Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

PozdrwiAm tych ktorych dzisiajbnie widzialem :mrgreen:

dziękuję i również pozdrawiam bo jakoś Cię dzisiaj nigdzie nie wypatrzyłam :P

No ba! To zbyt oczywiste by to mówić! :mrgreen:. I tak samo jak Legaś Agaty, też ładniejszego Legasia nie ma! :mrgreen:

Waraxe muszę przyznać, że masz dobry gust :P Ładniejszego Forestera i Legasia w Lublinie nie widziałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

 

Ostatni :!: raz pozdrawiam Asię, bo ona mnie nigdy nie widzi! :D 13.35, z Krakowskiego w Ewangelicką (koło murku z kwiatami), prawie na drogę wyskoczyłem z machaniem, a A. oczywiście zapatrzona gdzieś w drugą stronę :evil:.

 

Pozdrowienia też dla (jak przypuszczam) Andrzej8 obtrąbionego i omruganego na Lipowej, tuż przed godziną 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

 

 

 

Pozdrowienia też dla (jak przypuszczam) Andrzej8 obtrąbionego i omruganego na Lipowej, tuż przed godziną 14.

Tak to ja :mrgreen: usłyszałem trąbienie jak się na chodnik pasowałem dopiero jak przejechałeś zobaczyłem świnkę :wink:

odmrugane i odpozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni :!: raz pozdrawiam Asię, bo ona mnie nigdy nie widzi! :D 13.35, z Krakowskiego w Ewangelicką (koło murku z kwiatami), prawie na drogę wyskoczyłem z machaniem, a A. oczywiście zapatrzona gdzieś w drugą stronę :evil:.

:shock: :oops: ja już tego nie wytrzymam!!! musze sobie kupić druga pare okularow i to moze wtedy bede bardziej spostrzegawcza... :roll: :| albo załatw sobie wielki baner z napisem 'pozdrawiam joanne7f' i wymachuj nim jak bedziesz mnie widział :mrgreen: najlepiej w czerwonym kolorze :idea:

:lol:

odpozdrawiam :mrgreen:

 

a przy okazji, bodzio, czy to może Ty przemknąłeś dzisiaj pare minut po 17 przez rondo na solidarnosci/kompozytorów? bo widziałam tylko kawałek niebieskiego kupra i nie jestem pewna :roll: jeżeli to Ty to pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

 

 

 

Pozdrowienia też dla (jak przypuszczam) Andrzej8 obtrąbionego i omruganego na Lipowej, tuż przed godziną 14.

Tak to ja :mrgreen: usłyszałem trąbienie jak się na chodnik pasowałem dopiero jak przejechałeś zobaczyłem świnkę :wink:

odmrugane i odpozdrawiam :mrgreen:

 

Wybacz za ten klakson (zwłaszcza w momencie Twojego parkowania na chodniku na mocno ruchliwej Piłsudskiego), ale tylko w taki sposób mogłem zaznaczyć obecność forumowicza, gdy pozdrawiający nie jedzie Subaru. Tym bardziej brawo za szybką reakcję i dzięki za "długie".

Szykowałem się by Cię wypuścić z Rowerowej w Lipową, ale wyskoczyłeś parę aut przede mną, stąd też "konieczność" pozdrowienia klaksonem kilkaset metrów dalej.

 

Edit: Żeby taka Asia była tak spostrzegawcza i "swoich" zauważała... :P:mrgreen: Za poranny brak odmachania masz usprawiedliwienie, teraz kombinuj alibi dla tego popołudniowego. Może to nie Ty jechałaś? :wink: Choć ja dobrze widziałem kto kierował i to nie był ten bliźniaczy Forester :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz kombinuj alibi dla tego popołudniowego.

byłam po obiedzie i znowu senna się zrobiłam... :idea::mrgreen:

 

Kierująca śpi za kierownicą, a Forek sam całkiem ostro w zakręt wchodzi i ładnie przyśpiesza :mrgreen:. Nie pogrążaj sie :!: :roll: :twisted:. Bo będzie minus jak ode mnie do Marysina :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierująca śpi za kierownicą, a Forek sam całkiem ostro w zakręt wchodzi i ładnie przyśpiesza :mrgreen:. Nie pogrążaj sie :!: :roll: :twisted:. Bo będzie minus jak ode mnie do Marysina :mrgreen:

widzisz jaki to świetny samochód?? sam jedzie! :mrgreen: powinni to umieścić w broszurce reklamowej :mrgreen:

ale ja nie wiem o co Ci chodzi... :roll: :mrgreen:dasz się jakoś przekupić żeby nie było minusa? mam kilka paczek baaardzo dobrych żelków w samochodzie 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

 

 

 

Pozdrowienia też dla (jak przypuszczam) Andrzej8 obtrąbionego i omruganego na Lipowej, tuż przed godziną 14.

