Jump to content
pmlody

Lublin spoty...

Recommended Posts

zaczynam sie ciebie bac...

Nie trzeba się bać tylko nie dac się podpuscić.

Pozdrowienia dla kierowniczki z czarnego forka bez halogenów oświniaczonego przed 17 na Zemborzyckiej

05-07? Moja "żona Zofia" wracała z roboty, ale halogeny są, chyba że się juz komuś przydały... :wink:

Marcin to musiałeś mieć niezłą minę jak zostałeś na tym czerwonym...

Tak dziwnie mi się zrobiło, dobrze że moja ofiara nie jest z Lublina i mam nadzieję że nie z forum, a żeby lepiej to jechałem z koleżanką i mówiłem że za moment będzie bum a ona ledwie spojrzała i było bum, teraz jestem w jej mniemaniu jasnowidzem.

05-07?

Tak, czyli Zofia :) zamyślona nie widziała jak machałem :P

Pozdrowienia dla Pana w srebrnym Legasiu WZ... z którym zrobiłem sobie sprint ok 10 na Lipowej spod świateł PLAZA w stronę Piłsudskiego, tylko że on nie zauważył że jest czerwone i ostro hamując wpadł na biedną Siennę i bummm a wracając pod PLAZĄ pozdrowienia ślę do Niebieskiego STI ze świnką blob.

Czy to nie aby OBK???

Bo jak tak, to może, to był emil123 :?

Pozdrowienia dla Pana w srebrnym Legasiu WZ... z którym zrobiłem sobie sprint ok 10 na Lipowej spod świateł PLAZA w stronę Piłsudskiego, tylko że on nie zauważył że jest czerwone i ostro hamując wpadł na biedną Siennę i bummm a wracając pod PLAZĄ pozdrowienia ślę do Niebieskiego STI ze świnką blob.

Czy to nie aby OBK???

http://www.mmlublin.pl/368203/2011/4/19 ... ory=photos

no to tak troszkę jakby mniej szkoda , bo był bez świnek :)

no to tak troszkę jakby mniej szkoda , bo był bez świnek :)

legasia żal, a kierownika nie bo widocznie koleś bez pojęcia, szkoda że takich coraz wiecej za kółkiem w subarakach

Pozdro dla najszybszej fiesty w mieście. Dziś o 13.30 na Solidarności.

No teraz Marcinowi bedzie zal sprzedawac fistaszka :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

dzioba, albo cena pojdzie 2 razy w gore bo dołaczy podpis: killer Subaru :roll:

:mrgreen:

Marcin LU widziany po raz drugi w dniu dzisiejszym, tym razem nawet obmachany na Warszawskiej o 17.10.

I pozdrowienia dla Asi, widzianej parę minut wcześniej w jej bordowo-beżowym Forchesterze, również al. Warszawska. Forek beżowy, bo dół karoserii ślicznie w błotku wytaplany :P

bordowo-beżowym Forchesterze, również al. Warszawska. Forek beżowy, bo dół karoserii ślicznie w błotku wytaplany :P

8) jutro jade go umyc zeby sie ładnie w stolycy zaprezentowac :mrgreen:

Waraxe, odpozdrawiam :) ale tradycyjnie Cie nie widzialam... :roll:

Upchany byłem na tylnej ławce czarnego Merca ML - klient mnie do domu podrzucał.

czarnego Merca ML - klient mnie do domu podrzucał.

no no... mafija 8) :mrgreen:

kiedys to byly czarne wolgi

Pozdro dla najszybszej fiesty w mieście. Dziś o 13.30 na Solidarności.

A ile to było wtedy na budziku, że peleton miałeś ze 100 metrów za sobą? :P:mrgreen:. Akcja pod mostem Poniatowskiego.

I ja wcale nie omijałem korka, tylko zobaczyłem żeś parę aut przede mną, więc w pas do lewosketu, machanko i zawrotka, tam gdzie miałem jechać :mrgreen::twisted:

A ile to było wtedy na budziku, że peleton miałeś ze 100 metrów za sobą? :P:mrgreen:. Akcja pod mostem Poniatowskiego.

Ja wjeżdżałem w trasę ze ślimaka jadąc z Czechowa więc tak wyszło że wjechałem przed peletonem :)

I ja wcale nie omijałem korka, tylko zobaczyłem żeś parę aut przede mną, więc w pas do lewosketu, machanko i zawrotka, tam gdzie miałem jechać :mrgreen::twisted:

Ja tu widzę ładne poświęcenie żeby dla pozdrowienia mnie troszkę zbaczać z obranego wcześniej kursu :)

Czy to nie aby OBK???

To nie ja :P

Pozdrowienia dla joanna7f widzianej razem ze swoim forkiem na parkingu pod Leclerkiem, ok 11.30.

Pozdrowienia dla joanna7f widzianej razem ze swoim forkiem na parkingu pod Leclerkiem, ok 11.30.

odpozdrawiam 8) niestety nie widziałam :roll:

Pojawiła się oficjalna informacja o nowej Imprezie; nie jest tak źle jak wydawało się po zdjęciu pokazanym parę postów wcześniej.....

Oczywiście to jest kwestia gustu, ale w mocniejszych wersjach dojdzie kurnik, spojlery, większe przetłoczenia - będzie dobrze

http://moto.onet.pl/1642413,1,subaru-impreza-na-nowo,artykul.html?node=16