Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

dziobaa tam u siebie nie masz gdzie sobie takiego wypadu zrobić?

ale samemu to Mu tak smutno będzie :roll: w kupie raźniej :!: :mrgreen:

 

-- Śr maja 04, 2011 10:52 am --

 

nie no, mam nadzieje, że nie będzie problemu aż takiego :mrgreen:

:lol: a ja mysle ze Agata ma trochę racji :P:lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz na pokładzie, to będziesz temperować moje zapędy :twisted::mrgreen:

uważaj bo jak nie będę swoim to mogę Cię jeszcze bardziej podjudzać :mrgreen::lol::twisted:

hmmm... to ja się umówię w takim razie od razu do ASO z serwisem blacharsko-lakierniczym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arur Asia Agata i inni - blache sie zawsze da wyklepac i ryski wypolerowac a z oczu nie da sie wymazac tego co sie przezylo.

 

patrz na moj podpis :mrgreen:

 

-- 4 maja 2011, o 12:27 --

 

U mnie o bloto troche trudno, same gory i slonce. Tam gdzie by sie dalo to lasy na klodki pozamykane no i nie znam towarzystawa z takimi aspiracjami.

Teren jeszcze bu sie znalazl ale raczej harcorowe skaly dla monstrow w islandzkim stylu na oponach od bielaza. Kiedys bylem pic-upem na takiej wycieczce to nie przebrnalem 1/10 tego co ci szalency :shock: :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arur Asia Agata i inni - blache sie zawsze da wyklepac i ryski wypolerowac a z oczu nie da sie wymazac tego co sie przezylo.

 

patrz na moj podpis :mrgreen:

ależ ja się w 100% z Tobą zgadzam, tylko np. sterczący błotnik zwraca uwagę policji i zabierają za to dowód :mrgreen: a ja mam 23pkt i przez to nie lubię się zbytnio z policją drogową :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 23pkt i przez to nie lubię się zbytnio z policją drogową :wink:

:idea: to posadź pilota na miejscu kierowcy w drodze powrotnej a sam pilotuj :mrgreen:

 

takie naprawy co stercza to ze swagrem nawet po trzezwemu od reki sie robilo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

powstaje tu pewien problem bo nie kazdy ma szwagra :roll:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko np. sterczący błotnik zwraca uwagę policji i zabierają za to dowód

 

o so chozzziii ? przecież lampy świecą ??? żona się z parkowaniem nie wyrobiła i do blacharza jade

swoim robitym tydzień jeździłem i nikt sie nie czepiał

 

dżoana ja to bym te ryski olał (w sumie to sam tak zrobiłem dopuki malowany nie był i polerka poszła po całości) bo i tak za tydzień, dwa coś podrapiesz, ktoś pod marketem szeroko drzwi od poloneza otworzy ... a nóz się trafi okazja przepolerować z czyjegoś OC ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata, to nie byłam ja... :roll: dzisiaj krazyłam tylko po czechowie i po krasnickiej :mrgreen:

 

a propos pozdrawiałam Twoja Mamę w sobotę na Willowej ok 17 w którymś z postów ale chyba przeszło to niezauważone... :roll: :mrgreen:

 

-- Śr maja 04, 2011 9:22 pm --

 

bliźniaczego forka do Twojegoa

:shock: :shock: :shock: nie możliwe! Wiśnia jest jedyna, nikt nic nie mówił że ma dublera?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia - pozdrawiam - skrzyżowanie Warszawskiej i Solidarności, o 8.30. Zapewne jak zwykle nie widziałaś? :P

 

Jest w Lublinie identyczny Forek - mówiłem na spocie. Nr rej też z "R" na końcu, ale znacznie wcześniej zarejestrowany niż Twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia - pozdrawiam - skrzyżowanie Warszawskiej i Solidarności, o 8.30. Zapewne jak zwykle nie widziałaś? :P

:roll: a no nie widziałam... :oops: dzisiaj wyglądałam Cię tylko na Zbożowej :mrgreen:

Jest w Lublinie identyczny Forek - mówiłem na spocie. Nr rej też z "R" na końcu, ale znacznie wcześniej zarejestrowany niż Twój.

:shock: no mówiłeś... ale moja Wiśnia jest najpiękniastrza :mrgreen:

 

PozdrwiAm tych ktorych dzisiajbnie widzialem :mrgreen:

Janek, odpozdrawiam, też Cię wczoraj nie widziałam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no nie widziałam... dzisiaj wyglądałam Cię tylko na Zbożowej

 

Warszawską leciałem w kierunku domu, nawet długimi dostałaś po oczach, Ty i Twój pasażer/pasażerka :)

 

no mówiłeś... ale moja Wiśnia jest najpiękniastrza

 

No ba! To zbyt oczywiste by to mówić! :mrgreen:. I tak samo jak Legaś Agaty, też ładniejszego Legasia nie ma! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...