Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dawno mnie tu nie bylo.....Ja swojemu Legarowi zafundowalem generalny przeglad,serwis.Zmienilem marke olejowa,z AMSOIL-a na Motula , zalalem nim wszystkie oleje w aucie,wlacznie z AT,zmienilem tylne amory na oryginalne,łaczniki stabilizatora,przednie tarcze,klocki, przeglad przy 121 kkm.Uff,calosc kolo 3600 pln w sprawdzonym nieAso,zreszta które bardzo sobie cenie za rzetelnosc i jakosc,pozdrawiam Pana Jana. :-)

Autu padly przy 121 kkm tylne amory,pierwsze od nowosci,ja nim jezdze od 4 lat,wczesniej ktos inny.Ogolnie,auto inaczej sie prowadzi, zwlaszcza odczuje to przy wyjezdzie wakacyjnym,gdyz malo jezdze w tygodniu,mam inne autko do niszczenia po miescie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dawno mnie tu nie bylo.....Ja swojemu Legarowi zafundowalem generalny przeglad,serwis.Zmienilem marke olejowa,z AMSOIL-a na Motula , zalalem nim wszystkie oleje w aucie,wlacznie z AT,zmienilem tylne amory na oryginalne,łaczniki stabilizatora,przednie tarcze,klocki, przeglad przy 121 kkm.Uff,calosc kolo 3600 pln w sprawdzonym nieAso,zreszta które bardzo sobie cenie za rzetelnosc i jakosc,pozdrawiam Pana Jana. :-)

Autu padly przy 121 kkm tylne amory,pierwsze od nowosci,ja nim jezdze od 4 lat,wczesniej ktos inny.Ogolnie,auto inaczej sie prowadzi, zwlaszcza odczuje to przy wyjezdzie wakacyjnym,gdyz malo jezdze w tygodniu,mam inne autko do niszczenia po miescie....

Kupię. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee,to auto mam na trasy,z rodzinką ,to moje auto,pozostałe,to autka,ale starsze japonce również.Legar zatrzymań,aż ja padnę lub on się rozpadnie...B-)

 

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem uszczelki pod deklami głowic i jedną pod kolektorem wydechu,  no i standardowo pochytane klekoczące osłony na wydechu.

No i wetknąłem wypadły z wlotu powietrza wężyk z jakimś czymś dziwnym plastykowym na końcu.

Ale najlepsze jest to, że po tych działaniach auto dostało wyraźnego kopa, jakby na pół reduktorze jechało. :rolleyes:

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...