Skocz do zawartości

FORESTER OFF ROAD w okolicach Warszawy


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś chciałby dołączyć to spotykamy się dzisiaj o 16.00 w nowym Mc Donald's w Al. Jerozolimskich przy wylocie na Pruszków (przy stacji Orlen), a przed ul. Ryżową

 

Padło na Radziejowice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góral z Łodzi, nic straconego! Dopiero rozpoczęliśmy wczoraj z Bartkiem sezon. Znajdź jakiś ciekawy teren między Łodzią a Warszawą to na pewno przyjedziemy.

 

p.s. czekaj czekaj, w Twoim opisie widzę Imprezke ssaka - to już jest dla mnie niespodzianka! Nie mów, że teraz sprawisz sobie jeszcze Forestera w dieslu?! Sie powodzi w mieście Łodzi :)

 

Dzisiaj wieczorem wrzucę na youtube dwa nowe filmiki z wczorajszego wypadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów, że teraz sprawisz sobie jeszcze Forestera w dieslu?!

 

Nigdy :evil: Bardzo mi się podoba moja wersja w benzynie i zamierzam go trochę wyliftować w górę o jakieś 4 cm. A to dlatego, że FHI doprowadziło mnie do szewskiej pasji z powodu amorów z samopoziomowaniem z tyłu, a konkretnie z ich trwałościa i brakiem zamienników, więc ....... idę w górę Z Ironmanem i KYB. Graty kupione teraz tylko trzeba je włożyć. Może jeszcze w tym tygodniu 8) Dam znać co z tygo wyjdzie no i trzeba gdzieś wypróbować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Wygraną na Plejadach masz już w kieszeni! W takim razie ja nie jadę :(

A tak na poważnie to powinien kozacko wyglądać np tak jak ten

http://www.youtube.com/watch?v=ox0ccqIz ... nmqpUUYM0w albo ten http://www.youtube.com/watch?v=X3fALhsZ ... re=related

 

Koniecznie załóż mu szersze kapcie! Ja chyba w tym tygodniu robię w swoim wydech :)

 

A przy jakim przebiegu skończyły Ci się amory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze amory poleciały przy 75 tyś. Wymieniłem przed poprzednimi Plejadami. Te padły po 8 miesiącach i 15 tyś. więc się lekko zdenerwowałem :evil: i nie mam zamiaru sprawdzać, czy te które mają w serwisie są z nowej "poprawionej" serii i za podobne pieniądze co oryginały wymieniam na lifty jak pisałem wyżej 8) zobaczymy co z tego będzie.

Co do opon to właśnie kombinuje jakię AT ale nie wem co wejdzie - bo to nietypowy rozmiar dla terenówek. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te padły po 8 miesiącach i 15 tyś. więc się lekko zdenerwowałem :evil: i nie mam zamiaru sprawdzać, czy te które mają w serwisie są z nowej "poprawionej" serii i za podobne pieniądze co oryginały wymieniam na lifty jak pisałem wyżej 8) zobaczymy co z tego będzie.

 

 

A nowe instalowałeś :?: Jeśli tak, to nie ma czasem gwarancji przynajmniej 12 miesięcznej :?:

 

Ja kiedyś kiedyś tak wymieniałem amorki w Dejłu: Monroe na swoją zgubę dało gwarancję na amorki 24 miesiące, żadne tyle nie wytrzymywały, ale Monroe bezproblemowo uznawało reklamacje; chyba 3 zestwy zajeździłem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góral z Łodzi, nic straconego! Dopiero rozpoczęliśmy wczoraj z Bartkiem sezon. Znajdź jakiś ciekawy teren między Łodzią a Warszawą to na pewno przyjedziemy.

