Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

jak korzystam z: Sony Vegas Movie Studio HD 11.0 ale nie wiem jak się rozkłada te zegary? jakoś normalnie "podpina" jakiś plik i wszystko działa jak należy?

ten program z jakiego korzystam ma darmową wersję na chyba 30 dni wiec możesz sobie sprawdzić, później kosztował chyba 30 euro... ja go kupiłem bo mam kamerę sony i aparat sony i poszedłem po łatwości ;) aby nie mieć problemów z formatami i dźwiękiem...

 

No fajne rzeczy można robić tymi programikami to co ja robiłem wyglądało tak:

Po nagraniu sesji torowej RaceChrono która mierzy czasy na torze możesz tą sesję wyeksportować do pliku (masz tam taką opcje w programie) I masz teraz możliwość użycia programu RaceRender2AVI do którego ladujesz ten plik ustawiasz sobie zegary i za pomocą tego programu nagrywasz film SAMYCH ZEGARÓW (masz film zegarów np format avi) i teraz musisz te 2 filmy ze sobą połączyć czyli nałożyć jeden ja drugi. Twój program pewnie będzie dobry. Prostszą metodą jest ten program którego ja używałem on ma wbudowane takie urządzenie i nie trzeba kombinować tylko w tym programie łączysz bezpośrednio plik z RaceChrono z Filmem z kamerki, haczyk wersji testowej jest taki że film może mieć 3 min i oczywiście logo wydawcy na filmie.

Można dokupić jeszcze OBD2 i wpiąć w złącze diagnostyczne w aucie będziesz miał dostęp do wielu innych funkcji jak obroty gaz i wiele innych, współpracuje z RaceChrono. Wygląda to tak

lub tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, fajne... będę drążył temat...

 

co do nałożenia filmów to oczywiście da się to też fajna i prosta sprawa, oczywiście da się to zrobić w tym moim programie :)

 

ps. zobacz z jakimi prędkościami lecę te BMW na ringu... 180-200-220 w wielu miejscach ;)

Edytowane przez SpalaczBenzyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, fajne... będę drążył temat...

 

co do nałożenia filmów to oczywiście da się to też fajna i prosta sprawa, oczywiście da się to zrobić w tym moim programie :)

 

ps. zobacz z jakimi prędkościami lecę te BMW na ringu... 180-200-220 w wielu miejscach ;)

 

No fajna sprawa z możliwością monitorowania parametrów jazdy, taka namiastka telemetrii :) Już zamówiłem to OBD-2 mini na allegro ale nie zauważyłem ze czas dostawy to 20 dni roboczych bo gdzieś z chin to idzie :P:unsure:

 

A co do prędkości na Ringu to masakra, oglądałem sporo filmików z Nordschleife ale dopiero jak zostaje nałożona prędkość na film to człowiek sobie zdaje sprawę jak tam jest szybko :D bez tego człowiek nie zdaje sobie sprawy jak szybko niektóre zakręty tam się pokonuje i jak te bandy są blisko. Filmiki i tak na pewno tego nie oddają co się czuje siedząc w aucie i pokonując tor samemu :)

 

PS. Gratuluje dorobienia się "hejtera" hehe :) najwyższy czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior a Twoje GTi kiedy zaprezentuje jakieś nawroty ? :P

W najpiękniejszej porze roku zapewne... :rolleyes:

 

chyba jak śnieg spadnie bo na czarnym może się coś popsuć a abonament w piaskownicy chyba za drogi dla studenta :P

Abonament ze zniżką studencką na zabawy w piaskownicy jest znośny. Może zniżki emeryckie są coś nie teges... :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrowienia dla Waraxea, który nie wiedzieć czemu pisze w prywatnych wiadomościach do Dżuniora :huh: że mnie widział :mellow: . Bez krępacji, nie obrażę się jak napiszesz to publicznie :D

 

No i pozdrowienia dla Dżuniora, który zaskoczył mnie dzisiaj w centrum :wub: Chcemy więcej! Chcemy więcej! Chcemy więcej!!! :dance: Bul Bul Bul... :wrrum:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrowienia dla Waraxea, który nie wiedzieć czemu pisze w prywatnych wiadomościach do Dżuniora :huh: że mnie widział :mellow: . Bez krępacji, nie obrażę się jak napiszesz to publicznie :D

 

To miała być tajemnica Poliszynela :(:P

 

No i pozdrowienia dla Dżuniora, który zaskoczył mnie dzisiaj w centrum :wub: Chcemy więcej! Chcemy więcej! Chcemy więcej!!! :dance: Bul Bul Bul... :wrrum:

 

Łodpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrowienia dla Waraxea, który nie wiedzieć czemu pisze w prywatnych wiadomościach do Dżuniora :huh: że mnie widział :mellow: . Bez krępacji, nie obrażę się jak napiszesz to publicznie :D

 

To miała być tajemnica Poliszynela :(:P

 

Coś średnio nam idzie z tymi tajemnicami :wacko: ale obiecuję, że już nikomu więcej tego nie powiem ^_^

 

Pozdrowienia dla kierownika zielonego legasia LU ...W, który zawracał pod przychodnią Twoje Zdrowie na Zana ok 13 i kierownika srebrnego legasia LU ...N zaparkowanego na Wileńskiej również ok 13 :) oba bez świnek

 

Pozdrowienia dla Tomka_pa zjeżdżającego z ronda obok leclerca o 18.49 :)

 

Dzięki :) (a nie widziałem)

Również pozdrawiam

Jechałam kilka samochodów z tyłu po ukosie, dlatego nawet nie trąbiłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika wisniowego legasia kąąbi LU ...U z dwoma swinkami na klapie bagaznika zaparkowanego o 10.15 na chmielnej :)

 

edit wlasnie znowu go widzialam, jednak LU ...U :)

Edytowane przez joanna7f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy okazji pozdrowienia dla kierowcy srebrnego oświniaczonego outbacka 2,5 chyba na Krasnostawskich blachach z dzisiaj rano po 8.00 na Jana Pawła.

 

Pozdrowienia dla Plejadków, słońce świeciło mi w szybę ale to chyba Was mijałem dzisiaj rano na mostku na Pawiej :)

 

Odpozdrawiamy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam tych, którzy są na zdjęciu :D oraz tych, którym gumki pękają oraz tych, którzy jeżdżą na pojedyńczym gazie chyba, że wyraźnie gdzieś go jeszcze czuć... :P

 

A a propos jutra: Pokażcie im w Chełmie jak się jeździ ! ;)

No właśnie, a Ty co?? Samochodu nie masz czy jeździć nie potrafisz??? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam tych, którzy są na zdjęciu :D oraz tych, którym gumki pękają oraz tych, którzy jeżdżą na pojedyńczym gazie chyba, że wyraźnie gdzieś go jeszcze czuć... :P

 

A a propos jutra: Pokażcie im w Chełmie jak się jeździ ! ;)

No właśnie, a Ty co?? Samochodu nie masz czy jeździć nie potrafisz??? :P

 

To Ty zburaczyłeś i na trening nie przyjechałeś :P W domu Ci każą siedzieć ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...