Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Si madam :) ale wiśni nie widziałem..

Właśnie kurka te świnki....to HH miał mnie poczęstować chyba i się jakoś nie spotkaliśmy...

HH jak dalej je posiadasz to ja bardzo chętnie....aalbo ktokolwiek inny ;)

Nie "je" tylko "ją" białą duzą posiadam gdzies :)

Ale chyba tak do dwoch tygodni bede mial ja gdzie przykleic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi Temek, wczoraj (środa) około 18 na Willowej.

 

I pozdrowienia także dla kolegi w srebrnej Turbowannie na szwajcarskich blachach, dziś po 20-stej na Puławskiej pod McD. Miło, że koledze chciało się włączyć światła i odpozdrowić długimi, choć ciekawe czy pomyślał, że pozdrawia jakiś znajomy czy dojrzał świnię na klapie mojego Nissana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi Temek, wczoraj (środa) około 18 na Willowej.

 

I pozdrowienia także dla kolegi w srebrnej Turbowannie na szwajcarskich blachach, dziś po 20-stej na Puławskiej pod McD. Miło, że koledze chciało się włączyć światła i odpozdrowić długimi, choć ciekawe czy pomyślał, że pozdrawia jakiś znajomy czy dojrzał świnię na klapie mojego Nissana :)

 

czesc waraxe, to dlatego nie poznalem ciebie w samochodzie na n. Pozdrawiam :-)

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozdrowienia także dla kolegi w srebrnej Turbowannie na szwajcarskich blachach, dziś po 20-stej na Puławskiej pod McD. Miło, że koledze chciało się włączyć światła i odpozdrowić długimi, choć ciekawe czy pomyślał, że pozdrawia jakiś znajomy czy dojrzał świnię na klapie mojego Nissana :)

widzialem, widzialem, tylko dlugie nie dzialaja bez wlaczonego zaplonu, stad opozniona reakcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlatego nie poznalem ciebie w samochodzie na n

tym razem to siedziałem w samochodzie na M. (pod Lidlem), więc też totalnie incognito :)

widzialem, widzialem, tylko dlugie nie dzialaja bez wlaczonego zaplonu, stad opozniona reakcja

zanotowałem Cię już pod okienkiem McDrive, ale na lustrach chyba nie świnki, a naklejki z gostkiem w czapeczce. Ruszam spod McD, Ty już poza obrębem jadłodajni, a tu świnia na klapie. No to bach awaryjnymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Subarowicze :) kto się pisze na Gokarty w środę albo czwartek ?

Może taka wstępna lista , jak nic nie wyjdzie to w następnym tygodniu obecność obowiązkowa :biglol:

 

1. Ziarus007

2...................

3...................

4...................

5..................

6...................

7...................

8....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior a Twoje GTi kiedy zaprezentuje jakieś nawroty ? :P

chyba jak śnieg spadnie bo na czarnym może się coś popsuć a abonament w piaskownicy chyba za drogi dla studenta :P

 

 

No i gdzie do kurki nędzy jest naLeśnik ? :D

Wczoraj był widziany na Torze przez chwilę a ogólnie to zajęty mocno :)

 

3344709275_wife_beats_husband_xlarge.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy są kolejne rally sprinty u nas na torze? dobrze słyszałem, że coś ma być w październiku i listopadzie? chodzi o oficjalne, automobilklubowe imprezy...

 

jakiś tam stary kalendarz mam i w nim nie ma żadnych pozycji u nas...

 

krpzopzm2013.jpg

 

Z tego co rozmawiałem z Michałem K. to pewnie będzie po 1 RSie w październiku i listopadzie, negocjują cenę wynajęcia toru bo Interbud chce żeby wynajęli na kilka miesięcy z góry, teraz wynajmowali razem z motorami to dawali rade. Motocykle już nie będą jeździły więc całość sumy spada na nich. W miesiącach zanim spadnie śnieg czyli październik listopad z doświadczenia wiedzą że jest kiepsko bo jedni zmienili opony na zimowe i na suchy asfalt nie przyjadą itp... Złożyli własną propozycje wynajęcia toru i czekają na odpowiedz. I na 99,9% to ostatnia zima bo od marca mają ruszyć roboty niestety :(

 

Ps. Marcin jakiego używasz programu do obróbki filmów bo potrzebuję zrobić coś takiego :)

 

Wszystkie darmowe wersje to albo coś ucinają albo jakieś logo wklejają i coś bym kupił chyba że coś polecicie dobrego darmowego. W darmowych wygląda to tak (podpięty jest plik z RaceChrono)

Edytowane przez Kfiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak korzystam z: Sony Vegas Movie Studio HD 11.0 ale nie wiem jak się rozkłada te zegary? jakoś normalnie "podpina" jakiś plik i wszystko działa jak należy?

ten program z jakiego korzystam ma darmową wersję na chyba 30 dni wiec możesz sobie sprawdzić, później kosztował chyba 30 euro... ja go kupiłem bo mam kamerę sony i aparat sony i poszedłem po łatwości ;) aby nie mieć problemów z formatami i dźwiękiem...

Edytowane przez SpalaczBenzyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...