 

 

 

Niestety ja na razie nie pojeżdżę, bo dziś się pozbawiłem Foresterka na jakieś 3 tygodnie najbidniej :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie, że ostro trenujecie przed Plejadami. :mrgreen:

 

 

Niestety ja na razie nie pojeżdżę, bo dziś się pozbawiłem Foresterka na jakieś 3 tygodnie najbidniej :|

 

Bartku, co się stało? Mam nadzieję, że nic bardzo złego. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi Ty sobie lepiej to nowe sprzęgło spraw przed Plejadami bo nic Ci po tym, że Forek będzie ładnie wyglądał skoro nie będzie mógł jechać :|

Jak by nie patrzeć samochody dostaną trochę w kość i to nie będzie bynajmniej taka zwykła codzienna jazda. Już rok temu w Okuniewie raz Cię zawiodło a wczoraj musiałeś dłuższą chwilę wietrzyć kabinę :roll:

 

Sam też kiedyś przeciągnąłem wymianę i samochód rozkraczył mi się na środku Niemiec :( Scheisse! Verfluchte Kupplung!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bartku, co się stało? Mam nadzieję, że nic bardzo złego. :?

 

Nic bardzo poważnego na szczęście; "zepsułem" trochę lewy bok Forka i teraz stoi u lakiernika i pięknieje, bo przecież takim "popsutym" to wstyd na Plejady jechać :wink:

 

Bartekfi Ty sobie lepiej to nowe sprzęgło spraw przed Plejadami bo nic Ci po tym, że Forek będzie ładnie wyglądał skoro nie będzie mógł jechać

 

ale za to jak będzie ładnie stał :!: :mrgreen:

 

 

Sam też kiedyś przeciągnąłem wymianę i samochód rozkraczył mi się na środku Niemiec Scheisse! Verfluchte Kupplung!

 

Tobie to rozkraczył się nie samochód tylko jakiś tam Wagon dla Ludu czy jak to tam się nazywa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej amorki były wymieniane pod koniec gwarancji na auto. Jak się skończyła to na wszystko.... na amory też :evil:

 

 

No zaraz.. jak Ci wymienili amorki na nowe to masz przecież na nie gwarancję :!: Nowe amorki :arrow: nowa gwarancja :idea:

Oczywiście na same amorki a nie na cały samochód, ale inaczej być nie może :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ciekawy namiar na offroad - ale to do sprawdzenia najpierw czy nie to nie 'fake' ;)

 

Allrad - masz moze jeszcze film z moim przejazdem z Plejad. Bo na YT już nie jest chyba dostepny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej amorki były wymieniane pod koniec gwarancji na auto. Jak się skończyła to na wszystko.... na amory też :evil:

 

 

No zaraz.. jak Ci wymienili amorki na nowe to masz przecież na nie gwarancję :!: Nowe amorki :arrow: nowa gwarancja :idea:

Oczywiście na same amorki a nie na cały samochód, ale inaczej być nie może :wink:

 

Niestety nie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam z lekką zazdrością... swojego Forka dopiero docieram (2kkm) ale i zastanawiam się czy diesel oprócz palenia sprzęgła się jeszcze do czegoś w lekkim offroadzie nadaje? Na razie tylko wiem że z płytką rzeczką daje sobie radę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam z lekką zazdrością... swojego Forka dopiero docieram (2kkm) ale i zastanawiam się czy diesel oprócz palenia sprzęgła się jeszcze do czegoś w lekkim offroadzie nadaje? Na razie tylko wiem że z płytką rzeczką daje sobie radę 8)

 

 

W sumie diesla chyba jeszcze z nami nigdy nie było, więc jak tylko go dotrzesz to zaprawszamy na testy :twisted:

 

A żeby przekonać się o terenowych właściwościach Forka polecam Plejady - trasa terenowa; jestem pewny, że kilka razy zdziwisz się jak wiele to auto potrafi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech.... niestety w tym roku nie jest mi dane wziąć udział w Plejadach, termin wyjątkowo niekorzystny :cry: W ramach rekompensaty zapisałem się na kurs jazdy SJS na czerwiec, może czegoś nowego się nauczę - po raz pierwszy za kółkiem samochodu czuję że mam za małe umiejętności żeby dobrze to auto wykorzystać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...