Skocz do zawartości

Smród


Piotor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś w obeznanych w tej materii może mnie pocieszyć odpowiadając na następujace pytanie:

Kiedy ustaje/po jakim przebiegu ten fatalny smród towarzyszący wypalaniu się tego świństwa szumnie nazywanego środkiem konserwującym?

 

to jest piekny zapach NOWOSCI bryczki :lol::lol::lol:

kazdy kto wsiada do mojej krowki mowi : o jak jeszcze nowoscia PACHNIE :shock:

no ale pare razy baka puscisz zona w perfumach wsiadzie i bedzie git :twisted:

a swoja droka to lepszy taki smrod niz jak bys stara taxowke kupil :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukochana mlodziezy,

Co wy wiecie o smrodzie. Prawdziwy smrod, prawdziwego srodka konserwujacego, to byl w Ladach, Moskwiczach i takich tam wynalazkach. Tam sie smrod utrzymuje az do smierci. Zreszta nie jest to smrod, a zapach sukcesu. Kto mial Lade, ten byl ktos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukochana mlodziezy,

Co wy wiecie o smrodzie. Prawdziwy smrod, prawdziwego srodka konserwujacego, to byl w Ladach, Moskwiczach i takich tam wynalazkach. Tam sie smrod utrzymuje az do smierci. Zreszta nie jest to smrod, a zapach sukcesu. Kto mial Lade, ten byl ktos.

:lol::lol::lol: MIALEM LADE NIVE kolor kremowy w srodku wszystko w czarnym skaju.cudo.zjezdzilem cala francje w okresie letnim.jak sie zaparkowalo gdzies na sloncu to po godzinie trzebabylo lac szlauchem przez 10 min bo inaczej byly jaja na twardo :twisted: prawdziwy zapach luksusu.a na auostradzie to citroeny 2cv wyorzedzaly mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIALEM LADE NIVE kolor kremowy w srodku wszystko w czarnym skaju.cudo.zjezdzilem cala francje w okresie letnim.jak sie zaparkowalo gdzies na sloncu to po godzinie trzebabylo lac szlauchem przez 10 min bo inaczej byly jaja na twardo :twisted: prawdziwy zapach luksusu.a na auostradzie to citroeny 2cv wyorzedzaly mnie :wink:

 

No kolego NIVKA to NIVKA. Ja bym tak nie nażekał.

To co ten trampek wyczynia w terenie! Fakt nie jest to pojazd z grupu

SPORT UTILITY VAGON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...