schabowych... i piwo w lodówce... "A teraz obejrzyj sobie mecz kochanie, nie będę ci przeszkadzała, pozmywam w tym czasie..."

:twisted::twisted::twisted: :wink:

 

Ahh WiS gdybyś był Kobietą

 

A tak Moniqa bedzie sie musiała od ciebie uczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol:

Mateusz, nie chcę Cię martwić, ale gdybym był kobietą - to byś się pewnie tak łatwo nie dopchał do mnie przez ten tłum wielbicieli... Chociaż, z estiajem, niewątpliwie byłbyś interesującym kandydatem :roll: :mrgreen:

 

A korepetycji Monice mogę udzielić, jak najbardziej. Czego się nie robi dla dobra forumu... :twisted:

Moni - pierwsza lekcja o sposobach na faceta: powyżej (gratis), o kolejnych możemy pogadać... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To WiS udziela lekcji jak podrywać starszych ja moge być od tych młodszych :P bo ja meczy nie oglądam za schabem nie przepadam ale piwo chętnie wypije.

 

Wiec wskazówki co do młodszych nie bronić niczego dozwolone piwo oraz inne rzeczy w dowolnych ilościach jeszcze pochwalić :P położyć spać a rano kawka bo kac wielki jest :) oczywiscie to żart na romantyczna kolacje do restauracji i wieczór nad brzegiem morza zachód słońca i oczywiscie gorące zakończenie wieczoru ;)

 

Po takich lekcjach każdy facet jest twój taki duży taki mały :D haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na Slimaka przystalo - lapki na na kierownicy, tudziez na drazku - skrzyni biegow oczywiscie :wink: - natomiast czulkami sluze 8)

Zas co do mnie, to nie dosc, ze pancerna mam skorupke, to jeszcze z oslizglego ciala ciezko co zerwac, nawet przy poludniowym temperamencie (qrcze, jeszcze co niektorzy poludniowcy zezrec w calosci zechca, wiec ryzykowac nie bede!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...