Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszamy na jutrzejszy mini spot pod Skansenem, start o 15

troche za wczesnie, bede dzwonjil czy jeszcze jestescie jak sie uwolnie

zagubilem sie w czasie, to bylo wczoraj :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę 8) a właśnie przydałaby się jakaś gadzina :idea: 20? aha i jeszcze miejsce :mrgreen: czeska piwnica?

 

zagubilem sie w czsie :oops:

zdarza się :wink:

tylko pamiętaj że spot piwny jest jutro (28.04) :wink: :mrgreen:

Zaczynam sie odnajdowac w czasoprzestrzeni. Rano jeszcze bylem bardzo wirtualny

 

-- 27 kwi 2011, o 15:44 --

 

czeska piwnica tradycyjnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie wykręcisz z roboty to ja :)

podaj dane to przyniose zwolnienie jutro na spota :mrgreen:

 

-- 28 kwi 2011, o 14:11 --

 

Pozdro dla niebianskiego legasia uswinionego jak nalezyUpolowany dzisiaj miedzy kladka a realem.

Troszke mi sie spieszylo wiec niezbyt grzecznie odjechalem na dojrzalych pomaranczowych :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pani Q (i całej oczywiście familii), widzianej dziś na Warszawskiej o 16.55.

 

 

w imieniu rzeczonej :twisted: odpozdrawiam i przy okazji pozdrawiam Joannę7f mijaną dzisiaj na Kosmowskiej po 14.00; kiwałem, trąbiłem jak mnie mijała ale była zapatrzona :twisted: na inne autka przede mną; a moja świnka na lewym mirorze :D uśmiechała się mocno do bardzo blisko przejeżdżającej świnki bordowego forka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Joannę7f mijaną dzisiaj na Kosmowskiej po 14.00; kiwałem, trąbiłem jak mnie mijała ale była zapatrzona :twisted: na inne autka przede mną; a moja świnka na lewym mirorze :D uśmiechała się mocno do bardzo blisko przejeżdżającej świnki bordowego forka......

ktoś trąbił, ale myślałam że na tego faceta który skręcał pod bloki... :roll: (tylko zastanawiałam się dlaczego, przecież nic złego nie zrobił :mrgreen: ) gość się przez to strasznie zdenerwował :lol:

jak zwykle spóźniona - odpozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebianskiego legasia uswinionego jak nalezyUpolowany dzisiaj miedzy kladka a realem.

Troszke mi sie spieszylo wiec niezbyt grzecznie odjechalem na dojrzalych pomaranczowych

 

Pozdro dla niebianskiego legasia uswinionego jak nalezyUpolowany dzisiaj miedzy kladka a realem.

Troszke mi sie spieszylo wiec niezbyt grzecznie odjechalem na dojrzalych pomaranczowych

a ja pozdrawiam kierownika srebrnego Forka boxer diesel-- też chyba Dzioba ale pewności brak

marcin , chyba byles na piechote bo zadna fiesta mnie nie wyprzedzala :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 29 kwi 2011, o 00:26 --

 

jakies strasne swisty z tym wklejaniem wychodza :evil:

 

pozro bodzio, pod realem to bylem ja :mrgreen: milo bylo poznac

 

 

pozdro zespotowanych dzisiaj w piwnicy, milo bylo poznac i do polnocy pogaworzyc :mrgreen::mrgreen:

 

 

Spotkanie pod subaru na krasnickiej 9:30 i wypad na belzyckie laski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z moim wykretem z pracy??

pisalem ze moge wypisac zwolnienie tylko podaj dane. Moze byc internista,pulmonolog, pediatra lub ginekolog.

 

Decyduj szybko znim siostra mi ucieknie do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...