Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Nieświadomie wyprałem dzisiaj w pralce klucz do Foresterka (razem ze spodniami). Wyjąłem klucz z pralki, poszedłem z nim do autka i okazało się, że bez problemu mogę je zdalnie otwierać i zamykać, a także uruchomić po włożeniu wypranego klucza do stacyjki.

 

Po całym zdarzeniu jeszcze bardziej lubię to autko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieświadomie wyprałem dzisiaj w pralce klucz do Foresterka (razem ze spodniami). Wyjąłem klucz z pralki, poszedłem z nim do autka i okazało się, że bez problemu mogę je zdalnie otwierać i zamykać, a także uruchomić po włożeniu wypranego klucza do stacyjki.

 

Po całym zdarzeniu jeszcze bardziej lubię to autko :).

 

to teraz poczekaj aż zaśniedzieje i zacznie wariować :) oczywiście oby nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po dłuższej przerwie mogę powiedzieć że auto zostało doprowadzone do porządku :)

 

Co zostało ostatnio zrobione:

 

- Centralne wisko zregenerowane u Carfita

- Nowy olej w skrzyni - motul

- Wymieniony wybierak od skrzyni

- nowe tarcze i klocki przód - po wymianie wisko najeździłem się 3 dni, potem rozpadł mi się klocek i zjechał tarczę - były i tak jakieś no-name kupione razem z czterotłoczkiem - na chwilę obecną nówki tarcze TRW i klocki na zimę Ferrodo Premiere

 

 

mzyi.jpg

 

- wymieniony czujnik ABS - lewy tył - poprzedni był jakiś drutowany, owinięty izolacją i wywalał ABS

- wywalony BOV i założony ori DV

- sprawdzona i wyczyszczona przepływka, lambda i inne czujniki

- wymieniona przepustnica - poprzednia miała tendencję do blokowania się po nagrzaniu - szczególnie w korkach, w upalne dni - podnosiła sukcesywnie obroty, a silniczek krokowy nie miał siły tego korygować

- nowy filtr powietrza

- wymieniona gałka zmiany biegów - stara była trochę obdrapana, teraz to w miarę jakoś wygląda :)

- zakupione koła zimowe 16" z GT'eka na czterotłoczek, z oponami pirelli sotozero po jednym sezonie - rok produkcji 2011.

 

A dzisiaj umyłem dziada i zatankowałem 98 pod korek :)

 

Ogólnie mój portfel cierpi :(

Edytowane przez mavvverick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz poczekaj aż zaśniedzieje i zacznie wariować oczywiście oby nie!

 

Trochę się tego obawiam, więc dzisiaj wziąłem ze sobą również zapasowy kluczyk - tak na wszelki wypadek.

 

to nie lepiej go rozkrecic i wyczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macha zajebista, skąd ściągałeś i jaki to koszt ?? dużo lżejsza ??

Macha leżała u kumpla w garażu, od innego znajomego który zmienił tą maskę na inną ;)

A z jakiego źródła on ją wcześniej załatwiał, to nie wiem niestety. Cena okazyjna, to trzeba skorzystać :)

Czy lżejsza...Jest bardzo lekka, chociaż moim zdaniem już seria jest dość lekka.

 

ADK90, cyknę coś dzisiaj...Pogoda ładna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieświadomie wyprałem dzisiaj w pralce klucz do Foresterka (razem ze spodniami). Wyjąłem klucz z pralki, poszedłem z nim do autka i okazało się, że bez problemu mogę je zdalnie otwierać i zamykać, a także uruchomić po włożeniu wypranego klucza do stacyjki.

 

Po całym zdarzeniu jeszcze bardziej lubię to autko :).

To nic dziwnego. Teraz pilot ma naprawdę czysty sygnał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...