Skocz do zawartości

Po przejazdzce X6


jimi77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeździłeś

Tak; od 320d do X6.

Ludzie przestańcie karmić trola,człowiek tylko sie denerwuje jak to czyta

Jesteś beznadziejny, skoro tylko na tego typu wypowiedzi Cię stać... :roll:

 

Reasumując.

 

Nie potrzebuje auta na tor, tylko do codziennej eksploatacji.

Mając nową, "doskonałą", Imprezę z sukcesami w miedzynarodowych rajdach, kilkadziesiąt dlubniętych sztuk z powodzeniem przetestowanych i ogarniętych przez użytkowników na TYM Forum, zatrzęsienie tych samochodow na drogach, pozostaje mi tylko zgodzic się z argumentami, że wszelkie inne marki, nie majace na masce paru gwiazdek, to wielka pomyłka...

 

Życzę wszytkim, aby FHI nadal podążało szlakiem produkcji samochodów niewyglądających, psujących się (koła dwumasowe w dieslach), robienienia w bambuko ich posiadaczy, każąc sobie płacić po 6kpln od sztuki za błędy producenta, kolebiących sie na zakrętach (Forester) i aut mających konkurować w segmencie Premium (nowy legas/obk) łudząco podobny do avensisa :razz: .

 

:mrgreen:

 

P.S. Jeżdżę, jeszcze, Subaru, więc to nie jest prowokacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to odczułem pewnien zawód czytając pełne achów/ochów opinie na temat subaru i bezkompromisową krytykę symbolicznego 'bmw'

 

Tak, subaru jest najpiękniejsze, najszybsze, najlepiej wchodzi w zakręty, wszyscy właściciele mają dłuuuugiego i są elitą.

 

Wyczułem brak dystansu. Po tych paru latach jeżdzenie STi mam bardzo dużo szacunku dla tego auta, ale też widze jego ułomności. Pewnie tak samo jest z każdym innym samochodem, bo gdyby był tylko jeden doskonały i w dodatku atrakcyjny cenowo to wszyscy by go mieli.

 

Szanuję ludzi którzy nie boją się jeździć niepraktycznymi samochodami w stylu sti, x6, cabrio, v12, egoztyczne, stare, zabytkowe. To tworzy różnorodność.

I gdy pewnego dnia wyjadę na drogi, a wszyscy do okoła będą jeździli subaru to uznam, że coś tu jednak nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to odczułem pewnien zawód czytając pełne achów/ochów opinie na temat subaru i bezkompromisową krytykę symbolicznego 'bmw'

 

Tak, subaru jest najpiękniejsze, najszybsze, najlepiej wchodzi w zakręty, wszyscy właściciele mają dłuuuugiego i są elitą.

 

Wyczułem brak dystansu. Po tych paru latach jeżdzenie STi mam bardzo dużo szacunku dla tego auta, ale też widze jego ułomności. Pewnie tak samo jest z każdym innym samochodem, bo gdyby był tylko jeden doskonały i w dodatku atrakcyjny cenowo to wszyscy by go mieli.

 

Szanuję ludzi którzy nie boją się jeździć niepraktycznymi samochodami w stylu sti, x6, cabrio, v12, egoztyczne, stare, zabytkowe. To tworzy różnorodność.

I gdy pewnego dnia wyjadę na drogi, a wszyscy do okoła będą jeździli subaru to uznam, że coś tu jednak nie gra.

 

No właśnie. Masz 100% racji.

Świat motoryzacji jest piękny, bo jest różnorodny.

OK, uważam X6 za auto trochę bez sensu, ale też nie twierdze, że Subaru to pod KAŻDYM względem najlepsze auto na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimi77, chyba nie zrozumiałes o co chodzi w tej dyskusji.

 

ps ja tez nie do końca rozumiem ale na pewno nie o to ze BMW jest gorsze czy lepsze od subaru.

 

Tomas. istenieje oczywiscie szansa ze nie zrozumialem. ale chodzi mi bardziej o kontekst sytuacyjny i bezrefleksyjne wyrazanie opinii typu: "poroniony pomysl, dla murzynow z malymi penisami, ktory jezdzi gorzej od dmuchanego materaca"

heh. nawet zabawnie wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi bardziej o kontekst sytuacyjny i bezrefleksyjne wyrazanie opinii typu: "poroniony pomysl, dla murzynow z malymi penisami, ktory jezdzi gorzej od dmuchanego materaca

 

Dlaczego bezrefleksyjne wyrażanie opinii? Bo się nie podoba jakiś samochód? Bez jaj zaraz będzie polityczna poprawność, że nie można się źle wyrazić o innej marce. Tak jak z murzynami. Cokolwiek złego o jakimś powiedzieć to już się jest rasistą...

