Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

zaczynam sie ciebie bac...

Nie trzeba się bać tylko nie dac się podpuscić.

Pozdrowienia dla kierowniczki z czarnego forka bez halogenów oświniaczonego przed 17 na Zemborzyckiej

05-07? Moja "żona Zofia" wracała z roboty, ale halogeny są, chyba że się juz komuś przydały... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin to musiałeś mieć niezłą minę jak zostałeś na tym czerwonym...

Tak dziwnie mi się zrobiło, dobrze że moja ofiara nie jest z Lublina i mam nadzieję że nie z forum, a żeby lepiej to jechałem z koleżanką i mówiłem że za moment będzie bum a ona ledwie spojrzała i było bum, teraz jestem w jej mniemaniu jasnowidzem.

05-07?

Tak, czyli Zofia :) zamyślona nie widziała jak machałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pana w srebrnym Legasiu WZ... z którym zrobiłem sobie sprint ok 10 na Lipowej spod świateł PLAZA w stronę Piłsudskiego, tylko że on nie zauważył że jest czerwone i ostro hamując wpadł na biedną Siennę i bummm a wracając pod PLAZĄ pozdrowienia ślę do Niebieskiego STI ze świnką blob.

 

 

Czy to nie aby OBK???

Bo jak tak, to może, to był emil123 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pana w srebrnym Legasiu WZ... z którym zrobiłem sobie sprint ok 10 na Lipowej spod świateł PLAZA w stronę Piłsudskiego, tylko że on nie zauważył że jest czerwone i ostro hamując wpadł na biedną Siennę i bummm a wracając pod PLAZĄ pozdrowienia ślę do Niebieskiego STI ze świnką blob.

Czy to nie aby OBK???

Bo jak tak, to może, to był emil123 :?

http://www.mmlublin.pl/368203/2011/4/19 ... ory=photos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin LU widziany po raz drugi w dniu dzisiejszym, tym razem nawet obmachany na Warszawskiej o 17.10.

 

I pozdrowienia dla Asi, widzianej parę minut wcześniej w jej bordowo-beżowym Forchesterze, również al. Warszawska. Forek beżowy, bo dół karoserii ślicznie w błotku wytaplany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bordowo-beżowym Forchesterze, również al. Warszawska. Forek beżowy, bo dół karoserii ślicznie w błotku wytaplany :P

8) jutro jade go umyc zeby sie ładnie w stolycy zaprezentowac :mrgreen:

Waraxe, odpozdrawiam :) ale tradycyjnie Cie nie widzialam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla najszybszej fiesty w mieście. Dziś o 13.30 na Solidarności.

 

A ile to było wtedy na budziku, że peleton miałeś ze 100 metrów za sobą? :P:mrgreen:. Akcja pod mostem Poniatowskiego.

 

I ja wcale nie omijałem korka, tylko zobaczyłem żeś parę aut przede mną, więc w pas do lewosketu, machanko i zawrotka, tam gdzie miałem jechać :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile to było wtedy na budziku, że peleton miałeś ze 100 metrów za sobą? :P:mrgreen:. Akcja pod mostem Poniatowskiego.

Ja wjeżdżałem w trasę ze ślimaka jadąc z Czechowa więc tak wyszło że wjechałem przed peletonem :)

I ja wcale nie omijałem korka, tylko zobaczyłem żeś parę aut przede mną, więc w pas do lewosketu, machanko i zawrotka, tam gdzie miałem jechać :mrgreen::twisted:

Ja tu widzę ładne poświęcenie żeby dla pozdrowienia mnie troszkę zbaczać z obranego wcześniej kursu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pana w srebrnym Legasiu WZ... z którym zrobiłem sobie sprint ok 10 na Lipowej spod świateł PLAZA w stronę Piłsudskiego, tylko że on nie zauważył że jest czerwone i ostro hamując wpadł na biedną Siennę i bummm a wracając pod PLAZĄ pozdrowienia ślę do Niebieskiego STI ze świnką blob.

 

 

Czy to nie aby OBK???

Bo jak tak, to może, to był emil123 :?

 

To nie ja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się oficjalna informacja o nowej Imprezie; nie jest tak źle jak wydawało się po zdjęciu pokazanym parę postów wcześniej.....

Oczywiście to jest kwestia gustu, ale w mocniejszych wersjach dojdzie kurnik, spojlery, większe przetłoczenia - będzie dobrze

 

 

http://moto.onet.pl/1642413,1,subaru-impreza-na-nowo,artykul.html?node=16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...