Skocz do zawartości

Rekomendowane ceny przegladów


mbijos

Rekomendowane odpowiedzi

Zaglądnąlem dziś na stronę Subaru.pl. W aktualnościach pojawila się informacja o cenach przeglądów więc jako osoba zainteresowana swoim portfelem chętnie zajrzalem i się nawet ucieszylem, bo okazalo się, że Subaru Polska wpadlo na IMHO dobry pomysl i podalo ceny przeroznych przeglądów przeróżnych samochodów :)

 

Po wnikliwym przyjrzeniu się cenom dla klubowiczów (bo jestem takowym) stwierdzilem, że kliknę sobie jeszcze na ceny dla "zwyklych" posiadaczy jedynej slusznej marki i tu moje zdziwienie. Wydawalo mi się, że cena wyjściowa dla klubowiczów jest pomniejszana o 20% za uslugi i 10% za części (takie info jest ciągle na stronie klubu), a wg prostej matematyki rabat dla klubowiczów jest znacznie mniejszy w przypadku Tribeci (lącznie ok 5%), ale i pozostale autka tez mają IMHO za malą różnicę (lączniwe okolo 10%)... Ten rabat powinien się chyba wahać pomiędzy 10 a 20% w zależności od udzialu cen części w ogólnym koszcie, chyba, że ceny obejmują jedynie koszt robocizny, ale to raczej nie jest prawda :)

 

I tu moje pytanie: Czy to bląd, bo jeśli tak to będę musial Panów z ASO w Rzeszowie przepraszać, że ich tak strasznie męczylem przy ostatnim przeglądzie o ten rabat, który mi się należal, albo nie należal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo prosiłbym o rozszyfrowanie, co wchodzi w zakres danego przeglądu, oraz jakie standardowe materiały są w niego wliczone (bez, cytuję: "konieczności wymiany dodatkowych materiałów eksploatacyjnych").

 

Przykład: chciałbym dowiedzieć się, co wchodzi w zakres przeglądu Imprezy GT z 99 roku przy

- 90 tys. km [1111 zł] ,

- 105 tys km [2403 / 2753 zł, czemu są 2 ceny?]

- 120 tys. km [1215 zł].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nie chce otworzyć - nie mam czasu .

Dziś w Radomiu za wymianę oleju zapłaciłem 25 zł.

Toczenie tarcz 120 zł.

Filtr oleju 36 zł.

Uruchomienie stojącej tulei zacisku 0 zł .

Komplet naprawczy hamulców przód ok 200 zł.

Ceny spadają - szkoda , że tylko w moim ASO . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny spadają - szkoda , że tylko w moim ASO .

 

marek - szulczyk, dobrze chłopie, żeś Ty znalazł swoje cztery kąty, a że popularność w ASO Subaru masz na miarę Madonny, to się tułać w końcu nie musisz z jednego do drugiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek - szulczyk, dobrze chłopie, żeś Ty znalazł swoje cztery kąty, a że popularność w ASO Subaru masz na miarę Madonny, to się tułać w końcu nie musisz z jednego do drugiego :mrgreen:

Bo Twoje ASO przy Michalczewskiego wygląda jak budka z zapiekankami . Mechanicy mają swoją łazienkę , a dla klientów jest zawsze czysta i pachnąca . Sprzątaczka jest cały dzień . Na dzień dobry klient dostaje kawę . Mogę rozmawiać z mechanikiem . Naprawiają to co u Ciebie się wymienia . Mam bliżej od domu . Ceny niższe i obsługa sympatyczniejsza . Nie ma kolejek :!: Dzwonią jeśli umówiliśmy się na telefon .

Nie musisz okazywać swojej złości , że klienci warszawscy się odwracają od Ciebie - a spotkałem takiego :lol:

A możesz kliknąć sobie ignoruj , bo ostatnio piszesz tylko jeśli ja piszę na temat ASO Radom . Możesz to wytłumaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Twoje ASO przy Michalczewskiego wygląda jak budka z zapiekankami

 

to prawda, ale u nas np. możesz się wykąpać (jak zapłacisz oczywiście) :mrgreen:

 

a dla klientów jest zawsze czysta i pachnąca . Sprzątaczka jest cały dzień

 

Marek, Ty wspominasz jakieś czasy sprzed 10 lat :shock:

 

Nie musisz okazywać swojej złości , że klienci warszawscy się odwracają od Ciebie - a spotkałem takiego

 

Marek, jakiej złości :shock: BTW, masz pozdrowienia od Adasia :mrgreen:

 

A możesz kliknąć sobie ignoruj , bo ostatnio piszesz tylko jeśli ja piszę na temat ASO Radom . Możesz to wytłumaczyć ?

 

Ten problem powstał chyba tylko w Twojej głowie :mrgreen:

 

PS. Pawła M znam na pewno dłużej jak Ty a w poniedziałek z Pawłem M omówimy sprawę (wieczorem) :mrgreen:

 

Dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
cena wyjściowa dla klubowiczów jest pomniejszana o 20% za uslugi i 10% za części (takie info jest ciągle na stronie klubu),

Skoro jest to tak jest...

Przykład: chciałbym dowiedzieć się, co wchodzi w zakres przeglądu Imprezy GT z 99 roku przy

- 90 tys. km [1111 zł] ,

- 105 tys km [2403 / 2753 zł, czemu są 2 ceny?]

- 120 tys. km [1215 zł].

Przy 105 wchodziw gre wym. rozrzadu . dla WRX z 2001/2003 roku daje to łacznie +- 4350zł wydaje mi sie , ze klopot moze byc z przegladami w starych co 12.500 w nowszych co 15000 tys stad roznice ( wym. oleju w skrzyni co 45 tys a swiece przy 105 000 itd, najlepiej zadzwonic do jakiegos ASO niech odpowiedza , informujac co bylo robione przy 90 tys lub 89500 wedlug poprzednich zaleceń

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie, może ktoś mnie oświecić z tabelką rekomendowanych cen przeglądu /niestety połowa społeczeństwa nie rozumie tabelek :) / . Legenda nie wyjaśnia zbyt wiele.

 

Dla Legacy : kolumna 4 , czyli łapie się mój rocznik MY'05. Po 105.000km mam dostępne wiersze od 26 do 29, i całkiem różne ceny.

 

Proszę o wyjaśnienie skąd te różnice ? wiersz 26 - 2659,35 zł ; 27 - 3003,35 zł ; 28 - 1224,62 zł, 29 - 726 zł.

Podałem ceny nie dla klubowiczów.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...