Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Przekleję z FB. Wybiera się ktoś?

 

Dziś krótko i zwięźle plan poweekendowy:

Poniedziałek - ponieważ rywalizacja czasowa jednak dostarcza dodatkowej dawki adrenialiny więc zrobimy Driveartowy RallySprint,

tym razem start zrobimy spod bramy -więc nie będzie możliwości wjazdu na koronę toru samochodów dla kibiców

16:00 - 17:00 zapisy i trening

17:05 odprawa

17:10 - start RallySprintu

19:15 zakończenie RallySprint u wyniki

Wpisowe 50zł członkowie klubów sfederowanych w okręgu lubelskim 70zł osoby niezrzeszone. Impreza jest rundą towarzyską i nie będzie liczona do cyklu Pucharu PZM w RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki, oglądałem obydwie Imprezy w tym komisie. Było to dzień po tym jak oglądałem Imprezę "niekomisową" i uwierz mi - bardzo się różnią takie auta. Oczywiście są wyjątki, ale jeździłem obydwoma które tam stoją (o ile mówimy o sedanie i kombi na tym samym wielkim placu) i niestety wiele trzeba do nich jeszcze doinwestować... Blacharsko wydawały się w porządku, ale technicznie do zrobienia.

 

 

Dzięki za info, właśnie o te dwie sztuki mi chodziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika bliźniaczego czarnego bloba ze świnką wjeżdżającego dzisiaj ok 14 w Sikorskiego od dołu, machałem oraz z wczoraj dla buga kombi granatowego ze świnkami też z Sikorskiego/ trasy WZ :)

Edytowane przez Marcin LU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowcy niebieskiego Gietka spotkanego na naszych lokalnych wioskowych winklach... W końcu może przybędzie na forum, o czym mogłaby świadczyć naklejka na lustrze :P:D

Oraz podrowienia dla CEZAR71, spotkanego na parkingu, gdzie bulgot Subaraków nabiera nowego znaczenia... B)

Edytowane przez Q-Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q-Junior może byś tak wreszcie zamiast kibicować to trochę pościgał się np. w pn na Rs-e Driveartowym??

Sprzęt zacny już posiadasz no i jakby nie było czwarte miejsce masz prawie gwarantowane :) :) :)

Artur, skończę auto to i na tor przyjadę... akurat śnieg zdąży spaść :P . Więc jakby co, to czwarte miejsce Tobie zaklepię, przyjadę na chwilę posiedzieć w Twoim wozie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu są rzeczy ważne i ważniejsze

Np. dzisiejszy mecz z Gdańskiem? Idziesz czy dalej bojkotujesz? :D

Dzięki. odpozdrawiam

A na II górce sławinkowskiej nie bywasz? Widziałem granatowego buga kombi jakieś 2 tygodnie temu na Gajowej.

skończę auto to i na tor przyjadę

...i pod torem postawię, a potem będę robił zdjęcia - tak powinno brzmieć powyższe :P. Obiecałeś! ;)

PWEN, ja Ciebie....nie pozdrawiam :). Za szybko by mi licznik wpisów skoczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika bliźniaczego czarnego bloba ze świnką wjeżdżającego dzisiaj ok 14 w Sikorskiego od dołu, machałem oraz z wczoraj dla buga kombi granatowego ze świnkami też z Sikorskiego/ trasy WZ :)

Pozdro z czarnego bloba :) !

 

Oraz podrowienia dla CEZAR71, spotkanego na parkingu, gdzie bulgot Subaraków nabiera nowego znaczenia... B)

 

;) Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i pod torem postawię, a potem będę robił zdjęcia - tak powinno brzmieć powyższe :P. Obiecałeś! ;)

Odkąd zostałem posądzony o zrobienie zdjęcia wykorzystując je do stworzenia profilu na portalu matrymonialnym, muszę uważać komu je robię ;) .

Edytowane przez Q-Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...