Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z dnia wczorajszego:

 

dla Plejadka - o 9:30 na Głębokiej,

dla Kierownika Outbacka (nie pamiętam Nicka forumowego :oops: ), z którym mijaliśmy się na Kraśnickiej o 16:30 ;)

 

dla Kierownika granatowego WRX/STI też na Kraśnickiej o 16:40...

 

... oraz dla Kierowników - nowego niebieskiego/błękitnego Forka z wlotem na masce i srebrnego Legacy także mijanych na Kraśnickiej. Z tym, że tutaj nie jestem pewien, co do świnek na autach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Kierownika Outbacka (nie pamiętam Nicka forumowego ), z którym mijaliśmy się na Kraśnickiej o 16:30

 

odpozdrawiam -- tylko nie OBK ale całkeim cywilny Legaś :)

 

oraz

kierowniczki szarego Legacy sedan my07 bez świnek

i kilku kierowników forków ale jakies samych incognito spotykam

 

-- Wt kwi 12, 2011 7:30 am --

 

ku przestrodze

 

Lublin wieczorkiem godzina 20.30 pada deszczyk, po zakupach w markecie przy witosa wyjazd za stacją paliw w prawo,

przejechałem 100m bum lewe przednie kolo w dziurę bum lewe tylne.

 

telefon do przyjaciela i zmiana powrotna na 4 zimowe - 35min w deszczu, sam siebie zaskoczyłem ze tyle przekleństw znam

 

Etekt 2 opony przecięte do kosza, mam nadzieje że felgi całe. Oby przygoda i koszt skończył sie na wymianie 4 opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ku przestrodze

 

Lublin wieczorkiem godzina 20.30 pada deszczyk, po zakupach w markecie przy witosa wyjazd za stacją paliw w prawo,

przejechałem 100m bum lewe przednie kolo w dziurę bum lewe tylne.

 

telefon do przyjaciela i zmiana powrotna na 4 zimowe - 35min w deszczu, sam siebie zaskoczyłem ze tyle przekleństw znam

 

Etekt 2 opony przecięte do kosza, mam nadzieje że felgi całe. Oby przygoda i koszt skończył sie na wymianie 4 opon.

 

w zeszłym roku miałam podobną sytuację na rondzie pod zamkiem tylko u mnie skończyło się na przeciętej oponie i pokrzywionej feldze. zadzwoniłam do straży miejskiej, przyjechali, porobili zdjęcia i oddali pieniądze za faktury, które im dałam.

warto do nich zadzwonić bo można trochę kaski zaoszczędzić, którą można przeznaczyć na inne rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodzio, poszukaj tematu Zimowy FAQ, tam opisałem co robić w takich sytuacjach...

dzieki sliczne, przeczytałem teraz dopiero jak mnie to dopadło nastepnym razem .(oby go nei było ) .....tak zrobie - tel na policje lub straż miejską i sprawa raczej załatwiona teraz mam raczej małe szanse ale zobaczymy.

Przy jednej bym sobie nawet d nie zawracał ale przy 2 uszkodzonych musze kupic 4 szt 17" --kilka piwek w plecy jest.

Zobaczymy czy KPRD mi to uzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodzio - to masz roszczenie do zarządcy parkingu - czyli Tesco.

pech mnei dopadł na ul. wylotowej przy makro jakies 50-m za przystankiem mpk, wieczór padający deszcz i zonk

 

 

i czeka mnie staracie z ubezpieczycielem KPRD Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczoraj dla:

- kierownika czarnego Legacy na złotych felgach, który stał na Lubomelskiej i zmierzał w kierunku Czechowa około 18:20 (Lublin)

- kierownika/kierowniczki czarnego Forka i Legacy Boxer Diesel zaparkowanych na Grottgera około 18:30 (Lublin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrowie dzisiaj joanne ktorej czerwonego forka widzialem dzisiaj kolo deptaku okolo godziny 18 :)

 

jak dla mnie to on bardziej bordowy niż czerwony :wink:. Choć Asia pewnie zaraz mnie sprostuje i powie, że to burgund, a może nawet oberżyna :mrgreen:

ekhem...

 

UWAGA! UWAGA!

mój Forek ma kolorek pt. Camellia Red 8)

 

ale indywidualna interpretacja jest dopuszczalna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...