Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla kierowcy srebrnej turbowanny która przemknęła z bulgotem koło Jedliny (Motycz), dzisiaj ok. 10.30;

kiwka była, choć ja w ostatniej chwili dostrzegłem subaraka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... to kiepsko :(

 

ja w pracy mam teraz urwanie głowy do tego stopnia, że nawet w soboty pracujemy :?

 

dlatego wyszedłem z pomysłem jutrzejszego spotkania i przy okazji poznania części Forumowiczów.

 

no nic, będę śledził wątek i zobaczymy co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy srebrnej turbowanny która przemknęła z bulgotem koło Jedliny (Motycz), dzisiaj ok. 10.30

Również pozdrawiam :!:

Widze, że "subaro-ekipa Motycz" jest silna, ja niestety coraz rzadziej bywam na rodzinnych "śmieciach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że "subaro-ekipa Motycz" jest silna,

 

 

 

 

 

W okolicy widać sporo ( a właściwie coraz więcej ) samochodów spod znaku plejad; niestety chyba większość z kierowców tych subarynek nie wiele wie o "kulturze bycia/życia posiadacza subaru" 8) , istnieniu forum i całym dobrodziejstwem z tym związanym :wink: Ale może powoli, przez przypadek, przy okazji np przystanku przy sklepiku itp uda się zaszczepić odpowiednie geny nieuświadomionym.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może powoli, przez przypadek, przy okazji np przystanku przy sklepiku itp uda się zaszczepić odpowiednie geny nieuświadomionym.... :twisted:

mam nadzieję że nie będziecie stosować przemocy... :roll: :mrgreen::twisted: żeby się nie zrazili na początku :lol:

 

 

 

zastosujemy metody "łagodnych perswazji" :twisted:

 

np. w typie: " jak nauczyć kota jeść musztardę....." :twisted:

 

ups :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i dlatego też, byli (i to przez bardzo krótki okres) posiadacze Subaru, ale miłośnicy marki, oklejają świnkami pojazdy inne niż spod znaku plejad, co by kulturę bycia Subaru w okolicach Motycza podtrzymać :wink:.

 

A Porsche z awatara kolegi cichy82 kojarzę, mijałem się z nim parę razy na trasie Jedlina - szkoła w Motyczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mnie pozdrawiał nieśmiało z Fiesty w okolicach szpitala w Abramowicach. Czyżby Marcin? Odpozdrawiam :wink:

To dziwne, mnie nie było w mieście, może jakiś inny znajomy :)

Moze w czwartek wieczorkiem spot piwny :roll:

Z wielką chęcią, ale w tym czasie będę za kółkiem, w drodze do Wrocławia :):) na majówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...