Skocz do zawartości

FORESTER OFF ROAD w okolicach Warszawy


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

To ja proponuję aby DerickB, i Action, znaleźli jakieś ciekawe miejsce w które moglibyśmy pojechać np. za tydzień lub dwa :) Jak na tą chwilę byłoby nas 6 Foresterów + gościnnie kumpel Vitarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję aby DerickB, i Action, znaleźli jakieś ciekawe miejsce w które moglibyśmy pojechać np. za tydzień lub dwa :) Jak na tą chwilę byłoby nas 6 Foresterów + gościnnie kumpel Vitarą.

 

Spoko, ale może ok. 12 - 13 marca bo teraz walimy do Austrii na dechy. Myślę, że dojdzie jeszcze jeden koleś vitarą, więc będzie niezły spocik. 8 -9 marca dam propozycje gdzie i jak.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AllRad,

 

...a juz chcialem sie do was dopisac a tu dwa fuckupy: urwalem po rak kolejny juz plastikowa oslone czekam na aluminum oraz po poslizgu utknolem w polu i po kilku dniach wylaly amorki (kupilem juz KYBY czekam juz dlugo na IRNy) wtedyto powinienem do was dolaczyc bo moja druga polowka lubi jak forek jest ublocony ...

 

tomasz

 

-- Pn lut 21, 2011 3:30 pm --

 

DerickB,

 

przepraszam byc moze za oczywiste dla was, CIEBIE pytanie ale o jakim przewodniku mowiles? bo pascala 4x4 nie znalazlem. przewodnik 4x4 po polsce (dla scody yeti ?), moze jakis link gdzie go szukac ?

 

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AllRad,

 

...a juz chcialem sie do was dopisac a tu dwa fuckupy: urwalem po rak kolejny juz plastikowa oslone czekam na aluminum oraz po poslizgu utknolem w polu i po kilku dniach wylaly amorki (kupilem juz KYBY czekam juz dlugo na IRNy) wtedyto powinienem do was dolaczyc bo moja druga polowka lubi jak forek jest ublocony ...

 

tomasz

 

-- Pn lut 21, 2011 3:30 pm --

 

DerickB,

 

przepraszam byc moze za oczywiste dla was, CIEBIE pytanie ale o jakim przewodniku mowiles? bo pascala 4x4 nie znalazlem. przewodnik 4x4 po polsce (dla scody yeti ?), moze jakis link gdzie go szukac ?

 

 

tomasz

 

Właśnie ten dla skody Yeti. Ja kupiłem na Orlenie. Jak widać trasy opisane jako łatwe :twisted: są uzależnione od pory roku i pogody. Myslę, że nawet po większym deszczu tam koło Warki może być problem :P

Ale w kilka aut damy rade ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie 12-13 marca może być...jak ustalicie miejsce i godzinę to wtedy potwierdzę obecność na 100%

 

A my myśleliśmy, że będziesz pilnie brał udział w przygotowaniach. A Ty tak na gotowca? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie 12-13 marca może być...jak ustalicie miejsce i godzinę to wtedy potwierdzę obecność na 100%

 

A my myśleliśmy, że będziesz pilnie brał udział w przygotowaniach. A Ty tak na gotowca? :oops:

 

 

mogę brać pilny udział w przygotowaniach jeżeli jest taka potrzeba... tylko co to da jak nie mam zielonego pojęcia o temacie (zresztą napisałem to w pierwszym moim poście tutaj)

 

na zasadzie: jak idziesz do pierwszej klasy to najpierw stajesz koło boiska a potem się podłączasz do jakiejś ekipy kopiącej piłkę...a nie, że od razu zapraszasz ich do siebie na podwórko i ustalasz zasady gry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już wróciłem, auto całe ale właściciel po off roadzie w snowparku ma połamane żebra i nadgarstek :oops:

Twardym trzeba być nie miękkim :twisted:

Już przeglądam info jaką trasę zaplanować ( rękami mogę ruszać ), może coś w okolicach Otwocka ( górki, piach )

Jeżeli ktoś zna coś przyjemnego w tym rejonie to czekamy na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DerickB, z nadgarstkiem uporasz się szybko, ale z żebrami pomęczysz się przez pół roku - przeszedłem przez to po tym jak spadłem z quada na beton. Kolega złamał sobie nadgarstek 200 metrów wcześniej 8) Ten sam kolega pojechał dzisiaj w nocy w Alpy z których Ty właśnie wróciłeś :) taki mały OT 8)

 

Do rzeczy: też kiedyś słyszałem o ciekawych trasach w okolicach Otwocka / gdzieś niedaleko odbywają się zawody offroadowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie wróciłem ze spaceru z piesem, który skończył się jazdą forkiem po lesie.

Nie wiem w jakim terenie upalacie, ale w Markach jest lasek, i tam w tym lasku, jest sporo śladów dużych 4x4 i crossów. Trafiłem na zupełnie fajne górki, dołki, błotko, podjazdy i piaseczek. Lasek jest wg mnie godny głębszej eksploracji :)

 

oto sznur: http://goo.gl/maps/9hKc

 

w Markach trzeba skręcić w Bandurskiego w lewo i do oporu prosto. Z lewej będzie cmentarz, na wprost lasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie wróciłem ze spaceru z piesem, który skończył się jazdą forkiem po lesie.

Nie wiem w jakim terenie upalacie, ale w Markach jest lasek, i tam w tym lasku, jest sporo śladów dużych 4x4 i crossów. Trafiłem na zupełnie fajne górki, dołki, błotko, podjazdy i piaseczek. Lasek jest wg mnie godny głębszej eksploracji :)

 

oto sznur: http://goo.gl/maps/9hKc

 

w Markach trzeba skręcić w Bandurskiego w lewo i do oporu prosto. Z lewej będzie cmentarz, na wprost lasek.

 

A opony i sprzęgło :?:

Ja chętnie już bym się pobrudził.

Marki są blisko. Kto chętny? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...