Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

To ty naleśnik w świat z wolnossakiem poleciałeś ? :)

W takich to gaz mozna bez obaw serwisowac na miejscu :D

W Wawie gazik zakładany w 2009 i tam też serwisowany - regularnie czyli kiedy mi się przypomni :biglol:

Wpisów w książkę serwisową mam 4 i tyle też razy tam jeździłem przez te cztery lata, tak więc koszt dojazdów w przeliczeniu na lata znikomy ;)

Takie niczym nieuzasadnione przywiązanie do marki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się ten co kupił łączoną usługę: zagazowania turbowanny razem z rewizją silnika :biglol::P

Mi się przynajmniej nic nie przekręci :P:D

 

takiej gwarancji to akurat nie ma :D

 

 

Naleśnik całkiem bez sensu i siana szkoda :D wpadnij next time to Ci za cene paliwa sam te filtry wymienie :D

Edytowane przez drift_king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotkanych na Kryterium :) . Gdyby nie paparazzi przy beczce, to zwycięzcą byłby kto inny, prawda PWEN ?

 

no właśnie.... zawsze miałem respect dla zielonej odblaskowej kamizelki i się wystraszyłem byłem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedświąteczne pozdrowienia dla:

 

1. Zielony Outback/Legacy Kombi na złotych felgach i ze świniakiem na lusterku. Nr rej. LUB.... Dziś o 14.20 na Warszawskiej w kierunku stolicy.

 

2. Czarny WRX/STI, model bug/blob, nr rej nieznany, ale ze świnką na lusterku. Dziś o 14.25 na Kraśnickiej w stronę Centrum.

 

3. Czarny Forek, antena CB i świniak. Dziś o 16.30 na Willowej w kierunku Sławinkowskiej. Przypuszczalnie forumowicz, kiedyś już wymienialiśmy pozdrowienia.

 

4. Bordowy Forek na "atekach". Przed chwilą, tj. o 20.35 na Zbożowej pod sklepem spożywczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...