 

To jest forum Subaru, więc trudno oczekiwać, żeby ludzie nie gloryfikowali tych samochodów, ale bez przesady. Podoba mi się mnóstwo innych aut, ale akurat X6 wygląda jak kupa. Gdyby wypuściła go Dacia to by się wszyscy nabijali, a że to BMW to trzeba piać jaki wspaniały i oryginalny samochód. Może i jeździ, ale wygląda jak sen pijanego nastolatka.

 

Ale ja wiem jak to działa. Prace Jacksona Pollocka to arcydzieło, ale spróbuj coś takiego pokazać babce od plastyki, sztuki, czy czego tam innego uczą w szkołach, to bania murowana ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E... od razu naj. W sobote jadac do Torunia wyjezdzalem z Lodzi za srebrnym Lambo. Nie za dlugo za nim wyjezdzalem, tak ze 30 sekund... bo wzrok mam krótki :mrgreen:

I wiecie co? Byl fajniejszy od mojej Imprezy, a i od Waszych tez :razz: Niepraktyczny, ostentacyjny, nigdy nie bedzie mnie na cos takiego stac... ale fajniejszy :cool:

 

Niektore BMW tez sa fajne.

Okazalo sie nawet, ze niektorzy kierowcy BMW sa fajni.

Ba, co wiecej niektorzy kierowcy BMW z Warszawy sa fajni.

Swiat sie konczy :lol:

Pozdrowienia dla ANDRZEJ 540 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to akurat nawet nam tłumaczyć nie musisz :mrgreen:

A z BMW wiadomo... M3, M5, M6 są fenomenalnymi autami, nawet 7er e65 bardzo lubię ;)

Ale zamysłu powstania X6 nie potrafię zrozumieć :smile:

No i wcześniej wspomnianego 330xd bym dla siebie nie kupił, bo jak dla mnie BMW za drogo sobie za nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde z aut - nawet Dacia Logan - ma swoje zalety. (W tym wypadku pewnie są nimi: koszt zakupu i eksploatacji... :wink: ) I co by tu nie mówić, jak bardzo filozoficznych wywodów nie prowadzić, auto to zawsze kierowca, który je prowadzi. I niezależnie, czy będzie miało 1000 Nm czy 90 KM, czy wyposażone w EBC, ABS, ESD, ABC, CNN i BBC, to ostatecznie wszystko zostaje w rękach, i co ważniejsze głowie tego, który tym czymś kieruje.

I Subaru i BMW mają swoje zasługi dla motoryzacji. NIEPODWAŻALNE. Obie firmy robią auta sportowe, szybkie, nieco inne od oplowsko-volkswagenowskiej szarzyzny (przepraszam właścicieli powyższych). Ale jednak są to auta inne i tą innością przyciągające wzrok motoryzacyjnej braci. Inne, bo obie marki od zawsze swoimi produktami celują w innego klienta. BMW to od zawsze autostrada, tor, formuły jakieś i inne Kubice F1. Parę ciekawych limuzyn panom z Bawarii też się udało zbudować. Subaru to szutry, piaski i wszelkie inne paskudztwa bezdroży. I tu chyba ocena zależy tylko od tego, kto i gdzie widzi większą zabawę... :cool:

Ja wybieram tę drugą opcję, chociaż, gdybym miał parę złotych, pewnie wziąłbym i X6... Choćby po to, aby po kilku dniach (tygodniach, miesiącach lub latach- kto wie) powiedzieć Wam, że nie było warto :wink:

 

Pewnie od rzeczy piszę, ale wieczór taki jakiś smutny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeszły na psy te STI i EVO, co to za sportowe auto z DVD i otwieraniem bez klucza :roll: pamietajcie tylko ze za cena idzie jakosc, kolega ma sti w skórze i po przebiegu 20-30 fotel kierowcy nie wygląda zupełnie, tzn wygląda tak jak w audi czy BMW po 300 tys.

 

poza tym jak postawimy obok EVO MR w skórach z DVD i navi i ze skrzynia SST za niecałe 200 to wyjdzie ze w sti jest cos nie tak ceną i to grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...