Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

@@AR2R_K19DLA, ale bajer :D W każdych drzwiach masz takie cos?

tylko z przodu, podłączone pod oryginalne czerwone lampki w drzwiach ;)

aparat znacznie przekolorował efekt ;)

na żywo świecą bardziej subtelnie :P jak na pierwszym zdjęciu z filtrami, czerwone światło jest prawie niewidoczne

Edytowane przez AR2R_K19DLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem.Wystarczy w znanym serwisie aukcyjnym wpisać na przykład: led powitalne subaru.W sumie pasztetowa cena:stówka za dwie sztuki.A jeszcze sobie tak myślę jaki to ma zasięg... Jakby zamontować z przodu i wyświetlać logo na bagażnikach stojących przed nami aut... Hmmm... Też fajnie.Dopóki połowa aut nie będzie miała takiego bajeru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanem gadżetów ale gdy pierwszy raz zobaczyłem ten bajer u kolegi też z tego forum musiałem go mieć. Urzekła mnie jakość wyświetlanej grafiki ;) zdjęcia przekłamują kolory a filmik nie jest na tyle wyraźny żeby to oddać. Nawet najbardziej przeciwne gadżetom osoby robią wielkie oczy a później Wow! ;) nie mówiąc już o córce, która wsiada teraz do Czarnucha z dwa razy większym bananem na twarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem.Wystarczy w znanym serwisie aukcyjnym wpisać na przykład: led powitalne subaru.W sumie pasztetowa cena:stówka za dwie sztuki.

 

W jeszcze bardziej znanym serwisie aukcyjnym (globalnie :D), niecale 13$ i darmowa przesylka z Chin.

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skrzydło to Sti albo wcale, do wolnego ssaka byłoby przerostem formy nad treścią więc dupka pozostaje goła ;) Jedyne co będzie to nakładki na progi i chlapacze rally armor ale to po odebraniu auta od lakiernika do którego Imprezka wędruje po weekendzie majowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...