Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

ale masz naLeśnik niewyraźne zdjęcie turbowanny w sygnaturce... i jeszcze to centralne kadrowanie...

Być może to będzie zaskakujące co napiszę ale: nie mogłem sam zrobić tego zdjęcia gdyż przebywałem w tym czasie za kierownicą turbowanny. Tak więc uwagi nie do mnie tylko do jakiegoś fotografa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla dzisiejszych torowiczów, PWEN i inni, z którymi nie zdążyłem się przywitać

 

ja to pikuś, ale młodemu PWEN'owi ręki nie podałeś... powiedział, że jak spotka to będzie jazda... zapisz się na aikido ;) steven da lekcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólny wysyp Forków dziś.

Pozdrawiam Pana w Forku MY13 na Długosza.

Potem - srebrna Subaryna Forek taki jak mój, już chyba 3 raz widziany w tym samym miejscu: skrzyżowanie Choiny i Wojtasa i na koniec dnia identyczny srebrny Forek wyjeżdżający z Żołnierskiej. Chyba ten model staje się popularniejszy od Golfa III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!

Mam zapytanie do szanownego towarzystwa, a mianowicie czy posiada ktoś w Lublinie lub okolicach Forka new age ze zmienionym backboxem?

Na coś szportowego oczywiście :)

Chodzi mi o możliwość obadania jak głośno jest w środku kiedy jest głośno na zewnątrz :)

Bardzo chętny bym był na mikrospocik weekendowy i możliwość krótkiej przejażdżki w roli pasażera :)

Mile widziane turboforki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!

Mam zapytanie do szanownego towarzystwa, a mianowicie czy posiada ktoś w Lublinie lub okolicach Forka new age ze zmienionym backboxem?

Na coś szportowego oczywiście :)

Chodzi mi o możliwość obadania jak głośno jest w środku kiedy jest głośno na zewnątrz :)

Bardzo chętny bym był na mikrospocik weekendowy i możliwość krótkiej przejażdżki w roli pasażera :)

Mile widziane turboforki:)

W środku i na zewnątrz jest cicho, nawet bardzo cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...