Skocz do zawartości

FORESTER OFF ROAD w okolicach Warszawy


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

DerickB, ja rezygnuję. We dwójkę nie będzie frajdy z jazdy.

 

Jeżeli się DOBRZE zorganizujemy to za tydzień będzie nas znacznie więcej. Chociażby DNL powie gdzie trzeba pojechać w tych Markach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uzbierają się przynajmniej z 4 Subaraki to warto jechać, chociaż osobiście wolałbym zaczekać jeszcze z tydzień żeby przetestować nowe letnie opony na których pojadę na Plejadach. Teraz jestem na zimówkach :evil:

Optuję za Markami jutro po 14.00 (po obiedzie)

 

DerickB, który masz nr startowy na Terenowej?

Jakie opony wybrales???

walcze dzisiaj z tym dylematem.

Takie jak bym chcial nie ma rozmiarow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byl moj faworyt :D wlasnie rallye 4x4 street i chba je zakupie.

 

Szkoda ze one moja 90/10 a ja bym wolal cos co sie lepiej czysci z blota ale np BF gudrich nie mieszcza sie w blotnikach forka :evil:

Z tego co widze to i taki nie ma nic lepszego na moje felki. Porownamy na plejadach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy, daliśmy radę. Dzięki Action, Tomek i reszta brygady ( sory słabo z pamięcią do imion ) za piach w osłonach i ciasto :twisted:

Piszę się na kolejne wypady,

DNL znaleźliśmy to miejsce, i kilka innych :lol:

AllRad szkoda, bo faktycznie momentami wydawało się że Forek nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie wróciłem z Mazur i widzę że jak mnie nie ma, to coś działacie ;)

 

DerickB, gdzie dotarliście?

 

za tydzień mnie nie ma, tak jak napisał Szubaru, jadę na Świdnicki, ale za dwa tyg będzie ok :).

 

może ktoś z was ma chęć skoczyć na weekend 14/15 do Wrocławia?? poczytajcie --> http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f= ... ead#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie wróciłem z Mazur i widzę że jak mnie nie ma, to coś działacie ;)

 

DerickB, gdzie dotarliście?

 

za tydzień mnie nie ma, tak jak napisał Szubaru, jadę na Świdnicki, ale za dwa tyg będzie ok :).

 

może ktoś z was ma chęć skoczyć na weekend 14/15 do Wrocławia?? poczytajcie --> http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f= ... ead#unread

 

Żebyśmy to wiedzieli gdzie my byliśmy, ale chyba aż na drugim końcu tego lasu. ( niezła górka z piaskową pętlą ) Potem powrót na czuja ścieżką ( trzeba było robić wycinkę krzaków po bokach żeby przejechać), przez sklep meblowy :twisted: i przez przypadek dojechaliśmy do twojej miejscówki. Wszystkie górki i dołki zrobiliśmy w te i z powrotem :D

 

-- N kwi 03, 2011 10:20 pm --

 

Ten wrocławski spocik offroadowy wygląda nieźle. Moze jakaś większa delegacja z Wawy :twisted:

A czy nie za mało tam off roadu w off roadzie, Bo my już prawie profi Dakar jesteśmy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy to wiedzieli gdzie my byliśmy

 

 

dlatego na nastepne jeżdżenie instaluje na teelfonie Race Chrono. Programik zapisuje co zadany okres czasu pozycję, a potem przerzuca to na mapy google...i wszystko wiadomo, co, kiedy, gdzie, jak szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma rozmiarow :( 225/55/17 ani 225/6017)

jest ostatnia chyba versja

http://www.pneus-online.fr/pneu-auto-YO ... ,99,H.html

profil ciut wiekszy i rzezba calkiem interesujaca.

Szukam czegos co bedzie w miare uniwersalne ze zboczeniem na blotko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super opona ale nistety nie ma rozmiarow na forki

na pickupie mialem juz 3 komplety , rewalacja ale balon za duzy do forka bo nawet na 16 nie bardzo sie mieszacza w blotnik Zrobie probe bo mam komplet 225/16 (wysokosc chba 70 bo nie jest podana). ma promien o 1.4cm wiecej. jak sprawdze to dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za fajne niedzielne popołudnie... kilka rysek na autku przybyło ale liczy się dobra zabawa:) zawsze zastanawiałem się czy turbo w terenie również "robi różnice" i patrząc na to co wyczyniał ZAJAX w grząskim piachu stwierdzam, że różnica jest ogromna. Do zobaczenia następnym razem.

 

wszystkie zdjęcia/filmy ma mój brat więc jak tylko je dostanę to umieszczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, nie sprawdze bo te co mam to 255 i napaewno sie nie zmieszcza.

Najbardziej uterenowione w fabrycznych rozmiarach to GEOLANDAR ATS G012

 

225/55/17 maja promien 339.5mm orygilal do mojego forka

BF gudrich 215/65/16 maja promien 343mm

 

3.5mm roznicy

czyli nie powinno byc problemu technicznego

225/70/16 maja promien 360.5 czyli o 21mm wiecej a to juz pewnie ciut za wiele ale za to by wygladal i +2cm przeswitu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegos co bedzie w miare uniwersalne ze zboczeniem na blotko

 

 

Też się trochę rozglądam z jakimś plejadowymi oponkami i co sądzicie o takiej opcji:

http://www.sklep.globgum.com.pl/index.p ... na&oid=175

znalazłem te opony u innego dostawcy 4x4. Ola gadała z nimi i mają je na stanie. mój forek jest podwyższony ale martwi mnie głębokość nadkola i szerokość. Zakładaliśmy już 215/65/16 zimowe Pirelli Scorpion i dawały radę ale to coś to nadlewka i ......... może lekko nie trzymać wymiaru ..... bo nadkola i tak pourywa :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się trochę rozglądam z jakimś plejadowymi oponkami i co sądzicie o takiej opcji:

http://www.sklep.globgum.com.pl/index.p ... na&oid=175

 

Przecież my mieliśmy jechać w tym roku Turystyczną na Terenowej a Ty tu taki takie... :roll: :idea: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GÓRAL z Łodzi, siedze juz pare godzin nad tematem.

Technicznie sie mieszcza (w my10) roznica jest raptem 1.4cm w promieniu.

jedyny problem ze niezgodne z homologacja i w razie cos to ubezpieczalnie zawsze znajdzie przetext;

Opona jest swietna na teren i daje rade na twardym. Na piclupie robie na takich po 90kkm zjezdzilem juz 3 komplety i nie zaloze innych. Sa niestety troche glosne i powyzej 150kmh plywaja ale do tego szybko sie przyzwyczaja by jechac przcyzyjnie.

Po gorach i serpentynach kreci sie troszke mocniej bo jest bardzo wysoki klocek. Ba bardzo mocne ranty i znosi niskie cisnienia nawet 1.1 jast dopuszczalne jak sie wspinasz po kamieniach zapomnij o bdgestone to naprawde kiepska opona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...