Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla przemiłych Państwa ze srebrnej Vectry, którzy raczyli eskortować mnie przez całą ul. Głęboką :)

Ktoś może wytłumaczyć gdzie sens i gdzie logika, jeżeli jedzie się przepisowo, lewym pasem wszyscy jadą minimum 30 km/h ponad normę, a oni dalej jadą za delikwentem jadącym przepisowo? -_-

było im powiedzieć, że cruising is not allowed :P

Dzisiaj to samo na Kraśnickiej..... :facepalm::biglol: Tym razem ja byłem z tyłu B) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla przemiłych Państwa ze srebrnej Vectry, którzy raczyli eskortować mnie przez całą ul. Głęboką :)

Ktoś może wytłumaczyć gdzie sens i gdzie logika, jeżeli jedzie się przepisowo, lewym pasem wszyscy jadą minimum 30 km/h ponad normę, a oni dalej jadą za delikwentem jadącym przepisowo? -_-

było im powiedzieć, że cruising is not allowed :P

Dzisiaj to samo na Kraśnickiej..... :facepalm::biglol: Tym razem ja byłem z tyłu B) .

No to miłość kwitnie :) ,niedługo będziecie sobie robić zdjęcia i kręcić filmy :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla przemiłych Państwa ze srebrnej Vectry, którzy raczyli eskortować mnie przez całą ul. Głęboką :)

Ktoś może wytłumaczyć gdzie sens i gdzie logika, jeżeli jedzie się przepisowo, lewym pasem wszyscy jadą minimum 30 km/h ponad normę, a oni dalej jadą za delikwentem jadącym przepisowo? -_-

było im powiedzieć, że cruising is not allowed :P

Dzisiaj to samo na Kraśnickiej..... :facepalm::biglol: Tym razem ja byłem z tyłu B) .

Dzunior, bo dla faceta najwazniejsze powino byc to, zeby byc tym z tylu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla przemiłych Państwa ze srebrnej Vectry, którzy raczyli eskortować mnie przez całą ul. Głęboką :)

Ktoś może wytłumaczyć gdzie sens i gdzie logika, jeżeli jedzie się przepisowo, lewym pasem wszyscy jadą minimum 30 km/h ponad normę, a oni dalej jadą za delikwentem jadącym przepisowo? -_-

było im powiedzieć, że cruising is not allowed :P

Dzisiaj to samo na Kraśnickiej..... :facepalm::biglol: Tym razem ja byłem z tyłu B) .

Dzunior, bo dla faceta najwazniejsze powino byc to, zeby byc tym z tylu ;)

 

Widzę HH że masz w tym jakieś doświadczenia, opowiesz nam o tym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam pytanie, kto ma problem ze snem, że bulgocze ludziom pod oknami o 4.50? :facepalm: wyspać się nie można spokojnie... :rolleyes:

:rolleyes:

 

Pozdrowienia dla Pmłodego obok orlenu na Kraśnickich, a 3 min później dla Dżuniora w tym samym miejscu. :) To jakoś po 16 było?... :rolleyes: nie pamiętam :facepalm:

Odpozdrawiam :) To ja Ciebie drugi raz pozdrawiam, kiedy to w drugą stronę al. Kraśnickich jechałaś oscentacyjnie przeżuwając hot-doga B)

 

Junior a widziałem, ale ciebie nie?

Machałem, ale nie poznałeś chyba, albo Ci się odmachać nie chciało :P

 

To jeszcze pozdrowienia z wczoraj dla:

 

- przyszłego Forumowicza w niebieskim GT - najpierw przejazd kolejowy w Konopnicy, później lokalne winkle, następnie Nałęczowska

- zielona turbowanna SCI... (czy jakoś tak :P ) na Nałęczowskiej

- i w tym samym miejscu niebieska turbowanna z czarną maską... w zasadzie została minięta przez tą zieloną i.. w zasadzie przeze mnie też :rolleyes:

- Kierownika czerwonego Forestera na wylocie na Kraśnik (to nie był pmlody )

- J7F i pmlody pozdrowieni wcześniej... :P

 

Z dzisiaj pozdrowienia dla:

 

- Waraxe - to już był szczyt wszystkiego, że się nie zatrzymałeś :czerwona: .

- dla przyszłego Forumowicza w GT :P w tym samym miejscu, co Waraxe,

- dla Kierownika czarnegu bugeye'a, w tym samym miejscu, co Waraxe i przyszły Forumowicz w niebieskim GT :D

 

:OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waraxe - to już był szczyt wszystkiego, że się nie zatrzymałeś

z tym kierownikiem Nissbaru to Ty byś mógł sobie co najwyżej o architekturze pogadać, na pewno nie o Subaru ;)

Jakoś wybrnąłeś, a ja się kłócić nie będę, bo się nie przyjrzałem - musiałem wyregulować tylny zawias w kosiarce :mrgreen:

Granatowy GT LUB się oświniaczył?

100 lat temu, ino na forum ma być w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wybrnąłeś, a ja się kłócić nie będę, bo się nie przyjrzałem - musiałem wyregulować tylny zawias w kosiarce

Jeśli to było pomiędzy 9 a 10 rano, to wiem kto jechał i bynajmniej to nie byłem ja ;)

Ta... literufka

Literufka...Jakby "c" i "t" leżały koło siebie na klawiaturze :P

I mam pytanie, kto ma problem ze snem, że bulgocze ludziom pod oknami o 4.50? wyspać się nie można spokojnie...

To pewnie ułan w niebieskim GT z plecakiem jeździ w wiadome okolice

 

Standardowo dla PWEN pozdrowienia serdeczne. Tym razem był głośniejszy od mojej kosiarki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oscentacyjnie - miales na mysli ostentacyjnie??? :):P

 

Ta... literufka :P Twoich by się więcej nazbierało ;)

Hehe ja ortografy robie :) a c zamiast t to taka literowka jak: karnister, srebny, tlumnik, pjewnica, derektor, dyzodorant, kamapka, antrapa, perfuny itd.

Hihihi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo dla PWEN pozdrowienia serdeczne. Tym razem był głośniejszy od mojej kosiarki :D

 

no leciałem na schabowego do Babci ;) przy babcinych kotletach klęka wszystko... Naleśnik, bez komentarza proszę...chyba, że obrazek :)

 

No właśnie co z Kolegą Naleśnikiem ?

 

We wtorek jest szansa, że pozwolę Wam w wielkim swoim miłosierdziu sklepać mnie w cartmaxie... no chyba, że będą bonusy za jazdę na dwóch kołach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machałem, ale nie poznałeś chyba, albo Ci się odmachać nie chciało

A awaryjnymi to kto ci odmachał? :)

Ja się w lusterko Twoje patrzyłem, a nie na awaryjne :P Gdzie ta podzielność uwagi ? :rolleyes: Starzeję się :P

 

oscentacyjnie - miales na mysli ostentacyjnie??? :):P

 

Ta... literufka :P Twoich by się więcej nazbierało ;)

Hehe ja ortografy robie :) a c zamiast t to taka literowka jak: karnister, srebny, tlumnik, pjewnica, derektor, dyzodorant, kamapka, antrapa, perfuny itd.

Hihihi :)

No tak to jest jak się pisze tak jak się słyszy, albo tak jak się mówi a mówić się nie powinno : wziąć i wziąść ;)

 

Właśnie, co się dzieje z naLeśnikiem ? Na twarzoksiążce też jakaś ciągła absencja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...