Skocz do zawartości

Nakładka na tylny zderzak do Forestera


premier

Rekomendowane odpowiedzi

a co do ceny... gdy kupowało się auto w salonie to przy kwocie ok 160 tyś zł za wersję BLN czy LUN 400 czy 600zł nie miało praktycznie znaczenia

 

prawda,

 

słyszałem, że ll bean jest jeszcze lepsza

 

bo ma elektryczne siedzenia skóra + alkantara

 

ma inną wysokość (niższy o kilka cm) i kretyńskie kolory (brak czarnego :D ) - przynajmniej to co ja widziałem

 

co do nakładki, fakt, najlepiej wygląda na czarnej perle :D

 

ale ciężko utrzymać kolor :roll:

 

tak czy inaczej trochę wiocha, że trzeba ręcznie odsłaniać dach :oops:

 

pod tym względem stilo kopie leżącego, w tym lexus rx300 w którym tez trzeba otwierać ręcznie dach pomimo najwyższej wersji :shock:

 

dzięki temu, że stilo zajmuje 186 miejsce pod względem awaryjności, mam nad czym delektować się w garage :mrgreen: . Elektroniki jest w tym aucie tak dużo, że sami włosi chyba nie wiedzą co stworzyli. Następne dla żony tą będzie śliczna alfa, bo to auta podobne wyposażeniem do stilo, i też zajmuje dalekie miejsce co zapewnia atrakcje w garage bo forek coś nie chce się psuć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daszek, czyli lotka, spojler? :)

dokładnie spoiler - lotka :)

Z tego co widzę to nawet polakierowane są pod kolor - przy okazji czy kolor będzie w pełni "kompatybilny" z kolorami EU spec ?

 

znalazłem coś takiego : REAR SPOILER KIT IN CHAMPAGNE GOLD OPAL FOR 2005-2007 FORESTER

tylko cena 260 USD :(

 

pozdo

 

PedroA

 

[ Dodano: Nie Mar 21, 2010 10:43 am ]

Tu macie spis i US cennik wraz z Part No. dla poszczególnych roczników Forków:

http://www.subarupartsfor...&model=Forester

Powodzenia.. :wink:

 

cos takiego znalazłem, zakładam że to to :

BUMPER GUARD STEP PAD for 2003-2008 FORESTERS ?

 

ja bym jeszcze dołożył to :

CARGO NET SET (2) FOR 2006-2008 FORESTER (for both Sides) - 38 USD

i ew to :

CARGO TRAY REAR for ALL 1998-2008 FORESTERS (imprint reads SUBARU) (look at J5010FS331 next item below) for inexpensive alternative....it will fit)

55 USD

 

pozdro

 

PedroA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LL Bean niestety było tylko na USA

 

mylisz się,

 

mam nawet fv proforma z 2008 od zdanowicza bo mało brakowało abym kupił, bo załatwiałem leasing a to były złote czasy leasingów.

 

kolor zielono srebrny czyjakiś szary

 

ale nie miał navi a produkcja był zamknięta. Dostałem rewelacyjną cenę 147k pln i w rodzinie nie pojawił się drugi. Nie byłem wstanie przeżyć koloru a teraz widzę, że dobrze się stało bo płacenie raty lesingowej 4k mc i ubezpieczenie roczne 8k w okresie kryzysu z 2009 by mnie nieźle przycisnęło

 

(a żydki mówiły, kupuj dolary, kupuj dolary, ale przynajmniej nie straciłem)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam

 

Ja mam taką nakladkę aluminiową w Foresterza 09 i mogę podać namiar do gościa od którego kupiłem. Z tego co wiem to miał jeszcze do nowego Outbacka. Super sprawa, elegancki wygląd za bardzo przystępną cenę. Sprawdza się bardzo dobrze. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odnawiam temat bo nie chcę zakładać nowego.

Czy można gdzieś kupić tą nakładkę na tylni zderzak w rozsądnej cenie? Koniecznie oryginał (lub wyglądająca tak samo) i srebrna. W tych sklepach co podaliście takowej nie ma. W ASO mówią 700 pln....

A może ktoś to naprawia, mam wgięcie w jednym miejscu.

 

Pozdr

Edytowane przez owad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Siema wszystkim,

 

nie wiem czy dokładnie o to Wam chodziło, ale do swojego forka 2012 kupiłem taką listwę za 159zł:

 

http://www.sklep.avisa.pl/kategoria/149-subaru/produkt/821-subaru_forester_iv_nakladka_ochronna_na_zderzak_tylny_2_35800

 

jeśli chodzi o forka 3 to mają coś w tym stylu za 158zł:

 

http://www.sklep.avisa.pl/kategoria/149-subaru/produkt/485-subaru_forester_iii_nakladka_ochronna_na_zderzak_tylny_2_35036

 

Mam nadzieję, że pomogłem, pozdro :)

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do Forka sf5 niestety bez szans dostać coś takiego. Głównym zarządca mojego bagażnika jest 40kg Labrador który nie patrzy gdzie łapy kładzie :)

Skoro SF5, to masz pewnie zderzak nielakierowany? Więc i tak ślady dużo mniej widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zastanawiam się nad kupnem plastikowej listwy na tylny zderzak do SH. Cena w Aso nie do zaakceptowania, na znanym portalu aukcyjnym używane nie wile tańsze, ale wpadłem na chytry plan ;). Można za 100 PLN kupić jakikolwiek zderzak tylny z taką listwą, zderzak w kosz, a listwę odzyskać. Tu moje pytanie, czy robił już ktoś taką przekładkę, i czy jest to wykonalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...