Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

RadziejS, piłem. Smakował mi bardzo, ale chyba nie bardziej od tych co wymieniłeś :twisted: Ale naprawdę, godne polecenia!

 

RadziejS, jak jesteś fanem pszeniaków to zapraszam do Torunia, do naszego mikro browaru. Najlepsze piwa jakie w życiu piłem, a ichni pszeniak, to jest poprostu orgazm... CUDO!

 

http://www.browar-olbracht.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomża i Okocim... blee.

 

Franciszkaner, Paulaner, Krombacher, Erdinger baaaardzo mi smakowały.

 

Ciechan również dobry, Obolona nie piłem jeszcze. A poza tym to piłem jeszcze Miłosław pszeniczny, no średni był. Musi być bardzo zimny. Ale cena (w realu 2,80) dużo nadrabia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, pisałeś. Ja nie mogę tego rozczarowania podzielić. Ot, piwo jak piwo. Niczym się nie wyróżnia jak dla mnie, ale też żadnych negatywnych odczuć nie wzbudza. Za to już chyba nigdy nie kupię Carlsberga. Znajomi przynieśli na kibicowanie puszki 330 ml. Tylko w upał jak jestem b. spragniony mi przechodzi przez gardło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to już chyba nigdy nie kupię Carlsberga

 

Piłem bezalko na Narodowym. Piwo to to nie jest, ale napój piwopodobny. Jest chyba aromatyzowany kolendrą. Tak jak Obolon Biały. Generalnie jako napój jest ok.

Byłoby miło, jakby Carlsberg sprzedawał to coś po Euro. Oczywiście za cene rozsądną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy Pinty - ciąg dalszy:

1. a'la Grodziskie - dla mnie fatalne - płytki nijaki smak, odrobina goryczki na po wszystkim posmak nafty

2. Dymy Marcowe - guiness to to nie jest (jedyne ciemne jakie piję ze smakiem - nie ja uwielbiam Guinessa pod warunkiem, że jest świeży) ale trzeba przyznać, że daje radę całkiem całkiem - nie za słodkie, w sumie przyjemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. a'la Grodziskie - dla mnie fatalne - płytki nijaki smak, odrobina goryczki na po wszystkim posmak nafty

 

kurka wodna...cos ty jadł pił przed tym piwem :D

płytki smak, bo ma 7,2% ekstraktu..nafta to wędzony chmiel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nigdy nie kupię Carlsberga. Znajomi przynieśli na kibicowanie puszki 330 ml. Tylko w upał jak jestem b. spragniony mi przechodzi przez gardło.

 

strasznie jadą blachą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Hel... Pszeniczne, delikatne, bardzo słabo gazowane, bardzo delikatny posmak owocowy. Zupełnie inny niż Paulaner czy Okocim. SUUUPER

 

wykupiłem cały zapas w porcie Chałupy gdzie piwo kosztowało 6zł. We wszystkich sklepach ponad 7zł :shock: Rozlewane przez browar Gościszewo na podstawie receptury jastarnik.pl (cokolwiek by to było). podobno niczym się nie różni niż pszeniczniak z Gościszewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Action, 2 dni temu wróciłem z Jastarni. Wyśmienite piwo! Już nic się nie ostało niestety w lodówie!

 

Tam widizałem tylko w jednym sklepie, za 4,5 zł :twisted:

 

I zgadzam się - zupełnie inny niż Paulaner (którego też uwielbiam), ale świetny na swój sposób!

 

Dziś ponowie gościłem w Janie Olbrachcie - Śmietanka Toruńska - najlepszy pszeniak na świecie chyba... jak ktoś lubi pszeniaki to musi się go napić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...