Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Taki brudny, że aż czarny :twisted:

a to jest całkiem prawdopodobne :P zapewne po powrocie do domu czekają mnie przedświąteczne wyjazdy na myjnie moim Legasiem i Lexusem :)

 

Jak się ładnie uśmiechniesz, jakieś piwko postawisz to Ci Legasia mogę umyć :wink:. Lubię tę robotę, odpoczywam przy myciu. W sobotę poszły cztery auta za jednym zamachem. 7 godzin pucowania :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki za sPota bardzo bylo milo poznac :D

Pare godzin sie pogaworzylo

a i o tych co nie bylo

Pewnie kiedys nam sie uda

Zebrac troche wiecej luda

 

Marcin , fajnie sie odpycha ten kurdupel :mrgreen:

Asia na swojej kameli masz super foresterowy krem dla swinek :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waraxe, wazne ze sie udalo odkopac i na kolacje do domu dotrzec :mrgreen::P

A tak serio to lopata byla sprytnie w kokpicie a wysiadalem przez dach bo drzwi byly jedne w piachu a drugie przy drzewie :mrgreen:

Troche spirtu mi nie zaszkodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Piotra z małżonką i córką (Q Family), spotkanych dziś rano na Zbożowej. Nieobecnego Pawła oczywiście też pozdrawiam :)

 

-- 19 kwi 2011, o 09:25 --

 

co ze spotem w poniedzialek w czeskiej knajpie, kto sie wybiera???

 

Miałem chęć się stawić ale, w tym samym czasie mój młody ma II rundę ligi kartingowej w Gali. Także........... bawcie się dobrze.

 

Jak poszło :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Piotra z małżonką i córką (Q Family), spotkanych dziś rano na Zbożowej. Nieobecnego Pawła oczywiście też pozdrawiam :)

 

Oczywiście odpozdrawiam(y); spoty "na winklu" mogą odbywać się prawie codziennie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Piotra z małżonką i córką (Q Family), spotkanych dziś rano na Zbożowej. Nieobecnego Pawła oczywiście też pozdrawiam :)

 

Oczywiście odpozdrawiam(y); spoty "na winklu" mogą odbywać się prawie codziennie :D

 

Zwróciłem uwagę sąsiadowi, by się więcej przed Twoją małżonkę do kasy nie wpychał, mówiąc że stał w kolejce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pana w srebrnym Legasiu WZ... z którym zrobiłem sobie sprint ok 10 na Lipowej spod świateł PLAZA w stronę Piłsudskiego, tylko że on nie zauważył że jest czerwone i ostro hamując wpadł na biedną Siennę i bummm a wracając pod PLAZĄ pozdrowienia ślę do Niebieskiego STI ze świnką blob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Pytałem plejadka o wynik Młodego, bo wczoraj się widzieliśmy przed eliminacjami.

 

Młody godnie reprezentuje brać subarową w Lidze Kartingowej - w II rundzie zajął 2 miejsce, dzięki temu wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Zostało mu jeszcze chyba cztery rundy ale nie będzie łatwo bo ostro rywalizują.

 

Przy okazji pozdrawiam kierownika niebieskiego WRX kombi, z którym powarczelismy przez moment na Filaretów dzisiaj rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pana w srebrnym Legasiu WZ... z którym zrobiłem sobie sprint ok 10 na Lipowej spod świateł PLAZA w stronę Piłsudskiego, tylko że on nie zauważył że jest czerwone i ostro hamując wpadł na biedną Siennę i bummm

 

To nie Agata, sami faceci w środku a rej. WZ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co no ja tylko taaaak sobie gaz nacisnąłem, a że mam oczy i widzę że się zmienia na czerwone to zacząłem hamować delikatnie a on wtedy gaz w podłogę i mnie wyprzedził i wjechał na skrzyżowanie już jak chyba 5-6 s się czerwień paliła i BUMMM

 

-- Wt kwi 19, 2011 6:43 pm --

 

Pozdrowienia dla kierowniczki z czarnego forka bez halogenów oświniaczonego przed 17 na Zemborzyckiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...