Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

 

W Forku zmienione na piękne felgi w kolorze ktm orange, wraz z ogumieniem :) plus żółte chlapaki... :) mniam kocham wiochę !!!! :)

Pokażesz zdjęcie ^^ ??

 

da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wielkie dzięki

@@adamski, fajna stona ale za bardzo nie mogę nic dopasować ;(

@@OWOC, chyba zdecydowanie pójdę najpierw drogą ogłoszenia :), bo mnie tu @@szamot straszy ;)

@@Tomulus, nie mogę nic takiego znaleźć chyba, że mówisz o tym http://allegro.pl/dekielki-dekle-subaru-59mm-i4272389406.html ale to inny wzór niż tych moich a dwie mi się ostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wielkie dzięki

@@adamski, fajna stona ale za bardzo nie mogę nic dopasować ;(

@@OWOC, chyba zdecydowanie pójdę najpierw drogą ogłoszenia :), bo mnie tu @@szamot straszy ;)

@@Tomulus, nie mogę nic takiego znaleźć chyba, że mówisz o tym http://allegro.pl/dekielki-dekle-subaru-59mm-i4272389406.html ale to inny wzór niż tych moich a dwie mi się ostały

Ok 70 zł za jeden dekielek w ASO z tego co się orientowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro koncze szlifowac dolny parapet , kolejny element to dokladka jdl i naprawa przedniego zderzaka na trytytki i pomalowanie

ostatnio naprawilem zerwane kable w klapie ktore sie przetarly i z wielka pomoca kumpla udalo sie zrobic wlacznik wentylatorow bo czujnik mam uszkodzon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis przeprowadzilem optikal tjuning ;) pierwsza modyfikacja nadwozia, drobniusia listwusia ochronna. Plus jeden do zajebistosci ;) wiem ze to niewiele w srosunku do wiekszosci rzeczy tu prezentowanych, ale jako, ze to pirwszy tego typu moj zabieg przy samochodzie (no moze pomijajac wycinanie sekatorem otworow na glosniki w tylnej polce sierry), to chcialem sie pochwalic ;)

Prezentuje sie tak oto :)

post-16316-1401385320,2696_thumb.jpg

 

@Wykas podziekowania za prezencik :)

 

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu snake'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis przeprowadzilem optikal tjuning ;) pierwsza modyfikacja nadwozia, drobniusia listwusia ochronna. Plus jeden do zajebistosci ;) wiem ze to niewiele w srosunku do wiekszosci rzeczy tu prezentowanych, ale jako, ze to pirwszy tego typu moj zabieg przy samochodzie (no moze pomijajac wycinanie sekatorem otworow na glosniki w tylnej polce sierry), to chcialem sie pochwalic ;)

Prezentuje sie tak oto :)

attachicon.gifuploadfromtaptalk1401385566159.jpg

 

@Wykas podziekowania za prezencik :)

 

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu snake'a

 

Nie za mała ta listwa jak na element mający na celu ochronę górnego płata zderzaka  :huh:

Wydaje mi się, że chromowana listwa powinna być na wewnętrznym progu bagażnika...

866552cc5ac0425e623c33cd959.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...