Skocz do zawartości

Zastępstwo na czas remontu subaru


Misiek_Jr

Rekomendowane odpowiedzi

Miał być na Złombol, ale zaraz po zakupie zatarł się silnik. Jako, że na ów Złombol i tak byśmy nie zdążyli go skończyć, to uznaliśmy, że robimy go z ojcem jako auto zastępcze dla naszych 3litrowych potworów :wink:

Pokrótce - Fiat 125p 89', silnik z poloneza - po kompletnym remoncie - czyt. wymienione wszystko co się da i trzeba :wink: Skrzynia 5biegowa również z poloneza, nadwozie jak i podwozie w stanie idealnym, wnętrze również, pełno jakichś dodatków których nie było - licznik z obrotomierzem, chromowane lusterka, kierownica monte carlo, dekielki FIAT, brak ostatniego tłumika ale za to jest końcówka, itp :wink:

Obklejony na podobieństwo rajdowego Acropolisa :wink:

A oto zdjęcia:

27072009055.th.jpg

27072009050.th.jpg

27072009049.th.jpg

27072009051.th.jpg

27072009054.th.jpg

27072009053.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon, Mateoos - nikt nie powiedział, że to koniec zmian :mrgreen: na razie go zrobilismy tak jak jest, ale napewno stopniowo będzie się zmienial, dorzuci sie jeszcze halogeny dwa a może i cztery :mrgreen: i bedzie coraz bardziej git :twisted:

 

aaa!! bylbym zapomnial :mrgreen::mrgreen: na tylnej półce jest mały czerwony model dużego fiata... i ofc.... pies z kiwająca głowa :mrgreen::mrgreen: ale to jeszcze inwencja poprzedniego własciciela :wink:

 

dzieki wszystkimi za miłe słowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ja się czymś takim najeździłem... ile się przy tym nagrzebałem...

Więcej nagrzebałeś, czy najeździłeś? :razz:

 

[ Dodano: Wto Lip 28, 2009 1:07 am ]

Misiek_Jr, jakby coś mam do fiata skrzynię, ale "czwórkę" po remoncie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

STIFF - fiat jest projektem pobocznym :wink: główne to svx a i mój ojciec też ma małe (4,8l w benzynie) plany przyszłościowe :twisted: także zmiana koloru - może kiedyś, na razie jest zrobiony tak by jeździł i był fajny :mrgreen: teraz będziemy go powoli dopieszczać detalami, a przyszłościowo może zrobimy jakieś większe zmiany silnikowe, napędowe, koloru, zawieszenia, itd. Także jak bedziemy tak daleko to napewno się odezwe Mateoos :cool:

Dziś nim troche pojezdzilem i powiem szczerze, że zbiera sie calkiem ładnie, pomimo tego, że go na razie docieramy. Myśle, że jako auto użytkowe (a takim ma być) będzie się sprawdzał :wink:

Hogi jakby aktualna poszła to się odezwę :cool:

Przemeq ja już na zimę szukam opon z kolcami :twisted::twisted:

 

[ Dodano: Sob Wrz 05, 2009 1:44 pm ]

kolejna wieksza modernizacja - przyszly nowe lampy przeciwmgielne marki Cibie (czyli tej samej co orginalne Akropolisy), model może nie identyczny jak w Akropolisach ale to ze względu na dosyć duża roznice w cenie :wink:

fiat1q.th.jpg

fiat2r.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że zbiera sie calkiem ładnie, pomimo tego, że go na razie docieramy.

Trzeba było uprzedzić na zlocie, jechali byśmy bardziej spacerowo :mrgreen:

Na żywo autko wygląda jeszcze sympatyczniej, niż na zdjęciach. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz go zobaczymy... w akcji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK od razu, że ja popsułem :razz: chłodnica pękła więc się uziemił :neutral: no i przy okazji wyszło, że z rozrządu nie cieknie, ale leje się więc czekam na rozrząd z usa i będzie śmigał na razie :wink: bo i tak czeka mnie uszczelka pod głowicą i pierścienie...

Juras K gdyby je sprzedawali w realu... to napewno miałbym kilka :mrgreen: nie martw się on jeszcze będzie jeździł, a że ja go sprzedawać nie zamierzam to możesz być spokojny że go zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przy okazji wyszło, że z rozrządu nie cieknie, ale leje się więc czekam na rozrząd z usa i będzie śmigał na razie bo i tak czeka mnie uszczelka pod głowicą i pierścienie...

 

uuu, widze ze grubo :sad:

 

jeszcze będzie jeździł, a że ja go sprzedawać nie zamierzam

 

i to jest bardzo sluszna koncepcja! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK, kupiłeś Fiata Coupe?
tak jakby :razz:

 

MX-5 leczy sie z drzew :wink:

proszę się z jakimś włoskimi giejowymi fiatami nie podpinać pod mój wątek z polskim fiatem :razz:

uuu, widze ze grubo :sad:

ale za to przy okazji wyjęcia chłodnicy okazało się, że pomiędzy chłodnicą klimy a chłodnicą wody jest ukryta dodatkowa nieseryjna chlodnica oleju skrzyni :mrgreen::mrgreen: także chyba ten automat pożyje troche dłużej niż przypuszczałem :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieseryjna chlodnica oleju skrzyni

 

Misiek, jaki masz rocznik dokladnie? (o SVXa pytam, a nie o tego POLSKIEGO FIATA, co to tak naprawde malo Polski jest - wez Ty mu dokladnie w paszport zerknij :razz: I wyjdzie, ze z ziemii wloskiej...)

 

SVX to ma w ogole conajmniej kilka ciekawych patentow, np. chodnice pompy wspomagania :shock: :mrgreen:

 

proszę się z jakimś włoskimi giejowymi fiatami nie podpinać pod mój wątek z polskim fiatem

 

sie nie podpinam przeciez, spadooffa! :razz: Mikad pytali, to grzecznie odpowiedzialem nerwusie :wink: swoja droga, ladny taki jest, giejowski (nie Mikad, tak dla jasnosci :twisted::mrgreen: ), stal na ebay'u z wywieszka, ze ktos odda za grosze, to przygarnalem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...