Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Po rajdzie ( http://www.rallysprinty-milano.pl/kalendarz-imprez/ ) pszeniczny Cornelius jest bardzo na miejscu. :mrgreen:

 

W sumie pijałem już smaczniejsze pszenice (najlepsze wrażenie, jak na razie - z jasnych pszenic - pozostawił chyba jakiś budżetowy zakup w Kauflandzie), ale Cornelius całkiem fajny jest, powiadam. 8)

 

Za chwilę pewnie zutylizuję jeszcze Koźlaka Miłosław. :D

 

-- 24 cze 2012, o 20:15 --

 

Poszedł i Miłosław. :wink:

 

Pierwsze łyki były tragiczne, ale winą za to obarczam poprzednie, gdyż po kilku kolejnych już było ok.

Będę musiał jeszcze raz spróbować, zaczynając od Koźlaka Miłosław, żeby nie mieć kubków nakręconych na co innego. Może jednak (patrząc na kolejne łyki) Miłosław wcale nie jest gorszy od Koźlaka Amberu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie :idea: krakowiak miodowe :shock: no wyśmienite - mętne w dodatku :D

jest też krakowiak niemiodowy ale akurat wyszedł i ma być na dniach to spróbuję - jak jest też tak dobry to mam typ na lato 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon, fajny owocowy posmaczek ma. Bardzo mi smakowało.

 

Wczoraj męczyłem Ciechana Pszenicznego... baaaardzo dobry! W smaku podobny do Paulanera. Bardzo polecam fanom "pszenicy".

 

A 2 dni temu piłem Paulanera Dunkel - również dobry, ciekawa pozycja, ale wolę zwykłego! Jednak słody palone są nie dla mnie! Ale mimo to polecam, pozytywny był w smaku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doznałem ostatnio olśnienia. Zostałem powalony na glebę i świat już nigdy nie będzie taki sam. Wypiłem Pintę Atak Chmielu. Zajebiste piwo. Niestety spowodowało, że już żadne piwo, które wcześniej było pyszne...będzie po prostu średnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doznałem ostatnio olśnienia. Zostałem powalony na glebę i świat już nigdy nie będzie taki sam. Wypiłem Pintę Atak Chmielu. Zajebiste piwo. Niestety spowodowało, że już żadne piwo, które wcześniej było pyszne...będzie po prostu średnie :(

 

 

hehehe - a nie mówiłem? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz... chyba na wycieczke trzeba się przejechać do Wawy :twisted:

 

średnio 3zł różnicy na butelce, kolej z Torunia pewnie z 60Zł w dwie strony...

20 piw i nie czujesz wyjazdu do Stolycy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu93, gęsta piana, wyrazisty smak, super. A tamte mam wrażenie, że się zrobiły jakieś słabsze, mniej mętne. No i cena. Pszeniczniak 3,70, tamte zazwyczaj ponad 5 kosztują.

 

Lubię czasem posmakować pszenicznych:

 

Lubię: Franciszkaner, Okocim, Obolon, Paulaner

Nie zachwycił mnie: Ciechan, Łomża, Erdinger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...