Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem paski ledowe 24 szt w akcesoriach moto. Do tego dwie "postojowe" ledy z plastikową oprawką, którą wykorzystałem do przewodu od pasków.

Ponieważ malowałem reflektor, wszystkie bebechy były na wierzchu, nie miałem żadnych problemów z wklejeniem pasków w lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja se żarówki wymieniłem H7 Philips`a +60% :yahoo:

Też tak zrobiłem przed zimą i cieszyłem się do zeszłego tygodnia... wytrzepało je chyba na naszych drogach :(

 

paski ledowe 24 szt

Też chciałem tak zrobić ale z zamontowaną lampą bieda tam wsadzić choćby zwykłą postojówkę. Pokaż jakieś foto jak będzie ciemno.

Zrobiłeś jakiś wyłącznik jak się włączają światła mijania czy świecisz "pełną parą"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem paski ledowe 24 szt w akcesoriach moto. Do tego dwie "postojowe" ledy z plastikową oprawką, którą wykorzystałem do przewodu od pasków.

Ponieważ malowałem reflektor, wszystkie bebechy były na wierzchu, nie miałem żadnych problemów z wklejeniem pasków w lampy.

 

z policja pewnie nie będzie problemu ,a jak cos sie powie,że to oryginały i tyle :) powinni łyknąć ,że to po prostu oryginały subaru tak maja i tyle :)

 

Sam myczek z zaczernianiem wnętrz świateł to dobra sprawa:)jak będę w domu to zobacze co by tu w swini wymyslec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja nic nie zrobilem,auto lekko brudnawe,stoi nieruchome od 4 dni,jezdze civikiem mojej Zonki....troszke ciesze sie,ze zmienilem na inne,po to ,by zobaczyc,ze.....nie lubie juz tym autkiem-civim jezdzic...wolny,mulowaty,inny.....mojego Legara trzeba napoic........jak pomysle,ze 300 w bak trza wlac....;-)ale ,pocieszam sie,ze palil mniej ostatnio,niz w mrozy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...