Skocz do zawartości

Spot u Emila ?


bombEER

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Rozmawiałem ostatnio z Michałem Zębalą od Emila i impreza upadła z powodu małego zainteresowania ze strony uczestników. Na początku przyjeżdżało kilkadziesiąt osób a na ostatnie dotarło tylko kilka. Biorąc pod uwagę kwestie organizacyjne (zaklepanie lotniska, ściągnięcie SJS) nie opłacało się dla garstki osób tego ciągnąć.

Natomiast gdybyśmy zebrali konkretną ilość osób i wyrazili zainteresowanie imprezą, a Dyrekcja wyraziłaby na to zgodę i dała impuls do działania, to Michał jest chętny to zorganizować. Żeby zaklepać lotnisko i dopiąć wszystkie niunse potrzeba około 3 tygodni. Akurat, żeby wstrzelić się na jakiś weekend styczniowo-lutowy i przy odrobinie szczęścia pojeździć po śniegu.

To co? Zbierzemy grupę kilkudziesięciu pewniaków?? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym wpadł.

 

Trzeba robić listę, żeby było wiadomo ilu jest chętnych i żeby potem nikt się nie wyparł :wink:

 

1. Bouler

2. PRIMAR

3. Zelazny

4. adaś

5. bomber

6. WRC fan

7. charlie

8. Sikor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z atrakcji, kiedy studiowałem w Krakowie, spotkania u Emila wyglądały różnie... raz było to spotkanie na kanapie w salonie z Leszkiem Kuzajem i luźna z nim rozmowa; innym razem spotkanie na torze kartingowym i wyścigi a dla najlepszych nagrody; jeszcze innym razem spot na zamknietym lotnisku Czyżyny i upalanko.... także atrakcje są przeróżne i zawsze jest to miło i ciekawie spędzony czas :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno matt chciałby się pojawić, ale nie wiem jak u niego będzie z weekendami w związku z sezonem narciarskim

 

czyżby jakieś zmiany o których jeszcze nie wiem?

zależy co masz na myśli i na jakim zatrzymałeś się stanie ;) malar jest teraz do zabawy (choć niewiele jest ku temu okazji), do jeżdżenia na co dzień od roku jest Civic ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z atrakcji, kiedy studiowałem w Krakowie, spotkania u Emila wyglądały różnie... raz było to spotkanie na kanapie w salonie z Leszkiem Kuzajem i luźna z nim rozmowa; innym razem spotkanie na torze kartingowym i wyścigi a dla najlepszych nagrody; jeszcze innym razem spot na zamknietym lotnisku Czyżyny i upalanko.... także atrakcje są przeróżne i zawsze jest to miło i ciekawie spędzony czas :cool:

 

ja znam spot tylko z upalanka na lotnisku, ale tor kartingowy i spotkanie z Leszkiem też wporzo:)) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...