Tak to ja :mrgreen: usłyszałem trąbienie jak się na chodnik pasowałem dopiero jak przejechałeś zobaczyłem świnkę :wink:

odmrugane i odpozdrawiam :mrgreen:

 

Wybacz za ten klakson (zwłaszcza w momencie Twojego parkowania na chodniku na mocno ruchliwej Piłsudskiego), ale tylko w taki sposób mogłem zaznaczyć obecność forumowicza, gdy pozdrawiający nie jedzie Subaru. Tym bardziej brawo za szybką reakcję i dzięki za "długie".

Szykowałem się by Cię wypuścić z Rowerowej w Lipową, ale wyskoczyłeś parę aut przede mną, stąd też "konieczność" pozdrowienia klaksonem kilkaset metrów dalej.

 

Spoko :mrgreen: zawsze możesz machać,trąbić czy migać jak się spotkamy, zawsze odpozdrowie... jak nie przegapie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz jaki to świetny samochód?? sam jedzie! powinni to umieścić w broszurce reklamowej ale ja nie wiem o co Ci chodzi... dasz się jakoś przekupić żeby nie było minusa? mam kilka paczek baaardzo dobrych żelków w samochodzie

 

Zapomnij :P. Żadnych żelków. Odchudzam się. Ale daje szansę do rehabilitacji. Dziś od 20 do 23 będzie mnie bawił KMN występujący w Centrum Uniwersytetu Przyrodniczego. Jak wrócę i zobaczę "pozdrowienia dla Waraxe, którego to auto widziałam dziś pomiędzy 20 a 23 na jednej z uliczek koło Uniwerka Przyrodniczego", wtedy zostanie Ci wybaczone i zapomniane :mrgreen:

 

Spoko zawsze możesz machać,trąbić czy migać jak się spotkamy, zawsze odpozdrowie... jak nie przegapie

 

Raz jeden już się chyba mijaliśmy - na Unii Lubelskiej. Ty w kierunku Tysiąclecia, ja do Gali.

Ps. Dziś jechałem z pasażerką. Zobaczyłem Twoje GT, uchyliłem szybę. Szybka reakcja pasażerki: ej, zimno jest, zamknij okno! Ja: zaraz, muzyki muszę posłuchać. Ona: jakiej?? Ja: bulgotu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji, bodzio, czy to może Ty przemknąłeś dzisiaj pare minut po 17 przez rondo na solidarnosci/kompozytorów? bo widziałam tylko kawałek niebieskiego kupra i nie jestem pewna :roll: jeżeli to Ty to pozdrawiam :mrgreen:

przyznaje się to był mój kuper- odpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeden już się chyba mijaliśmy - na Unii Lubelskiej. Ty w kierunku Tysiąclecia, ja do Gali.

Ps. Dziś jechałem z pasażerką. Zobaczyłem Twoje GT, uchyliłem szybę. Szybka reakcja pasażerki: ej, zimno jest, zamknij okno! Ja: zaraz, muzyki muszę posłuchać. Ona: jakiej?? Ja: bulgotu

Też miałem taki nawyk otwierania okna na widok subaru :D teraz też otwieram u siebie bo lepiej słychać :mrgreen:

będę się teraz też rozglądał za Twoją świnką na klapie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pozdrowienia dla Waraxe, którego to auto moi ludzie mi donieśli że widzieli dziś pomiędzy 20 a 23 na jednej z uliczek koło Uniwerka Przyrodniczego" :mrgreen:

 

Nie tak to miało brzmieć! Sama miałaś mnie widzieć, czyli zrealizować to, czego dziś nie zrobiłas i to dwukrotnie! :mrgreen: Ale co tam, humor dobry mam, to już zapomniałem dlaczego fochowałem :mrgreen:.

 

Ps. A jakim autem byłem pod tym Uniwerkiem, co?? :P:twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak to miało brzmieć! Sama miałaś mnie widzieć, czyli zrealizować to, czego dziś nie zrobiłas i to dwukrotnie! :mrgreen: Ale co tam, humor dobry mam, to już zapomniałem dlaczego fochowałem :mrgreen:.

jak mogłam widzieć skoro baru pilnowałam żeby nikt go nie obrobił :roll: :mrgreen:

 

Ps. A jakim autem byłem pod tym Uniwerkiem, co?? :P:twisted::mrgreen:

moi ludzie mi tego nie donieśli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi ludzie mi tego nie donieśli

 

No to niech doniosą, bo...hmmm...znów focha walnę :P

czekaj czekaj... coś zaczyna mi świtać w głowie że chyba coś wspominali o niebiesssssrebnym hmm tylko co to było... coś na m... micra? mercedes? skleroza... nie pamietam :roll:

 

:twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blisko, blisko... :wink:

owszem, srebrny, ale bez gwiazdy na masce. kiedyś już z niego pozdrawiałem siekle, ale nie pamiętam kiedy to było.

