Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Zamontowałem dodatkowe wskaźniki w daszku pięknie oflokowanym coby pasował do deski. Nieteges jest taki, że EGT nie działa, a podświetlenie z Boost'a świeci w czechach bo miałem odlecianą taką plastikową kopułkę na żarówkę i po ciemku nie widać...

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj OBK ma nawigację, co obejmuje PL i nawet A1 jest na mapie :mrgreen:

 

Oficjalną, czy trzeba było kombinować? :cool:

 

Yyyy.... :roll: oficjalnie A1 jest na tej mapie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tej szczesliwej (dla tego watku) sytuacji ze przy moim subaraczku zawsze jest co robic ;)

W ostatnich dniach:

 

- dorobione pierscienie centrujace do felg; z aluminium bo plajstickowe nie wytrzymywaly temperatur upalania :twisted: Jeden ciezko wchodzil na piaste, ale go delikatnie podszlifowalem, a w sobote dam paste scierna na piaste, pokrece i bedzie gicio;

 

- zerwalem obrendowanie z Legaca, wymylem benzyna lakowa i wypolerowalem. Sa jeszcze minimalne roznice w odcieniu w kilku miejscach, ale z czasem powinno sie wyrownac, zwlaszcza ze raz na jakis czas go przepoleruje jeszcze;

 

- naprawilem elektryke szyb i lusterek;

 

- zrobilem juz jedna szarpanke do drzwi z paska rozrzadu a'la emotorsport, jutro zrobie druga i podetne boczki drzwi zeby sie to ladnie spasowalo (sorry Elek, zerzanalem z Ciebie bezczelnie i nawet zlotowki z tego nie zobaczysz :mrgreen: ale ty chyba zerznales z Lamborghini :razz: wiec jest remis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem drogą kupna komplet Dunlopów SP Winter Sport 3D 205/55R16 94V i zrobiłem na nich nieco ponad 40km, w trasie :wink:. (niestety suchej i asfaltowej :evil: )

 

W takich warunkach zachowują się całkiem przyjaźnie. Choć miałem nadzieję, że ograniczą mi nieco interwencje ABS-u (w stosunku do zimowych nalewek glob-gumu czy mocno zjechanego Dunlopa M3)... Ale może po prostu hamulce mam za mocne :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuz przed 'Pilica' dorobilem druga szarpanke i mam nadzieje ze trwale naprawilem elektryke szyb i lusterek, marnujac worek bezpiecznikow i bluzniac jak szefc.

 

Problem byl zaskakujacy - pomijajac wiele obranych z izolacji przewodow - przelacznik podnoszenia/opuszczania szyby ma pod spodem 6 nozek lutowanych... byl przystawiony tymi nozkami do blachy drzwi i przypiety trytytka. Jak sie delikatnie nim strerowalo, to szyby chodzily, a jak sie mocniej nacisnelo... to sie robilo mega zwarcie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nikt nie wpadl zeby dac izolacje pomiedzy karoseria a elektryka

 

pewnie za dużo ważyła :razz: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Gru 16, 2009 5:31 pm ]

Nazbyt szybki?

:twisted::lol:

 

wręcz przeciwnie i to nie tylko to :???:

odpala jak mu się chce, szarpie, wyje itp.itd. - ja jeszcze się nie odważyłam nim nigdzie pojechać, ze strachu, że mi zgaśnie na skrzyżowaniu i nie odpali :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...