Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ testowy, naklejany chromowy rant sprawdził się na felgach optycznie, przyszedł czas na prawdziwą polerkę ;)

 

co prawda nie dziś a w ostatni weekend koła zmieniły wygląd a póżniej zabrałem Czarnucha na wycieczkę do Walii ;)

 

rant1.jpg

 

rant2.jpg

 

 

 

Walia1.jpg

 

Walia2.jpg

 

Walia3.jpg

 

Walia4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mamusia napisała, że zatankowała, a nie że przepłukała gardło.

 

So matki pierszej dekady, drugiej dekady, a ja jezdem matkom trzeciej ...ćwiartki. A jak chodzi o jakość trunku, to mamusia zawsze twierdzi, że jakość ...to będzie, a po litrze zawsze sięgam ...Absolutu.

Edytowane przez Waldemar Biela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary - dzięki za info.

A ja ostatnio: byłem u "doktora" - załatane dwa odpryski od kamieni na przedniej szybie więc jest spokój i w tych miejscach już nie pęknie. Poza tym wczoraj dotarły nowe dywaniki - nieoryginalne ale ładne i co najważniejsze świeże, całkiem dobrze wykonane jak na 59 PLNów, poprzednie po 6 latach miały już swoje wady. A dziś przyjechały nowe dekielki do felg OZ wiec czekam teraz na sygnał kiedy felunek do odbioru.

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzybienie kanałów wentylacyjnych, bo już nie dało się wytrzymać.

A swoją drogą, od wyczucia pierwszego nieciekawego zapaszku, poszło to w kilka dni w takim tempie, że dzisiaj już się nie dało wytrzymać tego smrodu. Strasznie szybko się te grzybki mnożyły. Może dzięki kilkudniowej wilgoci atmosferycznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez to czeka.. W poniedzialek mam dostac Wurtha :)

A przy okazji - wymontowalem boczki w tylnich drzwiach (pozniej przod) i polakierowalem ich plastikowe elementy.. :)

Mnie tez to czeka.. W poniedzialek mam dostac Wurtha :)

A przy okazji - wymontowalem boczki w tylnich drzwiach (pozniej przod) i polakierowalem ich plastikowe elementy.. :)

błąd! bedzie złaziło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...