 

A, no właśnie, zapomniałbym. Pozdro dla czarnego jak smoła (bo i felgi też czarne), nowozarejestrowanego STI (a może "jedynie" WRX), który o 20 przeciał powietrze w okolicach Uniwersytetu Przyrodniczego (ta cienka uliczka co od Głębokiej do TV Lublin prowadzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundacja Absolwentów UMCS zaprasza wszystkich klubowiczów do udziału imprezie motoryzacyjnej pod nazwą Moto Weekend dla Kuby (w ramach akcji charytatywnej "Życie dla Kuby"), która odbędzie się w dniach 21.05-22.05.2011r w Galerii Olimp Lublin oraz na Torze Lublin.

Celem akcji jest pomoc studentowi II roku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Jakub Bielak ma 22 lata od lat choruje na nieuleczalną chorobę mukowiscydozę. Jedynym ratunkiem dla niego jest transplantacja płuc. Tego typu zabiegi przeprowadzane są w klinice w Wiedniu. Koszt operacji wynosi ok. 500 000 zł. Jest to ogromna kwota, która zamyka mu drogę do normalnego życia.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w zlocie samochodów Subaru, pokazach jazdy wyczynowej oraz zawodach mini sprintu. Prosimy także o wsparcie akcji charytatywnej z której cały dochód zostanie przeznaczony na ratowanie życia młodego studenta.

Szczegółowe informacje na temat imprezy a także deklarację udziału wraz z regulaminem (do pobrania od jutra) znajdują się na stronie www.motoweekenddlakuby.umcs.pl.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły oraz propozycje dotyczące programu imprezy oraz konkursów i zabaw dla uczestników. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z koordynatorami akcji.

 

Pozdrawiam

Arkadiusz Wronowski

Prezes Zarządu Fundacji Absolwentów UMCS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundacja Absolwentów UMCS zaprasza wszystkich klubowiczów do udziału imprezie motoryzacyjnej pod nazwą Moto Weekend dla Kuby (w ramach akcji charytatywnej "Życie dla Kuby"), która odbędzie się w dniach 21.05-22.05.2011r w Galerii Olimp Lublin oraz na Torze Lublin.

Celem akcji jest pomoc studentowi II roku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Jakub Bielak ma 22 lata od lat choruje na nieuleczalną chorobę mukowiscydozę. Jedynym ratunkiem dla niego jest transplantacja płuc. Tego typu zabiegi przeprowadzane są w klinice w Wiedniu. Koszt operacji wynosi ok. 500 000 zł. Jest to ogromna kwota, która zamyka mu drogę do normalnego życia.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w zlocie samochodów Subaru, pokazach jazdy wyczynowej oraz zawodach mini sprintu. Prosimy także o wsparcie akcji charytatywnej z której cały dochód zostanie przeznaczony na ratowanie życia młodego studenta.

Szczegółowe informacje na temat imprezy a także deklarację udziału wraz z regulaminem (do pobrania od jutra) znajdują się na stronie www.motoweekenddlakuby.umcs.pl.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły oraz propozycje dotyczące programu imprezy oraz konkursów i zabaw dla uczestników. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z koordynatorami akcji.

 

Pozdrawiam

Arkadiusz Wronowski

Prezes Zarządu Fundacji Absolwentów UMCS

Gorąca prośba o uczestnictwo w tej akcji ,część z was już wie o co chodzi. ASO jak najbardziej przyłącza sie do tej akcji -wystawimy swoje Demówki i zapraszamy wszystkich forumowiczów . Pokażmy ilu nas jest i pomóżmy bo cel naprawde szczytny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście te zmianę u DAKO61.... :?: Jakby ładniejszy i bardziej trendy :P:P:P

Teraz to już jest tak jak powinno być od początku :mrgreen: ; to kiedy te nowe koła mamy "ochrzcić" :P i też w Czeskiej :?: :twisted::twisted::twisted:

 

 

Przy okazji, Joanna7f odpozdrawiam w nie swoim imieniu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście te zmianę u DAKO61.... :?: Jakby ładniejszy i bardziej trendy :P:P:P

Teraz to już jest tak jak powinno być od początku :mrgreen: ; to kiedy te nowe koła mamy "ochrzcić" :P i też w Czeskiej :?: :twisted::twisted::twisted:

 

 

Przy okazji, Joanna7f odpozdrawiam w nie swoim imieniu :twisted:

coś wymyślimy niekoniecznie w czeskiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...