Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj czas na testy "Ciechana Miodowego" - posmakuję, podzielę się opinią.

No ciekaw jestem :)

Mnie pochodzi, choć wolę jednak Orkiszowe miodowe.

Kubeusz, nasz wioskowy Józefosławski Carrefour oferuje sporo "dziwnych" piw , obok "maistreamu" ...

 

Polecam uwadze :)

 

Carrefour ten mały przy pętli 739 :?:

Dokładnie ten :)

Byłem w sobotę i poza trzema rodzajami akie kupiłem - Wspomnianym "żywym" , "Ciechanem Miodowym" i "Miodnym" było jeszcze co najmniej kilka innych oryginalnych - ciemnych, słodowych, niepasteryzowanych - bogato :)

 

A miodowy Ciechan - OK (właśnie się nim delektuję) ale "MIODNE" chyba bardziej mi "pasi" ...

 

-- Pn maja 09, 2011 11:25 am --

 

...

Dzisiaj czas na testy "Ciechana Miodowego" - posmakuję, podzielę się opinią.

 

Ciechany są dobre, ale nierówne. Czasami im nie wychodzą.

Czyli trzeba regularnie zanabywać i porównywać aby subtelności wyłapać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciechan miodowy , Ciechan zwykły.

Perła Browary Lubelskie.

Popieram w całej rozciągłości!

Z tym, że:

- ostatnio próbowałem Łomżę miodową - imho lepsza od Ciechana, bo mniej słodka

- perła - tylko "export", "chmielowa" to już nie to..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już przy Łomży jesteśmy - mam wrażenie, że zwykła niepasteryzowana w małych butelkach (ja je nazywam granaty ;) ), jest lepsza niż w normalnych 0,5l, tylko czemu tak pojechali z ceną? Jest droższa niż niejedno niepasteryzowane 0,5 :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strud, jest lepsza, bo świeższa(zob. data produkcji i przydatności do spożycia vs. np. jakiś Lech czy Żywiec) i nie "gotowana" też wolę np. Warmiaka czy inne rodzime piwko niepasteryzowane wypić niż jakieś przereklamowane badziewia na spirytusie. Swoją drogą czas i na mnie, żeby Łomży z granata posmakować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest lepsza, bo świeższa(zob. data produkcji i przydatności do spożycia vs. np. jakiś Lech czy Żywiec

To, to ja wiem - miałem na myśli porównanie zarówno smaku jak i ceny do takich piw niepasteryzowanych, jak Ciechan czy Kasztelan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś spróbowałem kolejnego z browaru Amber - Złote Lwy. Jak dla mnie dołącza do zacnego grona - Żywe, Koźlak i Grand Imperial Porter. Czyli co najmniej 50% piw, które robią, jest godne polecenia (reszty jeszcze nie próbowałem). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś spróbowałem kolejnego z browaru Amber - Złote Lwy. Jak dla mnie dołącza do zacnego grona - Żywe, Koźlak i Grand Imperial Porter. Czyli co najmniej 50% piw, które robią, jest godne polecenia (reszty jeszcze nie próbowałem). :D

 

Z Amberem jak z Kormoranem - można kupować w ciemno. :wink:

 

A teraz Was zaskoczę. Wczoraj se kupiłem Żywca. Bo butelka jakaś nowa to może i poza tym jakieś więcej niż kosmetyczne zmiany. No cza być otwartym, no. Oczywiście zanim kupiłem raz jeszcze przeczytałem skład. I teraz szok. Skład: woda, słód jęczmienny, chmiel. :shock: Nie tam 'zawiera słód jęczmienny' i to wszystko na temat składu jak w innych przemysłówkach. :shock:

 

No to w domu se rostwarłem... Pachnie jak piwo... Pierwszy łyk... No... idealnie być nie może, zalatuje trochę przemysłówką, ale gdzieś tam w głębi jest smak prawdziwego piwa.

 

Czyżby poszli po rozum do głowy zanim będzie za późno :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...