Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kielce są mega ślizgie, szczególnie ostatni prawy nawrót przed prostą startową :wink:

 

I dziurawe :mad:

Kolega Pio skasowal opone, kolo i wahacz.

 

Ale sa tez zupelnie inne, a uczacy tam maja inna technike. I to ma chyba sens, jezdzic po roznych torach z roznymi szkoleniowcami.

 

[ Dodano: Czw Cze 18, 2009 3:15 pm ]

Michale, ja waze niemal 50 kg :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kielce są mega ślizgie, szczególnie ostatni prawy nawrót przed prostą startową :wink:

 

I dziurawe :mad:

Kolega Pio skasowal opone, kolo i wahacz.

 

Ale sa tez zupelnie inne, a uczacy tam maja inna technike. I to ma chyba sens, jezdzic po roznych torach z roznymi szkoleniowcami.

 

z tymi szkoleniowcami to też różnie bywa. Nie zwsze może Ci odpowiadać styl jazdy innego kierownika. Ja zawsze w wolnej chwili brałem na prway kumpla z dużym doświadczeniem w RC i WSMP. Jego wskazówki bezcenne. Przede wszystkim przełamywał we mnie strach, ten wewnętrzny opór. Tak dawno nie trenowałem, że teraz chyba znowu się boję :wink:

Na myśl o Cynie już myślę o WC :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, mam mozliwośc zorganizowania ekipy telewizyjnej i emisji potem zmontowanego materialu na TVN Turbo. Pytanie czy jest na zgoda i czy chcemy?

 

[ Dodano: Czw Cze 18, 2009 3:05 pm ]

Proszę o szybka odpowiedź

 

Ależ oczywiście, nawet bardzo chętnie. Wiem, że Szef rozmawiał też z Eurosportem, ale coś tam nie wyszło, podobno następnym razem jest szansa :mrgreen:

 

OK, to załatwione, emisja będzie najpózniej do środy. Proszę tylko o możliwośc wejścia wszędzie dla operatora.

 

raju - PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw wpada z Justyną, więc wolnessaki są pozamiatane ;)

 

LOL. Chyba że będę jedyny w klasie. :mrgreen: Bo na liście widzę same super furki oraz zawodowych wymiataczy. :mrgreen: Poza tym przewaga Justynki jest zdecydowanie większa w zimie. W lecie będzie bardzo trudno.

 

Poza tym, mam dwa problemy. Pierwszy to sprzęgło, a drugi to opony. Kupiłem wczoraj okazyjnie letnie używki Pirelli i niestety okazja wyszła mi trochę bokiem, bo samochód zaczął strasznie ściągać i jest trudny w prowadzeniu. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy jak rpw będzie pierwszy justyną to czy dostanie opony w rozmiarze do lanosa :mrgreen:

 

Ależ oczywiście, biorę też chętnie opony do Lanosa. :mrgreen: Przydadzą się. :mrgreen:

Ale nie ma obaw. Nie sądzę żeby mi wygrana groziła. :wink:

 

Poza tym, co Wy mnie tak typujecie na pudło. Normalnie spalam się przez tą presję medialną. :cool: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, mam mozliwośc zorganizowania ekipy telewizyjnej i emisji potem zmontowanego materialu na TVN Turbo. Pytanie czy jest na zgoda i czy chcemy?

 

[ Dodano: Czw Cze 18, 2009 3:05 pm ]

Proszę o szybka odpowiedź

 

Ależ oczywiście, nawet bardzo chętnie. Wiem, że Szef rozmawiał też z Eurosportem, ale coś tam nie wyszło, podobno następnym razem jest szansa :mrgreen:

 

OK, to załatwione, emisja będzie najpózniej do środy. Proszę tylko o możliwośc wejścia wszędzie dla operatora.

 

raju - PW

 

 

Kurde to będzie prawie jak w Big Brotherze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, co Wy mnie tak typujecie na pudło. Normalnie spalam się przez tą presję medialną. :cool: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie no spoko, wszyscy wiemy że nam udowodnisz na torze, że już dorosłeś do lanosa :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, co Wy mnie tak typujecie na pudło. Normalnie spalam się przez tą presję medialną. :cool: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie no spoko, wszyscy wiemy że nam udowodnisz na torze, że już dorosłeś do lanosa :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

I tym tekstem mnie zabił, zanim jeszcze wystartowałem. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Zaczynam szukać wymówki, żeby się wykręcić ze startu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj okazyjnie letnie używki Pirelli i niestety okazja wyszła mi trochę bokiem, bo samochód zaczął strasznie ściągać

 

Trzeba było poprosić u wulkanizatora, żeby dokręcili koła :idea:.

 

:mrgreen:

 

Widzę, że humor dopisuje. :mrgreen:

Niestety, dokręcenie i wyważenie jest OK. Sprawdzali. Problem pewnie tkwi gdzieś w zużyciu jednej z opon. Albo jest jeszcze inny powód. Jakkolwiek, nie ma rewelacji. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...