Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pinta Dymy Marcowe - pierwszy łyk - wędzona kiełbasa :roll: :mrgreen: Ale potem z każdym następnym, smakowała mi coraz bardziej, ale piłem lepsze piwa. Bardzo dobra, ale bez szału! Zwłaszcza za 7,40. W Toruniu dostępne będą piwa z AleBrowaru... między innymi Stout Mleczny - jestem bardzo ciekaw tego piwa! Trzeba będzie spróbować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakieś belgijskie piwo 'wędzone' - tak do bólu pszeniczne że pierwszy łyk jest trudny - pewnie coś w podobie tych dymów (cena też zbliżona) - na końcu stwierdziłem że jednak dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja aktualnie przebywając w malowniczej Bawarii spijam butelkę miejscowego Augustinera Weissbier. Pyszne, łagodne w smaku i aromacie pszeniczne piwo. Nalane w pokalu ma piękną jasnopomarańczową, matową barwę. Piana jest biała, jędrana i długo utrzymuje się na powierzchni.

Zaraz otwieram drugą butelkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jankowski, siki jakich mało.

 

 

nie zgodzę się...klasyfikowanie tego w kategoriach piwa jest niesprawiedliwe. To po prostu zwykłe korporacyjne gówno. Produkt piwopodobny, po którym jest niesamowity kac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dehnel, a ja się z Tobą zgodze! :twisted: Poprostu Kasztelan npst mnie boli, bo jeszcze rok temu był całkiem całkiem, a teraz to jest sik... kwaśne to to i jakieś mdłe. Z korporacyjnych "piw" to Tyskie i jak zupełny brak kasy Żubr. Ale z reguły staram się nie pić tych wyrobów.

 

W cenie około 2/3 zł to imo najlepsze są Amber Naturalny (1,99) i Perła Chmielowa (obok mnie za 2,29 :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edytowałem...bo uzyłem skrótu myślowego.

 

Wogóle, to Amber Naturalny jest ciekawym przypadkiem. To dowód na to, że da się zrobić dobre piwo i nie musi ono kosztować >5zł. Drugi produkt Ambera, czyli Złote Lwy jest taż dobry i kosztuje troszkę ponad 3zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...