Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Ten czołg naprawdę tam był.

Z tego co wiem, to tir jechał tym czołgiem.

Ooooooo najpierw jechał czołg, później tir jechał czołgiem, nie jest dobrze, a brzoza była??? nie??? a może sztuczna mgła???, Dottoree nie będzie łatwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie w woj.Lubelskim bezstresowo zagazować Forestera 2,0X SG ?

Nie chcę się później szarpać z gazownikiem że np. źle nawiercił kolektory, lub ich nie wyjmował do nawiercania itd. ...

Najchętniej na centralce Stag i wtryskach Hana.

Bardzo dziękuję za informację.

Pozdrawiam.

 

tylko i wyłącznie Wojciechowska. Sam zakładałem tam instalacje 2 tyg temu.

mega ogarnięci w subaru i po drugie ściągają kolektor i robią dziury gdzie trzeba

polecam.

Sorry, że to powiem publicznie, ale Pan Rogowski jest meeega przereklamowany.

(zdecydowanie za drogi, zdecydowanie za długo trwa montaż, a wolne terminy to jakaś abstrakcja).

 

@wszyscy,

Przepraszam, że nie wpadłem na śledzika mimo zapisywania się na liste, ale trafiła się taka fura do kupienia

- oczywiście "okazja" :P, że musiałem pojechać i nie wyrobiłem się z powrotem.

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tya :D Wojciechowska mówisz...

To spytaj się ich,czyje subaru jako pierwsze zagazowali :D ...a właściwie zagazowaliśmy,bo brałem w tym czynny udział :)

 

Jeśli chodzi o p.Rogowskiego to sprawa wygląda tak,że on robi sam.Taką ma politykę.Nie chce reklamacji przez to,że pracownik olał...a skoro robi sam i ma zrobić dobrze,to subaru w 1 dzień nie opędzi-sama walka z kolektorem to kiiiiilka godzin.A w związku z tym,że jest dobry i robi sam...to trzeba dłuuugo czekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmówca ma rację. Adam robi tak jak trzeba i za to się ceni bo nie idzie na masówkę tylko na jakość. A że w jedną osobę się nie założy instalacji w jeden dzień to i terminy ma długie. Natomiast co do kryterium ceny - kiedys najtańsza była Alsa w Siedlcach, jak komuś zależy to zapraszam, sam u nich robiłem saaba. To że auto dostało części które by opędziły co najwyżej matiza i montaż polegał na wrzuceniu pod maskę a strojenie na autokalibracji na postoju to już inna sprawa. Ale było za to tanio. Także co kto woli... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle zinterpretowałeś moją wypowiedź

Ja nie kierowałem się kryterium ceny. Gdyby tak było to jeden zakład zaproponował mi sekwencje za 1900 zł.(?!)

.

Ja po prostu jestem zadowolony z usługi na Wojciechowskiej - dlatego ich polecam.

i dalej podtrzymuje swoje stanowisko, że Pan Rogowski jest przereklamowany.

Ja rozumiem, że on zrobił kilka subaru - kilka z forum, że klienci zadowoleni.

rozumiem, że robi sam i potrzeba na to czasu. super.serio. chwała mu za to, ale

jeszcze raz zaznaczam - gdybym kierował się tylko kryterium ceny założyłbym instalację za 1900, lub kupił używaną. (ale nie przesadzajmy i nie skaczmy w skrajności w skrajność).

 

Wojciechowska jak i Pan Rogowski zaproponowali IDENTYCZNĄ specyfikację = te same podzespoły. ten sam sposób zamontowana.

 

Dlatego, osobiście dla mnie, idiotyzmem jest wydawać 700 zł więcej za tę samą usługę o tej samej jakości. Dodatkowo Wojciechowska robiła to 2 dni (a nie dzień jak sugerujecie masówkę), miała normalny termin na montaż, a nie trzyma furę minimum tydzień a na montaż czeka się parę miesięcy.

 

(sam prowadzę zakład i nie wyobrażam sobie, że klient przyjeżdża do mnie i zostawia auto, którego potrzebuje i porusza się nim na co dzień na 2 tygodnie, zamiast na 3-4 dni, bo robiłbym to sam zamiast w 3 osoby, a dodatkowo brałbym za to 1/3-1/2 ceny więcej, bo przecież robię sam. bzdura)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie twierdze że na Wojciechowskiej robią źle. Znam warsztaty które mają dużo większe przebitki na instalacji i wcale dobrze nie robią, więc to też nie jest wyznacznik jakości.

Po prostu mówię jak to wygląda u Adama. Facet zna się na tym co robi, robi to wiele lat, ma klientów więc może sobie dyktować ceny jakie chce, toż wolny rynek jest :)

A każdy i tak pojedzie gdzie chce :)

Edytowane przez pmlody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...